Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Градски тунинг на TLC 40, 1972 /MTV's Pimp My Ride/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Градски тунинг на TLC 40, 1972 /MTV's Pimp My Ride/

    Или с други думи - California Style.. Не ги разбирам, детска му работа (MTV). Сложиха й гуми BF Goodrich MT 35", в същото време, постлаха пода в 'багажното' с нещо като ламинат. Тук таме рифел, за да изглежда kinda cool пред кафенето. Мда.

    Филмчето може да го дръпнете от тук, внимание - 200 MB!
    Pimp My Ride - Toyota Land Cruiser '1972

  • #2
    Да тази поредица Pimp My Ride е много готина, защото от коли за по $200 правят коли за по $20 000 и има няколко джипа и пикапи които са тунинговали ...
    Имаше и един ван (ама бая голям) Тоyota който го направиха много готин !
    Какво да кажа ... хората си разбират от работата
    [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

    Коментар


    • #3
      Да, като гледам как китосаха направо върхо дупките от ръжда, а двигателя който яде масло колкото бензин просто му доляха още - голямо разбиране, няма що...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от quadra
        Да, като гледам как китосаха направо върхо дупките от ръжда, а двигателя който яде масло колкото бензин просто му доляха още - голямо разбиране, няма що...
        Бе то обикновенно като се китосва върху ражда се слага там някакъв разтвор който един вид запечатва раждата и тя спира да се разраства и отгоре вече си китосваш и боядисваш !
        И те правят в повечето епизоди "Visual tuning" тоест виншен тунинг плюс интериора, а не "Performance tuning" или тунинг по двигател и окачване !
        Ако нещо е наистина пред умиране тогава и него го заменят и слагат по добро !
        А има дори и епизоди в които ако е многозле колата я сменят с нова !
        Примерно един имаше който от 2 ескорта си беше сглобил един (от единия предница, а от другия задница) и на него му купиха нова кола и нея я тунинговаха !
        [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

        Коментар


        • #5
          Ако питаш мен след един месец (най-много) цялата работа се е разкапала и разпаднала...А това за китосването моля те повече не го казвай че ме заболя сърцето...Така се продават коли, после някой наивник си я купува...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            Ако питаш мен след един месец (най-много) цялата работа се е разкапала и разпаднала...А това за китосването моля те повече не го казвай че ме заболя сърцето...Така се продават коли, после някой наивник си я купува...
            Според мен West Coast Customers са достатъчно известни и доказани че докато си правят реклама (това все пак с правенето на тези трошки за без пари си е чиста реклама) не биха направили кола по начин по който да се прецака след 1 месец макс. защото това само би говорило много лошо за тях !

            Не че ги защитатавам или нещо, но според мен и много други са достатъчно добри в областа си !
            [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

            Коментар


            • #7
              Там където клиента плаща е друго нещо, обаче това с трошките си е замазване на очите.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                в тези предавания хората правят шоу, не тунинг. всеки който разбира от коли ще види, че това което се прави там са пълни глупости. хубавото е, че 90% от хората по света си нямат идея и се кефят яко, а за хората чиито коли се правят всичко е добре дошло, все пак това са коли, за които трябва да платят пари зада ги оставят в морга, понеже са непродаваеми. така или иначе колкото и време да изкара тая кола е добре, тя така или иначе е умряла отдавна
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  Аз не разбирам от коли. Нито от социална психология. Защо бутафорния буклук трябва да се превръща във фетиш? А ако не трябва защо това трябва да е оправдаемо?

                  Коментар


                  • #10
                    Обикновенно когато "тунинговат" една от тези трошкави коли, те слагат неща, които после съвсем като откаже колата и толкова развалена че не може да върви могат да се махнат без проблем и да се използват за нещо друго (толкова много монитори, усилватели и т.н)
                    [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X