Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

    Ей тук е описана замяната на възглавниците с пружини. Хубава статийка с цветни снимки.

  • #2
    Land Rover Discovery2 промяна/смяна на окачването от въздух на пружини

    Мой приятел си търси Disco 2, след 2000 г. с всички екстри, TD 5, но... със старото окачване на пружини и амортисьори. Има ли такова животно?

    Коментар


    • #3
      До: Disco 2, след 2000 г.

      Има, ако се преработи. Лазар даже намери статия - разкази в картинки. Лесно е, китове има бол. По-добре даже сам да си го направи, с лифт.
      "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

      Искам България чиста!!!

      Коментар


      • #4
        До: Disco 2, след 2000 г.

        Напълно реално е, прави се с пружини/може оригинални, може с лифт/ и подложка + тампон за отгоре. Иама китове, може и с оригинални части. А може и кит лифт пружини + въздушна възглавница .

        Коментар


        • #5
          До: Disco 2, след 2000 г.

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Мой приятел си търси Disco 2, след 2000 г. с всички екстри, TD 5, но... със старото окачване на пружини и амортисьори. Има ли такова животно?
          С две ръце съм за подмяната на възглавниците с окачване с лифт. Австралийците предлагат не малко варианти. Много по-здраво, просто и надеждно.

          Коментар


          • #6
            До: Disco 2, след 2000 г.

            Ама имало и оригинални такива, може и да са някаква ограничена серия... колкото до преработката - кой или за колко евентуално може да му я направи?
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-07-10, 12:53.

            Коментар


            • #7
              До: Disco 2, след 2000 г.

              Има с нормално окачване, но са без екстри. Миналата година като си взех моя от Германия гледах и с нормално окачване за 10 000е, ама без екстри.
              Между другото на моето Диско ТД5 в момента му слагам подложки +2", броня и шнорхел като за начало и мисля да пусна тема със снимки.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-07-10, 12:53.
              Disco II td5
              2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
              planed: air locker, rear D44bumper

              Коментар


              • #8
                Здравейте,търся offroad окачване за Discovery2 td5

                здравейте колеги, моля за помощ че останах излъган от некоректен търговец а ми остана да направя само окачване по диското.Благодаря Ви
                ЛУД УМОРА НЯМА
                0897865200

                Коментар


                • #9
                  До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                  Отивам да хвърля боб дано разбера от къде си и как да се свърже човек с теб после ако нещо ми излезе ще гледам на кристална сфера какаво е диското (2 или 4 врати, пък и година) пък колко искаш да го лифтнеш ....такива дреболийки Пусни си обявата по конкретно, поне като ценови диапазон
                  П.П. може и снимка някоя в сегашния му вид
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    Дядо Владо аз съм "малко" на Вие с компютрите но ште станат нештата.Много ти благодаря ще те насоча по точно ама ми е малко зор

                    Диското е 2000г. със четири врати а утре ще го снимам.сложих лебетка,мет.брони и халогени засега но искам да го направя "Извънземно"
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-12-08, 07:46.
                    ЛУД УМОРА НЯМА
                    0897865200

                    Коментар


                    • #11
                      До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                      Напиши въпросния търговец, та да не се опари друг, пък и да му излезе заслужено име.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                        Първоначално публикуван от dido-diskoto
                        Диското е 2000г. със четири врати а утре ще го снимам.сложих лебетка,мет.брони и халогени засега но искам да го направя "Извънземно"
                        Мога да ти предложа доста варианти за окачване на диското ти, обади ми се утре да се разберем. 0899852338

                        Коментар


                        • #13
                          До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                          1. От exspeditionexchange.com - OME 2"
                          2. Oт Devon 4x4 - ОМЕ ама е по скъпо
                          3. От 1 предно и задни амове + задни пружини и основи от Britpart
                          4. Подложки, алуминиеви Todsuspention USA- аз ги имам и ги продавам всъщност...това е най евтиното решение...
                          Disco II td5
                          2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                          planed: air locker, rear D44bumper

                          Коментар


                          • #14
                            До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                            Благодаря Ви колеги ще се възползвам. утре ще пусна и снимки на диското че и вие да дадете някоя идея тел ми е 0897865200
                            ЛУД УМОРА НЯМА
                            0897865200

                            Коментар


                            • #15
                              До: Здравейте,търся offroad окачване за diskovery2 td5

                              ами за тарговеца ....Варненец състезател ....Геро
                              Последно редактирано от kinex; 04-12-08, 17:48.
                              ЛУД УМОРА НЯМА
                              0897865200

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X