Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да си сложа теглич за Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да си сложа теглич за Фронтера

    Колеги извинявам се за тъпанарския въпрос, ама някой може ли да ми каже къде бих могъл да си сложа теглич на Фронтерата. Че не познавам никакви майстори и съм с две леви ръце...

  • #2
    До: Къде да си сложа теглич за Фронтера

    Отзад.

    Здрава и дебела тръба, хваната за шасито. На нея - здрава планка, а на планката - теглича. Заводски често ги правят като в двата края са с квадратни профили, влизащи в шасито. Понякога заварени, понякога на болтове.

    Това всичкото важи, ако шасито стига достатъчно назад. На повечето джипове конструкцията на захвата за теглич много си прилича, така че можеш да погледнеш на какъвто и да е джип с шаси.

    Иначе ако ремаркето е леко, може и за купето, като на лека кола, ама според мен не си струва, а и все пак ще се товарят болтовете и тампоните, държащи го за шасито.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Къде да си сложа теглич за Фронтера

      Ако ти е от полза моят е фабричен мога да ти го снимам да го разгледаш.

      Коментар


      • #4
        До: Къде да си сложа теглич за Фронтера

        Извинявайте - явно не съм бил достатъчно ясен. Аз НЕ МОГА да си го сложа - та евентуално питах дали някой може да ме насочи към свестен майстор или сервиз където биха могли да ми сложат теглич... Честно казано срам ме е да питам Лозан - Исузо за такива щуротии...
        Последно редактирано от Iskanderun; 17-06-08, 17:23.

        Коментар


        • #5
          До: Къде да си сложа теглич за Фронтера

          Що, той нали от тия щуротии си вади хляба....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            До: Къде да си сложа теглич за Фронтера

            Куздов, благодаря... понякога човек има нужда точно от насърчение... още утре ще му звъня, че и други неща чукат на вратата...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X