Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вижте какво ми падна от скоростната кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вижте какво ми падна от скоростната кутия

    Източих маслото на кутията и като погледнах в отвора на пробката и го виях.Извадих го през самата пробка и си нямам идея какво е и за какво е.Става дума за скоростна кутия на Терано от 2.7TD около 93г.





    Моля някой ако знае какво е да сподели,че не знам дали да се притеснявам или не чак толкова.

  • #2
    идея си нямам какво би могло да бъде. притеснявай се, но не много изглежда ми познато, но не се сещам какво е. ако ти върви колата - добре, ако ли не...
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #3
      Каквото и да е е неприятна работа.
      Личи ли си да е скъсано, счупено или някакъв друг начин на захват който да е изпуснал?

      Коментар


      • #4
        Колата си върви и по нищо не мога да разбера,че това нещо го няма .Само не обичам да не знам какво и е.Ще чакам още да се включат и други умни глави от форума,че тук на местно ниво нищо не изумувахме.

        Коментар


        • #5
          според мен е някоя от пластините, които оформяат картера на скоростите или завихряат или насочват маслото на няакаде, колата ще върви и без него но не много дълго. според мен незабавно тряабва да свалиш скоростите
          drive alive

          Коментар


          • #6
            тва е точно както каза го го го водач на масления път! Много изгоряло ми се вижда.... тва трябва да е бяло бе хммм да не е имало прегряване или каране без масло я да си признае собственика!
            Нетрябва да караш така! Може или по-точно сигурно е някой лагер да несе маже правилно и ще стане ....
            4ао
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар


            • #7
              Мисля,че намерих какво е само ми обяснете за какво става дума,че аз не разбирам


              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от DINI
                тва е точно както каза го го го водач на масления път! Много изгоряло ми се вижда.... тва трябва да е бяло бе хммм да не е имало прегряване или каране без масло я да си признае собственика!
                Нетрябва да караш така! Може или по-точно сигурно е някой лагер да несе маже правилно и ще стане ....
                4ао
                DINI не е прегоряло.На снимката изглежда така.Но явно е счупено.От както е в мен джипа се потдържа всичко както трябва,но предишния собственик беше голям душманин.

                Коментар


                • #9
                  Пише че това е "масляной желоб" - демек маслен улей. Което значи че по него се отвежда на някъде масло...в момента нещо не се досмазва. Така че сваляй и го прави. Имам подозрение че когато е била сваляна скоростната кутия (най-вероятно от предишния собственник, при напасването са го бутнали/извадили/пречупили, и това си се е въргаляло в картера докато не си го изсипал сега. Свали кутията и го оправи.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    определено това е маслен улей отвеждащ масло до някой лагер или друга триеща част!закрепен е чрез спойка(в повечето случаи),така че действай за да не стане истински проблем
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X