Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 42

Тема: Хамъри в каньона

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране Хамъри в каньона

http://leonid-m.stmd.ru/video/film/M...all%202005.wmv
    Много красиво видео. Ако успеете да го качите на бългърски ресурс пускайте линка да го теглят другите от там, че това не се знае колко ще е достъпно.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

Място
    София
    Публикации
    4,279
    Точки (при гласуване)
    20

По подразбиране Re: Хамъри в каньона

Цитат Мнение на quadra
    http://leonid-m.stmd.ru/video/film/M...all%202005.wmv
    Много красиво видео. Ако успеете да го качите на бългърски ресурс пускайте линка да го теглят другите от там, че това не се знае колко ще е достъпно.
    При мене не тръгва. Получава се същото както при саита на уаз Патриот.

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Трябва да си изтеглиш и запаметиш в компютъра филма от линка, а после да го гледаш, иначе нета е бавен и ще ти буферизира много време и ще спира непрекъснато.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

fanatic е офлайн Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    4,853
    Точки (при гласуване)
    21

По подразбиране

Цитат Мнение на quadra
    Трябва да си изтеглиш и запаметиш в компютъра филма от линка, а после да го гледаш, иначе нета е бавен и ще ти буферизира много време и ще спира непрекъснато.
    то изобщо няма да тръгне защото е 233 мегабайта, аз го свалям и после ще го кача в фтп-то и ще пусна линк.
    no signature no problems

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Премного благодарен, към това призовавах.

Място
    София
    Публикации
    2,957
    Точки (при гласуване)
    21

fanatic е офлайн Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    4,853
    Точки (при гласуване)
    21

По подразбиране

Цитат Мнение на Yordan Kolev
    Не те е срам вече 4 часа го точа бях стигнал цели 27%

мерси
    no signature no problems

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Мерси и от мен. Всъщност тук имаше някой който не му харесваше Н2, чудя се сега какво ще измисли още

Място
    София
    Публикации
    2,957
    Точки (при гласуване)
    21

По подразбиране

Цитат Мнение на fanatic
    Не те е срам вече 4 часа го точа бях стигнал цели 27%

мерси
    Сериозен процент извинявай

Място
    Земя
    Публикации
    5,939
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране

Ами то харесването на дадено возило не е свързано с месностите през кото преминава то, гледайки филмче. Месностите са дижни, но кфото и да си говорим, ЛР стои някак по естествено или балансирано или ако искаш елегантно даже, на фона. Или някоя тоято, защо не и Вранглер. Много бих се радвал на сникма да видя, на гърба на лъва 2-3 УАЗ-зи. То там си личи трасето е постоянно в употреба и е почерняло от минаване, ама те американците се кефят да циклят, и магистрлен комерс да правят.

На последня ровър бая му личи че е за там. Щото тези приятелчета с Н2 бяха с BFG MT-ки, сиреч за кал. Пък тя за там е праwена гумата на гудиър МТ/R, за скали забележи шарката на ровъра

Място
    София
    Публикации
    445
    Точки (при гласуване)
    15

По подразбиране

Червен пясъчник (бунзенщайн) който измисли пътно покритие с подобни качества на сцепление много парички ще спечели. Супер терен да си играе човек че и красиво.

Място
    София
    Публикации
    1,508
    Точки (при гласуване)
    16

По подразбиране

Няма измама Роувъра стой по на място, ама хъмвитата като гледам не са "пипнати" ами от всекидневната употреба пичовете директно са си отишли на почивка, в едната кола ако забелязахте си беше цялото семейство като на пикник! През доста внушителни камъни минаваха по едно време, но май Хъмвитата са си джипове за сухо, за такъв терен не само гуми ти трябват:
    http://videos.streetfire.net/categor...8C12B8934D.htm

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

За сухо са, ти как мислиш с тази маса

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Цитат Мнение на quadra
    Мерси и от мен. Всъщност тук имаше някой който не му харесваше Н2, чудя се сега какво ще измисли още
    Каквото и да измисля ,това няма да помогне точно на Н2.Той сам не може да си помогне ,та аз ли ?
    B+

alex_markov е офлайн Супер Модератор | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |
    Място
    Sofia
    Публикации
    5,109
    Точки (при гласуване)
    60

По подразбиране

Най-накрая гледах филма - Много добър (е, ако беше малко по-дълъг щеше да е идеален - поне за мен) и снимащият, и "режисьорът" са на висота (поне далеч над моята) - вижте филмчето от Елешница).
    За Разходката - Други условия - Други автомобили, аз поне на половината от показаните места не бих могъл да мина - нямам пълни блокажи, а и раздатката май ми е малко бързичка за този стил. Завиждам им благородно за преживяването и за кефа, който са си причинили надявам се ние тук на родна почва да се позабавляваме и да покажем (заснемем и филмираме) този fun, та и за нашите пътешествия да казват със завист "искам и аз..."

Място
    София
    Публикации
    542
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

Няма значение каква е колата .Филмчето е направено отвсякъде.Верно,че нямаше кал,но там е сухичко.
    Густо майна , пътят свърши !!!

Място
    orange county,ca
    Публикации
    428
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране

H-2 не става за скали или оф роуд. Н-1 алфа са тези дето имат шанс за оф роуд.
    Н-3 и Н-2 са за градско.
    затова и струват $35,000-$40,000.
    Истинскиат хамър или Н-1 алфа струва $85,000-$100,000.
    Но за скали е много тежък. Само Jeep е направен за такув терен

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Колега, виждам че не си разгледал внимателно форума, тук се стараем да изказваме що годе аргументирани мнения по повод на възможностите на машините. Това "става - не става" е най-малкото смешно. Ако ги определяш по цена, пак нещо не ди в час, защото по твоята логика излиза че най-малко става именно JEEP Wrangler щото е най-евтин.
    И най-малкото е глупаво да говориш в такива крайни категории... Ясно е че за едни неща става, за други не. Оф роад възможностите са производни на редица фактори - геометрична проходимост, наличие на възможност за движение с едно или повече колела загубили контакт с терена, възможност за преодоляване на наклони, понижаващи предавки, блокажи и още много неща... Както виждаме от филма машините си се справят с трасето по което се движат, това дали стават за друг тип офроад вече е друг въпрос. Така че много моля, да се въздържаш от такива крайни съждения неподкрепени със съответните аргументи.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

quadra,споко бе, не го нападай така момчето.Просто той така мисли и изрази мнение.Още поече ,че и той е от твойта кръвна група.Има наблюдения,споделя ги.Аз преди малко пак си пуснах това филмче.Моето лично мнение ,предполагам /само предполагам да не ме почнеш и мен ,че имам мнение/,е че не са съвсем обикновенни и "непипнати" както мисли колегата Gichev.Май май си имат блокажи ,а ?
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

За твое сведение те си ги имат заводски блокажите на междуосевия диф и на задния мост. Ама като пиша май не го прочете предишния път.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •