Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

    Излезе новата версия на картата на Сърбия и Черна Гора за навигация Garmin: SCGRv1.7, която може да изтеглите от тук

  • #2
    До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

    Хубаво, ама нястото на поста не е тук.

    Коментар


    • #3
      До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

      И аз осетих ама твърде късно, просто по погрешка го постнах тук, ако може да се премести във форума за картите ще съм благодарен.

      Коментар


      • #4
        До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

        що бе? Крайно време е за една обща карта - на Велика България (хахах) .

        Коментар


        • #5
          До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

          Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
          Хубаво, ама нястото на поста не е тук.
          То се не знае, може да дойде време, мястото му да е тук...

          П.П. Писали сме едновременно с ynopum... а и еднакво мислим...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

            Събрали се представители съседните държави да се оплакват на Господ, че Българите сме били големи гадове и да го помолят да ни накаже с малко природни бедствия. Минали няколко дена и започнали да вилнеят страшни земетресения и бурии из съседните държава, след което пак се събрали мрънковците и отишли при Господ. "Абе Господи, ние те помолихме да тръшнеш Българите, а ти тръшна нас" - оплакали се те. Господ погледнал в GPS-са и казал. Упс, извинявам се .... ползвал съм старата карта

            Освен очевидният извод има и още нещо - НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА СИ РЕГИСТРИРАТЕ КАРТАТА ЗА ДА ПОЛУЧАВАТЕ НОВИТЕ ВЕРСИИ

            Коментар


            • #7
              До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

              Отдавна не се бях смял така, Сабине
              И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

              Коментар


              • #8
                До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                Изтеглям си SCGRv1.7, и сега незнам как да си направя img файл за GPS-а.
                Някой може ли да помогне или да ми даде линк за готов img файл?
                Благодаря

                Коментар


                • #9
                  До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                  Инсталираш я в MapSource (трябва и да се отключи) , маркираш я да стане розова (Tools> Map) и даваш Transfer > Send to Device. Само внимавай да не изтриеш вече съществуващ файл gmapsupp.img , защото тази карта ще се качи с това име и ще замести старата.
                  Трябва да имаш свързан уред към PC-то или SD карта с папка Garmin поставена в CardReader към PC-то. Има и други начини , но това е основното.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Инсталираш я в MapSource (трябва и да се отключи) , маркираш я да стане розова (Tools> Map) и даваш Transfer > Send to Device. Само внимавай да не изтриеш вече съществуващ файл gmapsupp.img , защото тази карта ще се качи с това име и ще замести старата....
                    Направих доста проби за инсталация на SCGRv1.7 /затова и не писах досега/, също и на различни PC-та но винаги след инсталацията като стартирам програмата ми излиза съобщение със следният текс:
                    There is a problem with the MapSource installation. Please re-install MapSource and start it again.
                    Инсталирам я наново, но пак същото съобщение. Същото се получава и като инсталирам Auto Drive Hellas на компютъра, ироглифи и до тук.
                    Молбата ми е ако някой знае линк на готов img файл на SCGRv1.7 или такъв който включва и нея?
                    Благодаря

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                      Първоначално публикуван от adrian_77 Преглед на мнение
                      Направих доста проби за инсталация на SCGRv1.7 /затова и не писах досега/, също и на различни PC-та но винаги след инсталацията като стартирам програмата ми излиза съобщение със следният текс:
                      There is a problem with the MapSource installation. Please re-install MapSource and start it again.
                      Инсталирам я наново, но пак същото съобщение. Същото се получава и като инсталирам Auto Drive Hellas на компютъра, ироглифи и до тук.
                      Молбата ми е ако някой знае линк на готов img файл на SCGRv1.7 или такъв който включва и нея?
                      Благодаря
                      Има и такова решение разбира се!

                      Погледни си личните съобщения!
                      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                        Сърбия и Черна гора 1.17:
                        Код:
                        http://rapidshare.com/files/129167848/GMAPSUPP.IMG.html
                        Даже може и да е ънлокната и да не иска файл *.UNL.
                        Ако имаш достъп до FTP-то , там я има в комбинация с други.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                          Благодаря на kihi и milstan за помоща

                          Коментар


                          • #14
                            До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                            Тука из форума бях чел за това ФТП със карти всякакви!Може ли да ми кажете как да се докопам до него?
                            TLC 120 Prado
                            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                            Коментар


                            • #15
                              До: Нова карта на Сърбия и Черна Гора за Garmin

                              Ето я новата версия 1,8, хайде, юруш на мушмулите
                              http://rs539.rapidshare.com/files/14..._Route_1.8.rar
                              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X