Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електродвигатели за лебедки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Електродвигатели за лебедки


    двата стартера отдясно са подходящите,то и средния мисля,че е над 16см. като се свалят ненужните неща,десния е още по голем.утре ще ги премеря,но незнам,

    Коментар


    • #32
      До: Електродвигатели за лебедки

      Колеги а къде да намеря цял електродвигател за лебедка 12 волтов
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #33
        До: Електродвигатели за лебедки

        Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
        Колеги а къде да намеря цял електродвигател за лебедка 12 волтов
        По магазините за авточасти първа и втора употреба. Кодово название - стартер, стартерен електродвигател. Различните марки и модели имат стартери с различна мощност, та имаш избор.

        Коментар


        • #34
          До: Електродвигатели за лебедки

          Един стартер е около киловат. Тук говорите за 3-4 киловата двигатели за лебедки. Аз също смятам, че от стартер става, но ако редуктора е с голямо предавателно число. А как акумулатор 50-тина амперчаса ще даде 3 и нещо киловата за мен остава загадка.

          Коментар


          • #35
            До: Електродвигатели за лебедки

            Първоначално публикуван от Rabindranat Преглед на мнение
            Един стартер е около киловат. Тук говорите за 3-4 киловата двигатели за лебедки. Аз също смятам, че от стартер става, но ако редуктора е с голямо предавателно число. А как акумулатор 50-тина амперчаса ще даде 3 и нещо киловата за мен остава загадка.
            зависи от какво е стартера.
            на големите джипове/тойота нисан/акумулаторите са големи.
            на малките-малки.съответно и лебедките са с различна мощност и консумация.но най -добра остава механичната лебедка,но няма възможност да се вгражда в някой джипове,.

            Коментар


            • #36
              До: Електродвигатели за лебедки

              Първоначално публикуван от Rabindranat Преглед на мнение
              Един стартер е около киловат. Тук говорите за 3-4 киловата двигатели за лебедки.
              Малките лебедки/стартери също са около киловат, има и по-малки. Никой не се опитва да ги захранва с 50А.ч акумулатор (ще вървят, но много кратко). Хората разсъждават за акумулатори 75 и нагоре, в някои коли - по два. Още по-големите са на 24 волта и това е нарочно.

              Коментар


              • #37
                До: Електродвигатели за лебедки

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Малките лебедки/стартери също са около киловат, има и по-малки. Никой не се опитва да ги захранва с 50А.ч акумулатор (ще вървят, но много кратко). Хората разсъждават за акумулатори 75 и нагоре, в някои коли - по два. Още по-големите са на 24 волта и това е нарочно.
                Видях лично лебедка, монтирана на Витара, 6500 либри, марка Т-Max. Моторчето беше малко по-малко от стартер, и го водиха близо 4 киловата. Дали Витарата е имала допълнителен или подсилен акумулатор идея си нямам.

                Коментар


                • #38
                  До: Електродвигатели за лебедки

                  Първоначално публикуван от Rabindranat Преглед на мнение
                  Видях лично лебедка, монтирана на Витара, 6500 либри, марка Т-Max. Моторчето беше малко по-малко от стартер, и го водиха близо 4 киловата. Дали Витарата е имала допълнителен или подсилен акумулатор идея си нямам.
                  Тези 4 киловата са някакъв майтап. На акумулатор 12 волта значат едни юнашки 400-500 ампера, които нито има кой да ги даде, нито през какво да минат - нужните кабели са колкото среден пръст, изолацията отделно. Четките също ще излязат в подобен размер. Едни 1000-1500 вата от тях са си чиста топлина в мотора, къде ще ги дяват след първите 14 секунди също не е ясно.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Електродвигатели за лебедки

                    Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
                    ...Не знам дали, ако се достави до Англия мога да избегна тези плащания. Има ги и в английския ибей.
                    Ето и офертите...
                    Доставял съм си други чаркалаци от Англия, искат ми само разлика в ДДС, че там е по-малко, мито не са ми търсили.
                    Може да се поровиш в този сайт, но не би трябвало да се обмитява.

                    П.П. 4kW електромотор на стандартна Витара ми се вижда малко пресилено. Да не ги пишат на принципа на китайските касетофони? Другия вариант е Витарата да е тунингована. И третия - някой да се опитва да си запали джипа. Ако му е як акумулатора, има всички шансове да успее...
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Електродвигатели за лебедки

                      Да посъживя темата...Подариха ми лебедка с повреден ел.мотор,та някой знае ли,къде в София могат,да го ремонтират?Доколкото разбирам,и колектора е нищо повреден...За марка и модел,нищо немога да кажа,има само няк`ви нечетливи останки от лепенки и нещо като сериен № набит на корпуса.Предполагам,че е м/у 8000 и 10 000 либри,понеже я свалиха от пътна помощ.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #41
                        От: До: Електродвигатели за лебедки

                        Колега купих си Т-мах 12000lb 24v за път.помощ , през това време си купих и подходящ камион с падаща платформа и хидравлична лебедка. Ако желаеш мога да ти дам 24 волтовия Т-мах за този WARN !..Монтирах я и не успях да я използвам дори един път на старото камионче ! Ако ти или друг колега има интерес 0897 955 464 Ники
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • #42
                          От: Електродвигатели за лебедки

                          Здравей,
                          Имам за ремонт мотор за лебетка 24волта.Къде и как да стане това?Чакам инфо на todorkarev@yahoo.com

                          Коментар


                          • #43
                            От: Електродвигатели за лебедки

                            Във всяка работилница за стартери.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X