Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 42 от 42

Тема: Хамъри в каньона

Публикации
    1,630
    Точки (при гласуване)
    17

По подразбиране

Цитат Мнение на sharrko
    не знам засто така негативно поемаш моиат коментар.
    И не мозах да разбера поста за тахое/блазер/. Те са горе долу едно и сущо.
    ами гледай сега аз твоиат коментар не го поемам хич негативно, даже сум много позитивно настроен, та чак оптимистично. аз такова щото не че разбирам нещо от коли, ни най малко, ама нали и ний уж като другите, тъй де... щото аз доколкото съм чувал, не, не че им вярвам, ама между блейзър и тахо общото е само производителя. ма сигирно са ме излъгали, верицата им фашистичка.
    щото доколкото чух, blazer, jimmy (s-10) има база 272 см и 145/140 см съответно преден/заден мост, докато tahoe, GMC yukon- база 298.5 см. и 163/ 161 преден/заден мост. също ми казаха че blazer/ jimmy ползват 4.3 л. vortec мотор, тип L 35, вин код W, а tahoe/yukon - 5.7 vortec, тип LO 5. ама както казах, сигурно са ме излъгали и те са едно и също.
    А това за " вие в калифорниа" и "ние в БГ" е смиана на темата, и не мислиа че е умесно
    що, нали по темата се изказвам?

Място
    orange county,ca
    Публикации
    428
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране

Сега като чета виждам за какво съм грешен,
    Съзелявам за грешката на езика, като казвах едно и също имам в предвит че произлизат един от друг и са еди и същ тип ажтомобил. Разликата е в опшънс. Евентуално еволира в нов модел, преди 10 години, биаха почти едни и сущи. Разликите започнаха да стават по големи в последните 10 години ( след 96 )
    По голиам мотор, по дулго шаси, и 4 вместо 2 врати са опшънс.
    Например 92 година правеха 2.5Л 4 цилиндура, и 4.3Л 6 цилиндъра джигатели. И двата мозеш да ги поръчаш в С-10 или Сонома, а Блазера идваше със 4.3Л. А тахото беше опшън за С-10 или с-15.
    90% от частите им са едни и същи.
    А за хамъра 3 двигателя е на базата на 6 цилиндра Блазер, а шасито на 2 та е на тахо.
    Но ако това ще те оспокои, ще му казвам тахо не блазер.
    Наздраве.
    Иаде ми се таратор и шкембе чорба.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •