Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играчка за мъже

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Играчка за мъже

    Много интересно си решил проблема, дано с това да нямаш по-нататъшни проблеми. С интерес след темата. Ще ми е интересно как ще направиш резервната гума отзад, понеже аз съм с подобен Нисан и багажника се отваря по същия начин и се чудя още каква стойка да се използва. А при вас оригинално къде е седяла гумата, понеже при мене на левия калник има леко вдлъбнато но няма някаква стойка там и предполагам, че там е седяла. Ако някой може да ме светне ще съм му благодарен.
    Михаил Филипов 0887895169
    As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
    Lockem in low and over the hills we go!!!

    Коментар


    • До: Играчка за мъже

      Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
      Много интересно си решил проблема, дано с това да нямаш по-нататъшни проблеми. С интерес след темата. Ще ми е интересно как ще направиш резервната гума отзад, понеже аз съм с подобен Нисан и багажника се отваря по същия начин и се чудя още каква стойка да се използва. А при вас оригинално къде е седяла гумата, понеже при мене на левия калник има леко вдлъбнато но няма някаква стойка там и предполагам, че там е седяла. Ако някой може да ме светне ще съм му благодарен.
      Оригинално е под багажника.

      Коментар


      • До: Играчка за мъже

        някъде под резервоара ли? Понеже на моя Патрол му е махнат резервоара и там му се намира газовата бутиалка и затова идеа си нямам.
        Михаил Филипов 0887895169
        As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
        Lockem in low and over the hills we go!!!

        Коментар


        • До: Играчка за мъже

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Колеги, имаше малък проблем със снимките, за това направих малка промяна.Сега всичко трябва да е наред.Ето още малко.

          Хубав е.Не разбрах какви фарове си сложил,че моите рефлектори са ръждасали,ама ръждясали

          Коментар


          • До: Играчка за мъже

            Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
            ...
            Не разбрах какви фарове си сложил,че моите рефлектори са ръждасали,ама ръждясали
            Фар-крушка, от Чероки трябва да са. Проблема е, че нямат габарити. Стават май и от Рено Рапид (баничарката), и от Фероца.

            Коментар


            • До: Играчка за мъже

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Фар-крушка, от Чероки трябва да са. Проблема е, че нямат габарити. Стават май и от Рено Рапид (баничарката), и от Фероца.
              стават и от сръбския фиат застава
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • До: Играчка за мъже

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                стават и от сръбския фиат застава
                А от Лада няма ли да станат ?
                Имам едно Съни за бъги 4х4 ще сваля неговите фарове да премеря.

                Коментар


                • До: Играчка за мъже

                  стават и от застава,и полско фиат4е.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X