Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устройство на предна главина!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Устройство на предна главина!

    При мен сложих 2мм-зависи от регулирането на лагерите-колкото по навиваш гаиката толкова се увеличава подложката

    Коментар


    • От: Устройство на предна главина!

      Първоначално публикуван от ибрахим Преглед на мнение
      При мен сложих 2мм-зависи от регулирането на лагерите-колкото по навиваш гаиката толкова се увеличава подложката
      Ти навиваш гайката ,ама после да не се окаже,че си и за лагери.
      ОФA ДБ 2.5тдс 97г, ЗИЛ450506,тел.0899751844

      Коментар


      • От: Устройство на предна главина!

        АЗ съм достатъчно технически грамотен-просто опитах да обесня за тези които имат проблем с хъбовете,а те колкото четох са доста,всеки решава сам-които не вярва и не разбира има сервизи!

        Коментар


        • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Колеги,имам два комплекта напълно оборудвани главини за КБЗ 2000сс.93г.в комплект с дисковете,здрави лагери и семеринги за продаване....Ако някой има нужда,да звънка...
          КОЛЕГА ДАЙ ТЕЛЕФОН

          Коментар


          • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

            Първоначално публикуван от светозар Преглед на мнение
            КОЛЕГА ДАЙ ТЕЛЕФОН
            Главините ги купи колега от Форума преди повече от две години.

            Коментар


            • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

              Здравейте колеги!Интересувам се могат ли автоматичните хъбове да се заменят с ръчни ,защото мисля че са по надеждни и евентуално какво ще ми струва това?Благодаря предварително!!!

              Коментар


              • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

                Първоначално публикуван от rocksy Преглед на мнение
                Здравейте колеги!Интересувам се могат ли автоматичните хъбове да се заменят с ръчни ,защото мисля че са по надеждни и евентуално какво ще ми струва това?Благодаря предварително!!!
                Разбира се че могат да се заменят а колко ще струва зависи как намериш от 250 до 400 лв . Успех !
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

                  Май ,ще е по- добре да намеря нещо читаво втора ръка вероятно ще е по на сгода? Защото малко ме изплаши тази цена !Надявах се ръчните понеже са с по- просто у-во да са по евтини, но май не е така!!!

                  Коментар


                  • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

                    Ако не се лъжа, Куздов преди време поръчваше от Китай! Имаше и отделна тема.
                    Казано е:
                    -"Обичай ближния",
                    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                    Коментар


                    • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

                      Благодаря, Алекс! Намерих я,вероятно ще се възползвам.

                      Коментар


                      • От: Устройство на предна главина!

                        Имам комплект нови ръчни хъбове за фронтера от китайските.Купих ги преди месец от Вромос но не съм ги поставял защото реших да продам фронтерата.ко те интересува звънни на тел от подписа
                        0885022939 Недрет

                        Коментар


                        • От: До: УСТРОЙСТВО НА ПРЕДНА ГЛАВИНА!

                          Някой има ли идея дали някъде се продават конкретните коригиращи шайби, или трябва да разглобим хъба, мерим с шублер и ходим с конкретни мерки по магазините? Аз съм почти убеден, че в магазин за опелски авточасти ще ме гледат, като извънземно, ако им кажа, че търся коригиращи шайби за луфт на полуоската към хъба

                          [/QUOTE]
                          ОФА КБ X20SE + метан

                          Коментар


                          • От: Устройство на предна главина!

                            Според мен по-добре с шублера и в сандъка с резервните болтове и гайки...

                            Коментар


                            • От: Устройство на предна главина!

                              Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                              Според мен по-добре с шублера и в сандъка с резервните болтове и гайки...
                              To... сандъка ще се окаже магазина с богат избор на шайби! Специфични са, защото разликата между вътрешния и външния им диаметър е малка. Дано да намеря по-богат избор дебелини, че иначе ще се наложи да подлагам по две-ти една над друга При мен след натягането на лагерите (имаше голям луфт и клопаха, и двете колела) луфта между полуоската и хъба е сигурно вече към 5-6мм. Аксиалния луфт на полуоската също е немалък... ще ревизирам иглените лагери, които подозирам, че са на дроб сърма... Дали някой откри нови таквиз лагери?
                              ОФА КБ X20SE + метан

                              Коментар


                              • От: Устройство на предна главина!

                                Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                                To... сандъка ще се окаже магазина с богат избор на шайби! Специфични са, защото разликата между вътрешния и външния им диаметър е малка. Дано да намеря по-богат избор дебелини, че иначе ще се наложи да подлагам по две-ти една над друга При мен след натягането на лагерите (имаше голям луфт и клопаха, и двете колела) луфта между полуоската и хъба е сигурно вече към 5-6мм. Аксиалния луфт на полуоската също е немалък... ще ревизирам иглените лагери, които подозирам, че са на дроб сърма... Дали някой откри нови таквиз лагери?
                                Лагерчетата ги намерих в Овча Купел 2 има магазинче за лагери по 10ина лв са, проблем са семерингите на главината
                                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X