Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял вести от Испания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял вести от Испания












    Красиво нещо е триала когато го можеш ,работата е там че трябва да се започне от доста рано.Това е една от любимите ми техники за гледане.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • От: Траял вести от Испания

      Пепи, а ти до къде го докара с траяла? Усвояваш ли техниката?
      Лесно ли ти е, трудно ли е?

      Коментар


      • От: Траял вести от Испания

        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
        Пепи, а ти до къде го докара с траяла? Усвояваш ли техниката?
        Лесно ли ти е, трудно ли е?
        Жоре ми учим се лека полека,но е доста сложно защото освен трудност трябва да свикнеш да правиш и много неща на веднъж и тогава става интересно.

        Този малкия на снимката го снимах преди време ,и изглежда лесно но на задна гума подскачаше сякаш е на пружини и с такава лекота........Работата е там че този малкия е винаги в първите 10 в зона Мадрид и просто си му разбира.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • От: Траял вести от Испания

          Ето малко снимки от триал класики миналата седмица.Времето беше отваратитело толкова студ не бях брал от години температури като за май месец от от 3 до 6 градуса и леден дъжд.Участието беше международно ,самият баща на Дъги Лампкин беш участник.Снимките не са много и са само в закритият парк беше невъзможно да симам зарди самото време.













          Нещо куриозно Ендуро Бултако продаваше се за 800 евро имаше и регистрация



          Това е един от моторите на Шотланците Нортон без задно окачване ,това са мотори които е почти невъзможно да видиш в днешно време.





          Това беше мотора на Мртин Ламкин баща на Дъги Лампкин ,честно да кажа много сухи и странни хора са англичаните ,имаше вечеря защото триала беше 2 дена и по време на същата дадоха думата на Ламкин той беше и специален гост.Каза че не е карал мотор на състезание от 25 години сега щял да се посвети на триал класики защото се отказва официално от модерният триал и няма да е със синът си вече.



          Мотора на другият официален гост още една легенда Жилс Бъргат.









          Ето това беше една от атракциите ,уникат донесен от Ирландия










          Тук се вижда какво беше времето ,ние бяхме горе в мъглата и студа

















          Ей и тука се топлят с дърва нищо че е пролет.Ве черта на събота срещу неделя да же валя сняг.







          Това неше транспортното бустче на Шотланците,на снимката в ляво се вижда как човека е по къси панталони на около 5,6 градуса студ.







          Горивото е подредено и проверено с тези ремаркета се кара на определената контрола за зареждане с бензин.





          И този фантик като за последно.Състезанието беше много добре ,единственият лош момент беше лошото време .Това е от мен надявам се да харесате снимковият материал.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: Траял вести от Испания

            Снимковият материал е отличен,много ме радват траялки които имат седалка,между другото какво направи скорпата.

            Коментар


            • От: Траял вести от Испания

              Мислех че съм качил всичко но май имам още някоя снимка за показване ето ги и тях









              Роял Енфиел много рядък мотоциклет и тук го видяхме в действие.





              Човекът в дъното се казва ХосеМануел Солер.един т създателите на марката Дерби





              А това е заместникът на Скорпата ,минах на Шерко 2,9 2т ,много по труден за каране от Скорпата.



              Последно редактирано от pepimotos; 04-06-12, 22:29.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • От: Траял вести от Испания

                Не е тук темата, но да попитам, като нов притежател на траял-ка (и некачвал се никога преди на такъв тип мотоциклет) - колко рязка трябва да е предната спирачка? Тип кросов мотор - тука има, тука нема или плавно като на пистов?
                Съжалявам ако въпроса ми не звучи смислено и не е на място.

                Коментар


                • От: Траял вести от Испания

                  Първоначално публикуван от s6181ss Преглед на мнение
                  Не е тук темата, но да попитам, като нов притежател на траял-ка (и некачвал се никога преди на такъв тип мотоциклет) - колко рязка трябва да е предната спирачка? Тип кросов мотор - тука има, тука нема или плавно като на пистов?
                  Съжалявам ако въпроса ми не звучи смислено и не е на място.
                  Колкото се може по рязка и да е на върха на ръчката работи се с едно пръстче за около метър напред трябва да можеш да изправиш мотора на предна гума.Горе долу е това.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • От: Траял вести от Испания

                    Защо Шеркото е по-трудно за каране?
                    What happens in my garage stays in my garage.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X