Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уред за икономия на ток легално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Уред за икономия на ток легално

    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
    От както съм пуснал темата до сега все на познати сам продал към 50 бр и всичките казват че има ефектаз също имам токова устройство и наистина действа Ползвам два климатика Панасоник единия 24-ка другия 9-ка 1 хладилник телевизор и РС това са нещата върху които деиства устроиството и сматката ми за ток беше 100 лв в нея влиза и бойлер осветление и печка Така че правете изводи при положение че климатиците са наи големият консуматор от нен нагреваемите уреди
    Искаш да кажеш, че си навит да направим контролиран опит с печка, устройство и електромер?

    Коментар


    • #62
      До: Уред за икономия на ток легално

      Имам едно предложение.Щом фирмата дистрибутор твърди, че уредът успешно икономисва електроенергия, нека предостави едно от тези устройства за проба.Нашият форум се доказа като обективна и безпристрастна медия радваща се на доста голяма публика.Ако опитът е успешен ще направи страхотна реклама на фирмата и ще има огромен успех, ако пък не.....
      joro-g, готов ли си да участваш?
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • #63
        До: Уред за икономия на ток легално

        Абе хора още ли го давчете този уред -аз ще ви кажа моето наблюдение закупих уреда преди година и половина естественно тома неверни пробвах всичките му морафети тип контролиран опит с амперметри 2 бр дигитални и 1 + електромер стрелкови като тестваните уреди бяха 1 сушоар и ел.печка -ефект нулев.Помислих че му трябва време да захапе така да се каже два дни включен с него без него ядец и дотам с икономията на ток. А пак може и моя да не е работил но си светеше даже леко жужеше.
        Последно редактирано от Ивайло Стоянов; 28-01-09, 23:08. Причина: грешки
        vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
        Suzuki GSR600 98 hp
        Nissan Pathfinder 174 hp
        0878222 три 3 шест

        Коментар


        • #64
          До: Уред за икономия на ток легално

          Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
          Имам едно предложение.Щом фирмата дистрибутор твърди, че уредът успешно икономисва електроенергия, нека предостави едно от тези устройства за проба.Нашият форум се доказа като обективна и безпристрастна медия радваща се на доста голяма публика.Ако опитът е успешен ще направи страхотна реклама на фирмата и ще има огромен успех, ако пък не.....
          joro-g, готов ли си да участваш?
          Заети, натоварени хора, ти казвам. Нито този с уреда за икономия на ток, нито магнитите, нито таблетките за гориво сме изпробвали. Нито пантон-системата за горене на вода.

          Коментар


          • #65
            До: Уред за икономия на ток легално

            не искам да правя лоша реклама на колегата но аз преди две години изгорях с 550 лева с подобен (не същия) уред за икономия на енергия ефект нулев така че внимавайте без проба не купувайте
            гранд чероки лимитед 5.2 V8

            Коментар


            • #66
              До: Уред за икономия на ток легално

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Заети, натоварени хора, ти казвам. Нито този с уреда за икономия на ток, нито магнитите, нито таблетките за гориво сме изпробвали. Нито пантон-системата за горене на вода.
              Защо, аз таблетките за икономия на гориво ги изпробвах и писах във форума:
              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Преди година и нещо ме "зарибиха" и си купих 1 скатула - 10 бр. от тези неща. Сложих ги в резервоара на Волвото и и си реших, че върви още повече. Тогава направих пробата пълно-пълно. Спрямо предишните замервания нямаше разлика. А по-рано съм слагал от добавките на Хелиос за ди. гориво и резултат наистина имаше, но бях я предозирал на Омега 2.3 тди. Една сутрин мой познат се беше напил и изля от тази течност 1/3 от шише 0.5л. от мин. вода в резервоара и ми подари останалото, т.к. колата му била на газ, но така или иначе добавката, я бил свил от шефа си. Вървеше така здраво, че ме беше страх да дам пълна газ, че да не я скапя нещо. Двигателя на празен ход леко утихна и малко си повиши ниските обороти. Дори и при високи обороти в огледалото не се виждаше дим. Така, че вярвам в тези неща...
              Направих и второ и трето замерване. Разлика никаква. После карахме заедно със съпругата ми нейната кола нали беше нова и слагах хапчетата пак по същия начин. А продавача на хапчетата ме успиваше, че на нови автомобили нямало ефект, т.к. не били износени и нямало какво да се помогне. Но пак положителен ефект нямаше. Много време бях забравил за хапчетата Един пич с БМВ 525, голяма бегачка за град Т-ще и околните села, който слагал такива хапчета и някакви химий бъркал в резервоара си ме изнамери специално защото моя джип бил 4,7 V8 и ми каза, че "ще ме дръпне" и ако успее да ме мине щял да ми подари 10 хапчета от тези същите FFI които и аз пробвах. Започнах да се майтапя с него, да го питам дали вдига на задни гуми бавареца, като даде газ и т .н. т. Ако ме бие да си ги купя , но вече по 6 лв бр. /по рано бяха по 5лв./ В крайна сметка се съгласих да му направя густото и както джипа беше студен двамата дадохме газ. Знаех, че ще загубя но ме беше навил да експерементирам т.к. според него били американски и основно за бензин имали ефект.
              Огромно ми беше учудването, че с лекота го "дръпнах", а той си замина и повече не се появи. По други хора общи познати казал, че ще ми ги прати... Така си ги и чакам някой ден. А този от когото бях взел 2-те опаковки каза, че не му вървели вече и понеже съм бил добър клиент ми подари още 1. Имам още 3 хапчета в жабката на джипа. И за бензиновия двг. ползата от файдата и нейното значение е само за продавача, ама до време, докато зариби такива кат' мен.
              Ама да не спамим хубавата тема на човека. Това е много тарикатско: зарибяват те и си мислят, че са тарикати, а пък купувача си мисли, че ще "надцака" света или в частност някой дребни физични, химични и прочее природни закончета, който са измислени някога и отдавна вече е трябвало да бъдат прескочени и/или заобиколени.

              А колегата е написал:
              Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
              От както съм пуснал темата до сега все на познати сам продал към 50 бр и всичките казват че има ефектаз също имам токова устройство и наистина действа Ползвам два климатика Панасоник единия 24-ка другия 9-ка 1 хладилник телевизор и РС това са нещата върху които деиства устроиството и сматката ми за ток беше 100 лв в нея влиза и бойлер осветление и печка Така че правете изводи при положение че климатиците са наи големият консуматор от нен нагреваемите уреди
              Значи негови познати /може би приятели, /може би бивши/ са си купили от тези устройства и сигурно са много доволни, но си трайкат, че да не не си купим и ние такива устройства, и да започнем легално да икономисваме, че пък тогава енергоразпределителните дружества ще се "сватнат" че олекват с приходите и ще прокарат незабелязано едно законче, което да обяви тези златни нещица за незаконни.
              Ако пък многоуважаемия колега joro-g е решил сериозно да продава тези нещица, нека да предлага стоката си в друга част на нашия форум, като Доставчик на стоки и услуги, но моля преди това да даде макар и за 48 часа личното си устройство, на колеги от форума да го тестват, за да разберем всички ние какво пропускаме, като не сме си купили до сега такива нещица, и колко много грешни, потни левчета сме платили на халост на енергоразпределителните дружества. И тогава такива "Тома неверни" като Ясен, Стефан и др. се надявам писменно да се извинят и да си купят по няколко броя.

              Многоуважаеми колега joro-g, поднасям мойте най искрени и лични извинения към Вас, но понеже съм опитвал с подобни неща да икономисвам/таблетките описани горе в цитата/, затова не вярвам много на такова устройство, но ако колегите докажат, че действа поне на 10% аз веднага ще си купя, защото за 2-3 месеца ще си "избия" паричките, които ще Ви дам.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #67
                До: Уред за икономия на ток легално

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Защо, аз таблетките за икономия на гориво ги изпробвах и писах във форума:
                ...
                Не, говорех за контролиран, по-официален експеримент. Твоето - ясно, има и още 1-2 такива, но другата страна все може да се измъкне по някоя линия.

                Идеята беше да се тества по регламент, одобрен от двете страни.

                Коментар


                • #68
                  До: Уред за икономия на ток легално

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Не, говорех за контролиран, по-официален експеримент. Твоето - ясно, има и още 1-2 такива, но другата страна все може да се измъкне по някоя линия.

                  Идеята беше да се тества по регламент, одобрен от двете страни.
                  Та аз затова му предлагам да даде за 48 ч. устройството си със примерно следната схема на свързване: източник на мрежово 220 в. захранване електромер и включен товар. Извършваме замерването за определен период от време, след което паралелно на товара включваме и неговия уред и отново за същото време правим замерването. Отчитеме показанията на електромера и, ако при втория опит с включено устройство те са по-малки дори само с 10 %, аз веднага се нареждам на опашката да си купя такива устройства. И при двата опита не е лошо да следим напрежение, ток във веригата, а ако и вържем един осцилископ да наблюдаваме няма да е излишно.
                  Много ми се иска да повярвам, че колегата joro-g не е мошенник, а коректен търговец, и ако има поне 10% доказан икономически ефект, а не "10 – 30% от вашият разход на електричество", както е писал колегата, веднага му ставам клиент и ще му доведа и много, много други.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #69
                    До: Уред за икономия на ток легално

                    Ей на такъв опит никой не се навива.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Уред за икономия на ток легално

                      ето го и уреда отблизо вие си преценете заслужава ли тази цена.Дори марка няма
                      Не се вижда хубаво на снимката но има 4 диода грец 2 бр съпротивления 1 ценеров диод 1 електролитен кондензатор и най-важното тайната разработка на китайските технолигии {един голям черен кондензатор}
                      Прикачени файлове
                      vw passat B5 1.9tdi 1997 110 hp
                      Suzuki GSR600 98 hp
                      Nissan Pathfinder 174 hp
                      0878222 три 3 шест

                      Коментар


                      • #71
                        До: Уред за икономия на ток легално

                        Уредът действа на уреди които нямат кантал -поне така пише в инструкцията на вносителяА относно търговията Това ми е страничен доход и не казвам че 100% действа Всеки има негово мнение по въпроса дали действа или неза тестване -беше направено такова от служител на едно от Електроразпределителните дружества и каза че действа при уреди като климатик телевизор компютър и хладилникТака че няма какво повече да ви отговоря по въпроса

                        Коментар


                        • #72
                          До: Уред за икономия на ток легално

                          Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                          ...действа при уреди като климатик телевизор компютър и хладилник...
                          Тук всички имаме компютри. Щом канталът не става, ще ги жертваме за пробата.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Уред за икономия на ток легално

                            [Така че няма какво повече да ви отговоря по въпроса[/quote]
                            И по добре

                            Коментар


                            • #74
                              До: Уред за икономия на ток легално

                              За общото благо веднага давам трифазен мотор два киловата и половина!
                              Включваме го и пробваме.Ако има ефект веднага купувам три джаджи за работилницата, ама в миг!
                              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Уред за икономия на ток легално

                                Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                                Уредът действа на уреди които нямат кантал -поне така пише в инструкцията на вносителяА относно търговията Това ми е страничен доход и не казвам че 100% действа Всеки има негово мнение по въпроса дали действа или неза тестване -беше направено такова от служител на едно от Електроразпределителните дружества и каза че действа при уреди като климатик телевизор компютър и хладилникТака че няма какво повече да ви отговоря по въпроса
                                Кантал е едно от имената на сплавта от която се правят нагревателите, другото име е реотан.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X