Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Собственици на Газ 69

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Собственици на Газ 69

    Пробвай със мерцедесов от бус 310 със скорости от 410 ,че скоростите са по бавни и става много по добре.
    Газ 69
    Ford Bronko 2
    0888 98 40 81

    Коментар


    • От: Собственици на Газ 69

      Здравейте, случайно някой да има телефонния номер на Димчо Димов от Карлово.

      Коментар


      • От: Собственици на Газ 69

        trover-63 Златко Калайджиев- град Чепеларе газ 69 087 9988449

        Коментар


        • От: Собственици на Газ 69

          Здравейте колеги, от съвсем скоро съм във форума. Горд притежател съм на машина ГАЗ 69А. Използвам я основно за лов, не съм офроуд почитател. Двигателят на газката не е оригинален, а е от ГАЗ 21, скоростна кутия и раздатка са от новите УАЗ т.е. 4-степенна, карбуратора е К-129. Преди 2 дни и мерих компресията, показа и на четирите цилиндъра 5,5 АТМ. и въпреки всичко при движение, така да се каже, се дърпа назад. Гори доста на бензин. Свещите, когато ги свалих и четирите бяха бели, при студено време пали добре. Хайде сега кажете ми защо няма мощност и не върви както трябва, особено в кал.

          Коментар


          • От: Собственици на Газ 69

            Ти,какво искаш от този мотор,толкова си му е силата.Сипи му масло в цилиндрите и мери компресията,да видиш какво е положението на клапаните.

            Коментар


            • От: Собственици на Газ 69

              По всяка вероятност мериш грешно, или с грешен прибор. Не би могло да е от клапаните, защото едновременно не могат да се повредят и на 4-те цилиндъра. А и свещите няма да са бели. По същата причина не е вероятно и да е толкова износен мотора, че да му е паднала компресията до 5,5атм. С какво го сравняваш, когато казваш че не върви? Бил ли е по-силен? По-скоро би трябвало да е излишно мощен и едновременно бавен, ако си с оригиналните/бавни пиньони и корони на диференциалите.
              0886 854 174

              Коментар


              • От: Собственици на Газ 69

                Нали,е с раздатка и скорости от Уаз,не може да е толкова бавен.Виж,с газкова РК и скорости от Уаз е друга работа.

                Коментар


                • От: Собственици на Газ 69

                  А колко трябва да е компресията

                  Коментар


                  • От: Собственици на Газ 69

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_002134.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5683306...и от мене нещо
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • От: Собственици на Газ 69

                      Ето и моята хубавица минути след покупката и.10 години лежала в една плевня и си почивала.Беше заровена в сеното и пълна с мишки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150213_104050.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5686769
                      Последно редактирано от mercedesss; 16-10-15, 12:03.
                      MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                      Коментар


                      • От: До: Собственници на Газ 69

                        malzika- Борил Петров Каменов гр.Монтана тел.0887515611

                        Коментар


                        • От: До: Собственници на Газ 69

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ГАЗ 69.jpg
Прегледи:1
Размер:55.5 КБ
ID:5718030Колеги някой да знае(да е виждал)тази газка някъде. Предполага се, че е същата само цвета е друг пак е зелен на по тъмен и лъскав ..

                          Коментар


                          • От: Собственици на Газ 69

                            Ето я и моята бабичка. При мен е от 1997 г.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150919_16_09_38_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5735420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150919_16_09_09_Pro.jpg
Прегледи:2
Размер:186.7 КБ
ID:5735421

                            Коментар


                            • От: Собственици на Газ 69

                              Привет колеги,

                              И аз съм горд собственик на ГАЗ 69 и ще се радвам да вляза в групата на собствениците.
                              Към момента съм в процес на пълна реставрация - свалил съм купето и след боя на шасито отново ще го сложа обратно.
                              Двигателя ми е мерцедесов агрегат от тир, който някога е служил за захранване на хладилник. (двигателя е 4 цилиндров дизел с редова помпа и никаква електроника в него - 85 година)
                              За съжаление нямам никакви документи на джипката, както и двигателя.


                              Възнамерявам да купя едно АРО с дизелов двигател и документи с регистрация - някой ще си даде ли мнението може ли да стане проблем ако си сменя плочките със номера на шасито и номерата от АРО-то на ГАЗ-ката?

                              Качвам и няколко снимка на джипа.
                              Повече по темата с реставрацията има в една дискусия дето съм пуснал във форума - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212919
                              Ето и едно клепче как се реже двигателя - https://www.youtube.com/watch?v=Mh_g...ature=youtu.be
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Собственици на Газ 69

                                Първоначално публикуван от Tommy Nikolov Преглед на мнение
                                Привет колеги,

                                И аз съм горд собственик на ГАЗ 69 и ще се радвам да вляза в групата на собствениците.
                                Към момента съм в процес на пълна реставрация - свалил съм купето и след боя на шасито отново ще го сложа обратно.
                                Двигателя ми е мерцедесов агрегат от тир, който някога е служил за захранване на хладилник. (двигателя е 4 цилиндров дизел с редова помпа и никаква електроника в него - 85 година)
                                За съжаление нямам никакви документи на джипката, както и двигателя.


                                Възнамерявам да купя едно АРО с дизелов двигател и документи с регистрация - някой ще си даде ли мнението може ли да стане проблем ако си сменя плочките със номера на шасито и номерата от АРО-то на ГАЗ-ката?

                                Качвам и няколко снимка на джипа.
                                Повече по темата с реставрацията има в една дискусия дето съм пуснал във форума - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212919
                                Ето и едно клепче как се реже двигателя - https://www.youtube.com/watch?v=Mh_g...ature=youtu.be
                                Това което възнамеряваш с газа и арото го направи, НО така не се пита ! Успех!
                                MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X