Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много ми е чудно..??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много ми е чудно..??

    много ми е чудно защо в ендурото почти всики карат с наколенките върху брича?не е ли по-опасно по този начин???
    full time rider, part time racer
    jrc4life

  • #2
    Не виждам разлика дали са отдолу или отгоре.
    За мен поне да са над бича има няколко предимства:
    1. Ако забиеш колене (а то в ендурото става много често), няма да си скъсаш брича;
    2. Задължително трябва да си отдолу с клин , тъй като при каране от 8 часа наколенките претъркват коленете и е ужасно;
    3. Ако не ти пука от тия неща, няма значение!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Навярно е някаква мода
      Аз лично го правя когато съм с единия(от двата ми) брич,който е много тесен и не мога да ги завра.С другия винаги са вътре,защото не ми пука за тия неща.ТоЙ е стар,да се къса.Пък и е доста неприятно след всяко каране наколенките да приличат на задния тикалник.КААААЛНИ :x
      К. Кулев

      Коментар


      • #4
        и аз мисля така както Кулев казва...аз съшо карам с наколенките под брича защото:
        1.Не друго просот при кроса така е прието...а и няма каране от по 8 часа ..
        2. там може да има брутална кал и наколенките стават просот на з....к особено гадно е за тези които са с шарнир....
        3.ако са по дълги като повечето съвремени наколенки на мен лично ако го сложа отгоре при повечето силни двийения..скоци и т.н. с илно вроятно ако са отгоре да попаднат над ботуша и става кофти...
        И накрая мен също не ме бурка..не пазя брич..сега н наи новия ми последен модел на FOX...дясната наколенка понеже е падана жестоко с нея...и леко шарнира с е усукал...и подава от едната страна..и като си придържам коляното до резервоара от туркането брича се е скъсал...ама...кво от това..вайното е газ да се дава..еиии ние утре отваряме сезона...с едно каране...лекичко..от по 2 манша...срам млако..акто с еима в предвит някои тук от кога ве4е карат...ама...кво да се прави...
        Part time racer.Full time RIDER.

        Коментар


        • #5
          Мисля че повечето наколенки са направени за под брича, защото нямат сериозна връзка от горе, а този ластик дето е обикновенно нищо не държи и наколенката лесно може да се извие около крака ти и да остане коляното незащитено. Ако е вътре в брича, той я държи и няма на къде да мърда. Отделно ако наколенката и отгоре и все пак я вкарваш в ботуша се отваря голяма фуга и ботуша ти се пълни с лайна.

          Коментар


          • #6
            точно така е
            и на мен ми е мнооооого чудно що карате с наколенки над панталона
            тая мода май заралии я наложиха и най вече заради цемото наколенките които са май и доста големи за под панталона
            макар че по новите модели панталони са направени МНОООГО широки в колената точно заради тия новите наколенки с пантите и тн

            Коментар


            • #7
              Според мен е много непрактично да се носят наколенките над брича, но това си е мое мнение.
              В никое списание не съм забелязал да има снимка на ендурист с наколенки извън брича.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                Защото това си е наша измишлиотина

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X