Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Специалист УНГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специалист УНГ

    Някой може ли да препоръча добър лекар, специализирал УНГ. Става въпрос за дете на 4.5г - малката ми дъщеря. От доста време не чува добре. Побъркахме се от ходене насам-натам, но минавт само с почистване на ушите и приказки - без решаване на проблема. Ще бъда благодарен, ако някой сподели информация.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

  • #2
    До: Специалист УНГ

    Мястото което ви препоръчвам е клиниката по отоневрология - до ИСУЛ (НЕ В ИСУЛ А ДО НЕГО) Уникално добър доктор е д-р. Цаков... него търсете...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Специалист УНГ

      Виждам, че си от София, но за всеки случай ще ти дам координатите на един много добър специалист в Пловдив.

      Това е доц. Карен Джамбазов. Адресът на частният му кабинет е тук
      Записването става като се обадите на посочения телефон.

      Човекът възвърна слуха на едното ухо на тъща ми, която не е чувала с него 30 години, а от скоро беше започнала да не чува и със другото. Мен ме спаси от операция, която беше назначил негов колега преди това. Пращал съм и други близки, като отношението винаги е било професионално. Въпреки че е хирург, предпочита да избягва оперативното лечение. До преди няколко години работеше в детско отделение на клиниката по УНГ, а сега е при възрастните.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        До: Специалист УНГ

        Искрено благодаря на отзовалите се.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: Специалист УНГ

          Д-р Улевинов - клиника за деца към александровска болница. Мисля, че е завеждащ отделението. Аз съм много доволен. Ако ти трябва телефон , пиши.
          Борислав Русенов - 0889593977

          Коментар


          • #6
            До: Специалист УНГ

            Д-р Тодоров Исул.И младия и стария са светила в УНГ,попитай за тях в Исул и ще се убедиш,че си на правилна следа.
            ПАВКО
            0888802068

            Коментар


            • #7
              До: Специалист УНГ

              Клиниката-майка на всички УНГ-отделения в София се намира в ИСУЛ. Конкретна насока към колега не мога да ти дам, но ако диагнозата и развитието на заболяването се потвърждават при всеки следващ специалист не прекалявай с търсенето на този, който ще ти каже това което на теб ти се иска да чуеш
              Ако споделиш малко повече конкретна информация по случая би могло да ти се даде и по-конкретен съвет...
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • #8
                До: Специалист УНГ

                Първоначално публикуван от bobotrojan Преглед на мнение
                Д-р Улевинов - клиника за деца към александровска болница. Мисля, че е завеждащ отделението. Аз съм много доволен. Ако ти трябва телефон , пиши.
                Точно при него съм ходил и няма положителен резултат. Затова търся алтернатива. Децата се прибраха, така че от утре към ИСУЛ.
                Още веднъж благодаря.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #9
                  До: Специалист УНГ

                  Провери в ИСУЛ. Там са Д-р Кънчева и Д-р Райнов. Имам кофти синузит и неведнъж са ме спасявали от много критични ситуации. Моя позната имаше проблеми и се оперира при тях и също остана доволна. Определено си разбират от работата.
                  Желая ти успех! Дано се оправи детето!

                  забравих да кажа: иди по-рано сутринта (към 7- 7:30), за да не си загубиш целия ден. Винаги има много хора и много се чака
                  LZ1GYY
                  0898 436 956

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X