Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изберем качествен матрак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как да изберем качествен матрак

    След прочита на мат'риала (прекрасно е написан) оскочих до магазина и казах, че имама само две изисквания: да мога да го сложа на пода без рамка и да е максимално твърд. Всех на фирма Нани (латексов, с два см. мемори материал от двете страни), продавачката каза, че понеже е от изкуствени материали шанса да мухляса е по-малък. Моята идея е да си го въртя през може би два месеца и да му пера опаковката (разопаткова се). Откакто го взех преди месец съм спал два-три пъти нва него, така че впечатления все още не мога да дам.
    Георги Гатев

    Коментар


    • #32
      До: Как да изберем качествен матрак

      Тъй като съм на тема нови легла за децата - изчетох отново темата с голямо удоволствие.Вече знам какъв материал и т.н.Благодаря на колегата!Сега на въпроса.За малки деца - да наблегна на ортопедичността или анатомичността при избора.Благодаря предварително на всички , които се включат!
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • #33
        До: Как да изберем качествен матрак

        Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
        Тъй като съм на тема нови легла за децата - изчетох отново темата с голямо удоволствие.Вече знам какъв материал и т.н.Благодаря на колегата!Сега на въпроса.За малки деца - да наблегна на ортопедичността или анатомичността при избора.Благодаря предварително на всички , които се включат!
        Бебешките матраци на Магнифлекс са ортопедични (т.е. твърди). Идеята е докато детето расте и му се развива гръбначния стълб, да спи на по-твърдо, за да няма изкривявания от мек матрак.
        Аз на моя син 1г и 7м. съм му взел два такива (един за вкъщи и един при бабата и дядото)

        Коментар


        • #34
          До: Как да изберем качествен матрак

          Благодаря!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • #35
            До: Как да изберем качествен матрак

            страхотна тема, четох я поне 5 пъти
            сега съм горд собственик на Магнифлекс
            Благодаря на всички Успехи

            Коментар


            • #36
              До: Как да изберем качествен матрак

              Всичко до тук е страхотно като ОБЕМ написан материал, но е с безкрайно големи неточности и импровизации.
              Явно Господина повдигнал темата доста отдавна се е отделил от продажбата на матраци /или никога не е бил наясно/.
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #37
                До: Как да изберем качествен матрак

                Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
                Всичко до тук е страхотно като ОБЕМ написан материал, но е с безкрайно големи неточности и импровизации.
                Явно Господина повдигнал темата доста отдавна се е отделил от продажбата на матраци /или никога не е бил наясно/.

                Ами напишете нещо и ВИЕ като сте в час!?! Иначе е спам.
                Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                Коментар


                • #38
                  До: Как да изберем качествен матрак

                  Понеже и на мен ми предстои купуване на матрак и също съм се насочил към Магнифлекс ме интересува имал ли е някой проблеми с неприятна миризма от този матрак.Понеже жена ми влиза в BG.mama и там й попаднали съобщения за неприятна миризма от матрака,която се излъчвала около месец след разопаковането в продължение на месец.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да изберем качествен матрак

                    Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                    Понеже и на мен ми предстои купуване на матрак и също съм се насочил към Магнифлекс ме интересува имал ли е някой проблеми с неприятна миризма от този матрак.Понеже жена ми влиза в BG.mama и там й попаднали съобщения за неприятна миризма от матрака,която се излъчвала около месец след разопаковането в продължение на месец.
                    Взимайте го! Няма да сбъркате!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да изберем качествен матрак

                      От два месеца спя на матрак "Луна", малко трудно свикнах, защото е доста твърд на първоначално пипане, но ... забравих болките в гърба! Направен е от качествен дунапрен и кокосово покритие. Не знам как ще е след 3-4 години, но засега съм много доволна от комфорта и ергономиката.
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да изберем качествен матрак

                        Аз съм с дунапренен-твърдичък е но като преядеш и препиеш по-удобен от него няма На пружинения много потъвам нещо и не ми е удобен вече.Жена ми обаче не харесва дунапренения-абе въпрос на вкус.Иначе пета година и не е мръднал

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да изберем качествен матрак

                          При търсене на съвет трябва да се конкретизира за какво ще се използва матрака. Едно е да се спи на него, друго е за някои други занимания. Просто изискванията към твърдостта и издържливостта му са различни..
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да изберем качествен матрак

                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            При търсене на съвет трябва да се конкретизира за какво ще се използва матрака. Едно е да се спи на него, друго е за някои други занимания. Просто изискванията към твърдостта и издържливостта му са различни..
                            Е,то затова дето си мислиш всички го ползваме,ама аз съм писал в случая за спане

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как да изберем качествен матрак

                              Някои има ли мнение за матраци нани харесах си този модел БАХАМА МЕМОРИ (комбинация между MEMORY FOAM /6см/ и профилиран ULTRAFLEX HR /16см/)
                              Благодаря ви предварително

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как да изберем качествен матрак

                                Въпрос към колегата petrof!

                                Интересува ме какви са разликите между: Ortopedico (Metro), Practico (Praktiker) и Relano. Като описание ортопедичност/анатомичност и 3-те са еднакви, като цени метро и практикер са много близки. Разлика виждам в материята на обвивката, но знам ли.

                                Ако го видиш това може и в Скаип: behkob!

                                Благодарности предварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X