Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Симсон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Симсон

    мотор4ето по4ети непали и гърми в ауспуха и каруратора.а ако запали,работи на мн.ниски обороти и неможи да се изфорсира и пак гърми и гасни.помагайте мом4ета.сменях све6тите не е от тях.а мотор4ето е с електронно запалване

  • #2
    До: помощ за симсон

    Може да е счупен сегмент , отварахте ли двигатела.

    Коментар


    • #3
      До: помощ за симсон

      Аз мисля че е карбаротора виш да не смукача.
      [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: помощ за симсон

        Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
        мотор4ето по4ети непали и гърми в ауспуха и каруратора.а ако запали,работи на мн.ниски обороти и неможи да се изфорсира и пак гърми и гасни.помагайте мом4ета.сменях све6тите не е от тях.а мотор4ето е с електронно запалване
        Провери момента на запалване.Поздрави.
        Polaris Magnum 500
        Mercedes ml320

        Коментар


        • #5
          До: помощ за симсон

          И моят симсон имаше такъв проблем там е работата че смених всичко е то било центровката
          Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
          [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

          Коментар


          • #6
            До: помощ за симсон

            Провери за кондензатор, ако няма външен ще е на самото електронно или пробвай да сложиш допълнителен. Щом гърми и от двете места или се мести цантровката.

            Коментар


            • #7
              До: помощ за симсон

              благодаря ви за отговорите мом4ета.а сегментите са здрави.това бе6е едно от не6тата които проверих.а центровката как мога да я проверя,като е с електронно запалване?все ме самнява,4е е карбуратора не6то,но го свалях 20 пъти,отварях го,продухвах го 4аст по 4аст и все ни6то нестава

              Коментар


              • #8
                До: помощ за симсон

                Имам поизбледнели спомени от следното- моята Симсонка, винаги като понавалеше дъжд, и се обаждаха подобни проблеми. Оказа се, че покрай предният калник налива всичката вода и гадости точно в лулата на свещта. Не казвам, че при теб има също вода, но ти препоръчвам да си прегледаш хубаво лулата, да провериш също дали закопчава добре свещта и дали изкрата е добра. И още нещо- избягвай "Шампион"- аз лично до сега само на ментета съм попадал-дават подобни ядове след втория километър

                А ако можеш в бъдеще замени четворката с "Ч" и шестицата с "Ш"
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • #9
                  До: помощ за симсон

                  ако работи на смука4 си виж отжорите за жуздоха

                  Коментар


                  • #10
                    До: помощ за симсон

                    все ощи е мъртво симсончето.как мога да проверя центровката,като е с електроно запалване.ако беше с чукче и наковалня ми е ясно,дори си имам и индикатор който завивам на мястото на свеща.и кондензатори слагах,и какво ли не го мъчих,и неще да върви и неще.поагаите кои с каквото може,изуми ме това моторче

                    Коментар


                    • #11
                      До: помощ за симсон

                      Колега, ти сваля ли маховика и ако не си виж да не е превъртяла шпонката. Имал съм такъв случай с мойта и симптомите са почти същите.
                      [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: помощ за симсон

                        за това не се бях сетил колега.на врето мн.често се случваше на балканчетата.утри ще го проверя

                        Коментар


                        • #13
                          До: помощ за симсон

                          До колкото си спомням на Симсонките с електронно няма центровка или е в налки граници и винаги палят наи-вероятно е да е превъртял маховика от там губи центровка.А да превърти маховик на Симсон се случваше често.
                          ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                          Коментар


                          • #14
                            До: помощ за симсон

                            благодаря момчета,само маховика ще е.моторчето е на село,и когато си отида,ще го проверя.и след това ще напиша дали е бил той.живи и здрави да сте всички.

                            Коментар


                            • #15
                              До: помощ за симсон

                              здравейте момчета!вчера оправих симсончето.проблема както някои от вас казаха,беше в превъртането на маховика,и шпонката воабще я нямаше.благодаря на всички за помоща ви,живи и здрави да сте.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X