Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уред за икономия на ток легално

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Уред за икономия на ток легално

    Сега забелязвам. Днеска май не е първи април?Бре той колегата Жоро май се бъзика нещо - пробва ни на плътност....
    Това не може да го пусне радиолюбител

    Коментар


    • #47
      До: Уред за икономия на ток легално

      Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
      Сега забелязвам. Днеска май не е първи април?Бре той колегата Жоро май се бъзика нещо - пробва ни на плътност....
      Това не може да го пусне радиолюбител
      Е това вече ако го е публикувал радиолюбител и по спецялно за отварянето на автомобил от разстояние, направо да си връща разрешителното и инициала на КРС !!! : )
      http://hitrini.hit.bg/
      Да пробваме и с радиостанциите може и да мине номера!! : )
      Последно редактирано от joro-g; 06-06-08, 15:59.

      Коментар


      • #48
        До: Уред за икономия на ток легално

        Не, преди тебе друг не го е пускал...Бегай в КРС


        Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
        Меж до другото и аз сам радио любител ,инициала ми е LZ1GTG !!! 73
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...79&postcount=7

        Коментар


        • #49
          До: Уред за икономия на ток легално

          Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
          Не, преди тебе друг не го е пускал...Бегай в КРС




          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...79&postcount=7
          Това http://hitrini.hit.bg/ го епубликувал друг колега от форума!!Ето виж
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=33917
          Така че няма причина да си връщам мойте китапи в КРС : )
          Междо другото кажи ми как се вмъкват емотиконки в текста че ми омръзна с тези точки ичерти!!

          Да ме извинят калегите за спама!!!

          Коментар


          • #50
            До: Уред за икономия на ток легално

            Идеята беше за произхода на тази тема...разходи се все пак до КРС. Може и на тях да им трябва устройството. Ако спестиш шпацията между двете точки и скобата ще стане автоматично.

            Коментар


            • #51
              До: Уред за икономия на ток легално

              Първоначално публикуван от simeon Преглед на мнение
              Идеята беше за произхода на тази тема...разходи се все пак до КРС. Може и на тях да им трябва устройството. Ако спестиш шпацията между двете точки и скобата ще стане автоматично.
              Ок,благодара !!!!!!!:

              Коментар


              • #52
                До: Уред за икономия на ток легално

                Абе тоя Ясен защо не остави хората на мира?Него какво го болят задните части,че аз ще изгоря?Като толкова е загрижен захорските неволи да вземе да прати някой лев на децата в Могилино.

                Коментар


                • #53
                  До: Уред за икономия на ток легално

                  Първоначално публикуван от st1958 Преглед на мнение
                  Абе тоя Ясен защо не остави хората на мира?Него какво го болят задните части,че аз ще изгоря?Като толкова е загрижен захорските неволи да вземе да прати някой лев на децата в Могилино.
                  Какво го боли не зная, но показва познания, с каквито ти очевидно не можеш да се похвалиш. Затова правилната политика е преди да станеш писател да бъдеш поне малко читател
                  Успех
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #54
                    До: Уред за икономия на ток легално

                    А за това какво ще кажете http://dobrikit.dir.bg/page51.htm

                    Коментар


                    • #55
                      До: Уред за икономия на ток легално

                      Първоначално публикуван от vitito Преглед на мнение
                      А за това какво ще кажете http://dobrikit.dir.bg/page51.htm
                      намалител на мощност и изгорител на електромотори и трансформатори.

                      Намалява мощността на уреда, оттам и консумираната енергия. Хвърля радиосмущения навред. Ако отоплителният уред съдържа вентилатор или електромотор, малко е вероятно да оцелеят.

                      Същия ефект - един диод с нужната мощност. 1-2 лева.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Уред за икономия на ток легално

                        По-горе съм писал за тези устройства - добър начин за внасяне на смут не само при теб, а и при съседите. Икономията от това е символична, а вредата понякога СИЛНО осезаема, особено за уреди съдържаши електродвигатели. Особена гадост е за хладилниците, и климатиците чиито компресори тръгват под товар.
                        Тези неща са отдавна познати.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #57
                          До: Уред за икономия на ток легално

                          Първоначално публикуван от st1958 Преглед на мнение
                          Абе тоя Ясен защо не остави хората на мира?Него какво го болят задните части,че аз ще изгоря?Като толкова е загрижен захорските неволи да вземе да прати някой лев на децата в Могилино.
                          Тъй като не си споменал, та не разбрах, ти се явяваш вносител на "икономайзера", търговец или си от изгорелите?
                          Ако разполагаш с информация относно икономическия ефект от устройството, можеш да го споделиш. Ти к'ви киловати си му дал, то колко е върнало и т.н.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Уред за икономия на ток легално

                            Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                            И аз да кажа нещо.
                            Щом човека казва че го ползва и е доволен съм склонен да му вярвам.
                            Освен това инвестицията не е толкоз голяма и си заслужава пробата.
                            Аз вече се възползвах и ще видим...
                            Ами ако работи и си избие парите за 2-3 месеца?
                            А това как работи чесно казано въобще не ме интересува.
                            Минаха доста месеци откакто ползвате това устройство. Споделете какъв е ефекта от него. "Изби" ли си парите за 2-3 месеца?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              До: Уред за икономия на ток легално

                              Пропуснал съм я тая тема

                              Първо новите електромери отчитат всичко - включително и монофазен уред включен не в първата фаза при трифазен електромер .

                              Реактивните батерии не са измислени от вчера има ги по всички по-големи предприятия от Тошово време. Целта им тогава беше да разтоварят/предпазят мрежата щото не стигаше "тока". Имат най-голям ефект не при нагреватели а при ел.мотори.

                              При по старите електромери, поради това че не бяха толкова чувствителни неможеше да се отчете тока изконсумиран при зареждане на кондензаторната батерия и от том се получаваха аномалии. За новите се твърди че реагират даже на зарядното ти за телефон.
                              088455338две
                              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                              Джамбазов 2010г..

                              Коментар


                              • #60
                                До: Уред за икономия на ток легално

                                От както съм пуснал темата до сега все на познати сам продал към 50 бр и всичките казват че има ефектаз също имам токова устройство и наистина действа Ползвам два климатика Панасоник единия 24-ка другия 9-ка 1 хладилник телевизор и РС това са нещата върху които деиства устроиството и сматката ми за ток беше 100 лв в нея влиза и бойлер осветление и печка Така че правете изводи при положение че климатиците са наи големият консуматор от нен нагреваемите уреди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X