Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Симсон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: помощ за симсон

    Първоначално публикуван от jivko76 Преглед на мнение
    Абе то запали симсончето,но сега върви само на смукач и повечко газ,като му отпусна газта и гасне.лоша работа с тази машинка,а как хубаво си вървеше.имате ли някакви идеи сега какво му е?карбуратора му е чист,и с нови гарнитури.
    Taka със смукача форсирва ли се? Виж също някоя от симерините на коляновия вал да не просмуква въздух?
    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

    Коментар


    • #32
      До: помощ за симсон

      Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
      Taka със смукача форсирва ли се? Виж също някоя от симерините на коляновия вал да не просмуква въздух?
      форсира се,да.Но при отнемане на газта,гасне

      Коментар


      • #33
        До: Помощ за симсон

        Колега,огледай пак по-добре карборатора,обаче свали целия жогльор(с12ключ)отвътре има едни странични отвори,виж и иглата да не ти се е откачила.Огледай и малкия жогльор,които е за ниските обороти(на по-новия модел е скрит под един голям болт)капчица вода да има не може да премине през него.
        Когато няма друг изход- използвай централния вход!

        Коментар


        • #34
          До: Помощ за симсон

          Благодаря Ви момчета,тази събота и неделя ще си поиграя с моторчето.

          Коментар


          • #35
            До: Помощ за симсон

            Когато демонтираш карбуратора го постави на права повърхност /стъкло/ от към страната на закрепване към цилиндъра и провери за елипса!Слагай шкурка и търкай с въртеливи движения докато се изравни.Елипсата се получава от притягането към цилиндъра и засмуква въздух.Успех.

            Коментар


            • #36
              До: Помощ за симсон

              Много са капризни тези карбуратори на симсонките.Моя постоянно течеше,и нов поплавак му кипувах,и ново клапанче и пак не се получи както трябва.Един приятел си тунингова ролера и ми даде стария си карбуратор.Голяма разлика има във всяко едно отношение.Този е с пласмасов поплавак и нивото е фиксирано.Все едно карам друг мотор с този карбуратор.Така че ако имаш възможност си търси от ролер.Утре може да пусна снимки как сам го приспособил,ако някои прояви интерес.

              Коментар


              • #37
                До: Помощ за симсон

                Благодаря Ви за помоща момчета.Тази събота и неделя неможах да направя нищо,понеже почина баба ми,но следващата ще се занимавам с него,ако не ми мини котка пътя.

                Коментар


                • #38
                  До: Помощ за симсон

                  Немога и немога да го оправя този боклук.Изправих челото на кривката,всички гарнитури са нови,и едната семеринга на вала от към маховика смених.Сега пали от ряз и върви на обороти,като му подам газ и гасне,а с подаването на газта ако му опъна смукача пак се форсира и работи.луда работа това моторче

                  Коментар


                  • #39
                    До: Помощ за симсон

                    проблем с горивото и по точно жигльор провери ги отново другия момент е центровката повече обаче ми прилича на запушен карбуратор
                    vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
                    Suzuki GSR600 98 hp
                    Nissan Pathfinder 174 hp
                    0878222 три 3 шест

                    Коментар


                    • #40
                      До: Помощ за симсон

                      Първоначално публикуван от ALEKSA-TREID-TROYAN
                      Няма ли от къде да си купите шпонки за симсончетата ми ги правите от боргии 50 стотинки струва едната да ви пратя по куриерите ако искате
                      П.С за части за СИМФОНИИ(симсон) и ЕТЗ пишете на crowen86@gmail.com
                      Тя може да е стотинки, но ако няма магазини в града на човека? А с куриер ще излезе златна.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Помощ за симсон

                        Колеги,моля ако някой от Вас разполага с графика на схема на ел.инсталацията на "Симсон" S50 да я качи тук.Бащата си купил едно на старо и ел инсталацията е направо като спагети ... направо ме побърка това малко животинче,а тънките жички не са за всички ... е аз съм от тези дето не са всички...
                        Предварително благодаря.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Помощ за симсон

                          Ел. схема
                          Двигател

                          Коментар


                          • #43
                            До: Помощ за симсон

                            404 - file not found
                            файлът, който се опитвате да достигнете не бе намерен

                            Чак на мен ми стана интересно и реших да я видя схемата но не стана!
                            ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                            Коментар


                            • #44
                              До: Помощ за симсон

                              Странно на мен ми ги отваря.
                              http://www.simsonworld.hit.bg/teh/motor2.jpg

                              http://www.simsonworld.hit.bg/teh/s50s.gif

                              http://www.zeyz.de/s51/s51c.jpg
                              Последно редактирано от Svetoslav_Iliev; 22-07-09, 16:45.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Помощ за симсон

                                Благодаря.Започвам да разчитам схемата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X