Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави раздатка 4,16:1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се прави раздатка 4,16:1

    Преди известно време благодарение на колегата Зенит се добрах до ето този линк http://ironbark.bendigo.latrobe.edu....jeff/xfer2.htm в който се обяснява как се прави раздатката с предавателно число 4,16:1,доста време се блещих четох и тн. и накрая благодарение на Петя която намери човек да преведе максимално правилно статията имам някакъв в превод който не претендирам да е верен или чак уникално точен но все пак е интересен,а и като цяло смятам че на всеки му ще е полезен.Давам го в прикачения файл превода започва от същинската част на статията пропуснати са някои неща които са маловажни имам го благодарение на Павел Макавейски със съдействието на Петя.
    Прикачени файлове
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Как се прави раздатка 4,16:1

    Браво за превода,наистина е интересно...А дали е приложимо за Витара?
    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

    Коментар


    • #3
      До: Как се прави раздатка 4,16:1

      Не съм сигурен едва ли тук се комбинират различни зъбни колела от раздатки от 410 и 413 а на Витарата маи раздатката е заедно със скоростите.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        До: Как се прави раздатка 4,16:1

        http://www.puresuzuki.com/drivetrain2.htm
        С тези комплекти е по-лесно,няма смятане на зъбчатки а само на парички.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: Как се прави раздатка 4,16:1

          Ние тези комплекти много добре ги знем въпроса е може ли и по така въпреки че като сметнеш заигравката смисъла може би се губи.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            До: Как се прави раздатка 4,16:1

            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
            Ние тези комплекти много добре ги знем въпроса е може ли и по така въпреки че като сметнеш заигравката смисъла може би се губи.
            Може да си прав че е по-интерессно да си го направиш сам но дали ще е добре направено. Незабравяй че в комплекта на Калмини ти дават оси и иглените лагери които в България не се намират. На старата ос задължително ще е с паднала цементация. Иначе съм За идеята "Направи си сам"
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #7
              До: Как се прави раздатка 4,16:1

              този метод е много добър и евтин ако се реализира съм сигорен че и други ше повторят а най вече съеденителя ше го
              усети няма да се пали вече.
              оста може да се закупи заедно с иглените лагери ако в БГ не ги продават може да се направи не е кой знае каква философия а
              лагерите също не трябва да са проблем.
              saludos

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X