Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ-а на Пърси !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: УАЗ-а на Пърси !

    Това преди три години беше........



    Това


    А може би ще стане някога това....
    Прикачени файлове
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

    Коментар


    • #32
      До: УАЗ-а на Пърси !

      Ти само ми докарай Бугери 44`
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • #33
        До: УАЗ-а на Пърси !

        Супер става.Браво,Пърси...
        Ще ме светнете ли какви дискови спирачки се чакат?И за дават моста ли или само за предния?
        Мерси!
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #34
          До: УАЗ-а на Пърси !

          Интересува ме тампомите който се виждат на снимките на задния мост /тампоните на който ляга моста след като се огънат ресорите/ оригинални ли са.
          Ако са оригинални ще станат ли за УАЗ 469 защото знаете неговите какви са.
          Скакви ще ме посъветвате да ги сменя.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #35
            До: УАЗ-а на Пърси !

            Да оргинални са. Тъй като ресьорите на Хънтър и 469 за различни, не знам дали ще станат. може би трябва да се пробва
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #36
              До: УАЗ-а на Пърси !

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Интересува ме тампомите който се виждат на снимките на задния мост /тампоните на който ляга моста след като се огънат ресорите/ оригинални ли са.
              Ако са оригинални ще станат ли за УАЗ 469 защото знаете неговите какви са.
              Скакви ще ме посъветвате да ги сменя.

              Първо какво им е на оригиналните.


              Второ всичко може да стане ама с работа и мислене.Само от темата може да видиш какви неща правят хората

              Трето няма да станата(пез преправяне) на твоя Уаз тези тампони.Погледни ги и ще видиш,че за заварени странично на рамата а на теб са отдолу.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #37
                До: УАЗ-а на Пърси !

                Пърси дали ще ти е удобно да ми пуснеш серийните номера на новите ти реедукторни мостове и ако можеш да ми споделиш цената с доставката (може и на лични). Предварително ти благодаря. А УАЗа е станал страшен, поздравления, мераклийска работа.
                идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                Коментар


                • #38
                  До: УАЗ-а на Пърси !

                  Най-добре е да се свържеш с Карбон в Плевен ( пише като uazik в този форум) . Те могат да ти ги внесат и със сигурност могат да ти дадат съвет.
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #39
                    Re: УАЗ-а на Пърси !

                    Браво за промяната на мостовете,Страшно ми харесват но ,как се отрази на скоростта по асвалт.

                    Коментар


                    • #40
                      От: УАЗ-а на Пърси !

                      Доколкото си спомням нямаше разлика в скороста. Той Пърси отдавна вече не е собственик на УАЗ-а. Последно Захари от Русе му се радваше. Какво се е случило през последната година и нещо няма инфо.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X