Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за среща!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Покана за среща!!!

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Днес вече е четвъртък. Последно: кои ще идват? Уточнено ли е вече, или само аз съм дал твърда резервация?
    Май си само ти.мерак имаше много.
    става въпрос за тази събота.

    Коментар


    • #47
      До: Покана за среща!!!

      Коко, все още е четвъртък, така че пиши ме с 3 места за събота!
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #48
        До: Покана за среща!!!

        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
        Май си само ти.мерак имаше много.
        става въпрос за тази събота.
        Да тръгваме ли, или организацията се проваля?
        Моята съпруга се дотътри с витарата чак от морето снощи и ако няма организация много ще ми се сърди за тенекията, която и вързах.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          До: Покана за среща!!!

          Не знам какво да кажа.аз съм тук.който идва е добре дошъл.но идеята май беше сбирка на американските автомобили.

          Коментар


          • #50
            До: Покана за среща!!!

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            Не знам какво да кажа.аз съм тук.който идва е добре дошъл.но идеята май беше сбирка на американските автомобили.
            Да естествено, ще дойдем с джипа, въпроса е колко човека общо ще се съберем, че ако сме само ние - един джип сбирка на американските автомобили не прави!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              До: Покана за среща!!!

              s_s1, ако дойдете ще има поне един американски автомобил на сбирката на американците
              Три страници мераци... , според мен все още някой ще се появи
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #52
                До: Покана за среща!!!

                Коко, а ще ни заведеш ли да видим Видимското пръскало?
                А ако няма да се събират американски автомобили, да дойдем с Витарката?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  До: Покана за среща!!!

                  Както прецениш.Където искате ще ви заведа.утре има сбирка високо в Балкана.ще има около 200човека.гайди тъпани.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Покана за среща!!!

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    един джип сбирка на американските автомобили не прави!
                    То и Коко има един американски джип с руски мостове така че стават един и половина.
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Покана за среща!!!

                      Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                      Както прецениш.Където искате ще ви заведа.утре има сбирка високо в Балкана.ще има около 200човека.гайди тъпани.
                      Каква е тази сбирка, тия американски автомобили нямат ли си клаксони и тромби, че ползват гайди и тъпани?
                      Шегувам се за последното, ама все пак сериозно: някой ще идва ли освен нас?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        До: Покана за среща!!!

                        Ние сме с витарата, към колко да се появим, ако ще ходим на събирането?
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #57
                          До: Покана за среща!!!


                          Срештата се провежда.








                          Само два джипа дойдоха.единия е витара.който не идва пропусна това.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Покана за среща!!!

                            Колеги возещи се на американски машини, големи несериозници сте!
                            Три страници писания и само 1 jeep
                            Поне да бях дошъл с витарката да сме 2 бр.
                            Иначе в и около Априлци е СУПЕР!
                            Не мога да Ви го опиша, трябва да си вдигнете задниците, нежно седящи на американски седалки и да ги занесете в Априлци. Коко е много точен и гостоприемен и заради Вас не е приел резервации и настанил гости за уйкенда. А в неделя сутрин майка му беше направила разкошна баница за закуска, чак се облизвам като си спомням вкуса.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              До: Покана за среща!!!

                              Залепил съм си на Витарката лепенка JEEP
                              Много мерси на коко и фамилия за прекрасните условия и отношение. МНОГО ни хареса. Ако решите пак да правите сбирка пак ще дойдем, още повече ако е в Априлци.
                              Между другото, май така и не сте сътворили сбирка на американските автомобили досега
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • #60
                                До: Покана за среща!!!

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Залепил съм си на Витарката лепенка JEEP
                                Много мерси на коко и фамилия за прекрасните условия и отношение. МНОГО ни хареса. Ако решите пак да правите сбирка пак ще дойдем, още повече ако е в Априлци.
                                Между другото, май така и не сте сътворили сбирка на американските автомобили досега
                                С много голямо удоволствие бих дошъл и аз, заедно със доста Американци, ако не беше толкова далече.
                                Мястото за среща трябва да е в централна България /около Пловдив- мое мнение/ - само тогава ще е достъпно за всички мераклии - с Американци, а те не са малко !
                                ________________________________________________________________________________________
                                Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                                HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X