Обява

Свий
Няма добавени обяви.

18" или 21" е по-добре да бъде предната ни гума?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 18" или 21" е по-добре да бъде предната ни гума?

    Момчета мисля да взимам 18" за предна гума, посъветвайте ме дали съм в правилна посока..
    Запознати сте с моя мотор, мисля да му намаля малко отпред височината, защото по баирите не дава да му се барне газта по-рязко... иска да обръща (колкото и невероятно да звучи..)
    Пък и не само за моя мотор.. нека разясним темата по-подробно мисля, че ще е една доста полезна тема !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Според мен точно за твоя мотор ще е по добре пък и за теб ще е добре! Защото виж,че с тази 21цола отпред направо неможеж да минаваш по баирите почва да се вдига мотора и някъде ще се размажеж...аз лично бих я сменил но нека да се изкажат и другите които са по навътре в нещата и тогава ще видиш какво да правиш
    "Опознай Родината за да я обикнеш"

    Коментар


    • #3
      Здравейте не сьм запознат с твоя мотор но мнението ми между 18 и 21 цоловата гума смятам за по добре да е 21 щото тя е с по голям диаметьр и по лесно поема неравностите и дупките а що се отнася до това че одпред ти е висок мотора не може ли да се измисли да го поддигнеш одзад та да се поизравни .
      не казвай всичко но знай какво казваш

      Коментар


      • #4
        Даниеле, за размера на предната гума няма две мнения. По-голямата за крос и ендуро е доста па-добра. Мишелмото ти обясни защо е така. Незнам колко ти е височината на задницата сега, но ако имаш възможност за повдигане отзад го направи, дори ако трябва модифицирай малко и седалката, за да си нагласиш височината. Че с тази вдигната предница за каране на задна е добре, но из чукарите си е мъка, започва да ти писва от това повдигане на предницата и невъзможността за по-голям контрол над мотора.

        Коментар


        • #5
          Освен всичко друго по-лесно ще си намираш предни 21 цола(пък са и по-евтини)отколкото 18, аз на симсона(ех и такъв имах в младите си години )бях сложил предна от балканче тя е 19 цола, задната 16 доста по-добре се чустваше отколкото нормалното. Не съм много в час със соц возилата ама май някой ижетата ли бяха с 19 цола, ама да не са пък много тежки щото тогава е кофти, дърпа те напред и ти натежава вобще предницата.

          Коментар


          • #6
            Еми да може и да се помисли малко да се смали предницата....но мисля,че тя беше на краино ниво свита..
            "Опознай Родината за да я обикнеш"

            Коментар


            • #7
              Явно ще си оставам със 21 цоловата, и ще поработя по въпроса с предницата, да я оправя да има някаква предница, защото сега, все едно съм сложил 2 тръби отпред и предницата не се свива дори милиметър... ако мине през някоя здрава неравност, чак тогава се пораздвижва леко..
              Благодаря за помоща момчета вече е ясно, ще си седи така както си е в момента !
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                Много мъдро решение.
                Туйков, тая тема мога да я сравня само с "ръководството за експлоатация" на моята мотика.
                Ти за ташак ли я пусна
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                  Много мъдро решение.
                  Туйков, тая тема мога да я сравня само с "ръководството за експлоатация" на моята мотика.
                  Ти за ташак ли я пусна
                  Съвсем не !
                  Според мен - не само аз съм се питал кое е по-добре, а има и други хора (предполагам по начинаещи), които смятам, че ще им бъде полезна дори и най-елементарната информация за по-напредналите..
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Добре.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      а бе за кво ви е тая предна гума бре
                      карайте на задна

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от mitkov
                        а бе за кво ви е тая предна гума бре
                        карайте на задна
                        Браво Митков! Каза им го !
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X