Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за избор на джет ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за избор на джет ?

    Здравейте,колеги тъй като видях в форума че има доста запознати с джетовете,а мисля тези дни да си купувам такъв а за жалост нямам никакъв опит и наблюдения в тази технка Ви моля за съвет.
    Та днес си харесах един:Sea Doo RXP Supercharged 2004г. с ремърке за 14 000лв. и в цената има 1000лв. ддс.Но в последствие намерих мнения за различни марки джетове където пише че тая марка не е за предпочитане... би ли ми отделил някой запознат няколко минути за да ме посъветва в избора ми.Като имате в предвид че ще го карам в язовир,любител съм на високите скорости и тежа над 100 кг. Чакам с нетърпение някакъв отговор
    [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
    [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

  • #2
    До: Въпрос за избор на джет ?

    Недей да си купуваш такава марка Джет повярвай ми.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за избор на джет ?

      Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
      Здравейте,колеги тъй като видях в форума че има доста запознати с джетовете,а мисля тези дни да си купувам такъв а за жалост нямам никакъв опит и наблюдения в тази технка Ви моля за съвет.
      Та днес си харесах един:Sea Doo RXP Supercharged 2004г. с ремърке за 14 000лв. и в цената има 1000лв. ддс.Но в последствие намерих мнения за различни марки джетове където пише че тая марка не е за предпочитане... би ли ми отделил някой запознат няколко минути за да ме посъветва в избора ми.Като имате в предвид че ще го карам в язовир,любител съм на високите скорости и тежа над 100 кг. Чакам с нетърпение някакъв отговор
      От всичко което съм чел и са ми споделяли приятели, най-предпочитани са Кавазаки.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за избор на джет ?

        Темата е стара, въпросът отдавна е решен на лично.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за избор на джет ?

          Темата наистина е стара но има хора,които следят тези коментари като имат полза в избора си за джет.Занимавам се от 8 години с тези машинки и мисля че най-добрия избор е YAMAHA.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за избор на джет ?

            Първоначално публикуван от dido77 Преглед на мнение
            Темата наистина е стара но има хора,които следят тези коментари като имат полза в избора си за джет.Занимавам се от 8 години с тези машинки и мисля че най-добрия избор е YAMAHA.
            ОК, сега обясни защо мислиш така, и с какво Ямаха са по-добри от конкуренцията ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за избор на джет ?

              Отново - зависи за какво ти трябва. Хубави джетове са спор няма но за цената им едно кавазаки дава повече.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за избор на джет ?

                Незнам дали още стои темата,моите предпочитания са изцяло за Бомбардер(Рекстън двигателите).Тези които наистина са се занимавали и са използвали джет знаят за какво говоря.Няма такива машини.Видях че има предпочитания за Кавазаки, нищо лично но по-големи кораби от тях няма,Ямахите не са лоши ама много бързо сдухват двигатели.Карал съм и съм подържал Бомбардер на 700 часа и гарантирам че са най- добрите в бранша.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за избор на джет ?

                  Ако говориме за ДжетСки става друго. Имал съм и Кавазаки и Йамаха. Кавазакито е далеч напред. Дори при по-малък обем. Нека не забравяме, че Джет не значи само мотор. Когато е за даване под наем и нарочно е свит на по малка мощност няма значение, но кодато е за спорт корубата е много важна. Надеждноста на системата за изхвърляне на водата също.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за избор на джет ?

                    ОТ 2006 ИМАМЕ SEA-DOO RXP 215hp ДОСЕГА НЕ НИ Е СЪЗДАВАЛ ПРОБЛЕМИ .ПОДДРЪЖКАТА МУ Е МНОГО ВАЖНА .НАДАЛИ ИМА ПО-ДОБРО РЕШЕНИЕ ОТ ЧЕТИРИТАКТОВИЯ "ROTAX".ДОБАВИХМЕ МУ ТУНИНГ "RIVA-STAGE KIT 2" И СТАНА ОКОЛО 240 hp .ИМАХМЕ И YAMAHA 1200GP,МНОГО НЕ НИ ДОПАДНА И Я ПРОДАДОХМЕ.УДОВОЛСТВИЕТО Е ПЪЛНО ДА ПОРИШ ВОДИТЕ С 120-130км/ч.АДРЕНАЛИНА Е НА МАКС!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Въпрос за избор на джет ?

                      само ЯМАХА четиритактова, особено новите модели който са по 285к.с. удоволствието е на МАКС.

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Въпрос за избор на джет ?

                        Първоначално публикуван от venci.ionov Преглед на мнение
                        само ЯМАХА четиритактова, особено новите модели който са по 285к.с. удоволствието е на МАКС.
                        Страхотен джет,само дано чарджъра да е по издръжлив от на стария модел...

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Въпрос за избор на джет ?

                          Здравейте, да попитам и аз нещо. Интересувам се като цяло от РИБ лодки и попаднах на едно Sea Doo explorer bombardire с двигател РОтакс 717
                          Из чуждите форуми чета, че това било много надежден двигател и евтин за поддръжка, но какво е положението при нас в БГ. Питах няколко лодкаря и те като чуят за джет/лодка и получават ортикария. Като ги питаш защо? отговярят....купи и ще видиш.... Икато цяло какво ви е мнението за тази лодка/джет.
                          Мерси предварително.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Въпрос за избор на джет ?

                            Като цяло,това е нито риба ,нито рак!В смисъл,че слаб двигател от джет,е монтиран на по тежко корито наподобяващо лодка.Никак не е мореходно и при най малката вълна има склонност да се пълни подобаващо с вода.В предвид ниския борд който има е най добре да се кара в езера и тихи заливи недалече от брега.Двигателя няма как да е много надежден за възрастта си и поддръжката му е по тегава от извънбордов мотор.Гори си бензин и то много.В смисъл,че по добре е да се избере или лодка,или джет!!Универсално няма как да е!Ако ще го купуваш погледни тампоните на двигателя и за скъсани болтове или фланец на ауспуха!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за избор на джет ?

                              така е колегата е прав,нито риба нито рак.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X