Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

    Първоначално публикуван от T.T
    Много- малко това е положението! Хубавото е че застаховката слага едно рамо.
    Странното е че задни комплект за в калниците намерих при арабите по 90 кинта, но предни и те не можаха да намерят.
    Поздрави
    60 лв и комплект крушки и букса .На ул.Симеон

  • #2
    До: от къде мога да си закупя тампони за LJ 70

    Тампоните - в София, срещу МултиГруп - на бул.Г.М.Димитров. Хубаво е обаче, по номер на шаси, някой(например ТМ Ауто) да ти каже номера на частите, защото 70-ките са много модели и винаги можеш да си купиш нещо друго.
    Разбира се можеш и от ТМ Ауто да си ги вземеш оригнални, струват пари и се чака, но поне си струва.
    Последно редактирано от Yaro; 08-10-10, 09:15.

    Коментар


    • #3
      Откъде се снабдявате с резервни части и консумативи?

      От скоро съм собственик на TLC 70 2LT и се сблъсках с намирането на части като комплект съединител, жило за ръчна, предни накладки с пружинките и т.н.
      Не съм привърженик на употребяваните части, осебено пък консумативи.
      Питането ми е - от къде пазарувате части?
      Зима иде

      Коментар


      • #4
        До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

        колеги,колко е това жило за ръчната в представителството на Тойота в Бг? Аз си купих съединителя комплект преди 2 год 240 лв от Бг .обикновен магазин за авточасти(в Силистра) и съм много доволен 2 год не е мръднал а баща ми влачи ремаркета през 2-3 дена. При мене в Лондон комплекта е между 55-70 паунда.В Англия има голямо изобилие на части за Тойота (нови и втора ръка) но е далечко .Някой ако види зор с някоя по специфична и трудна за намиране част да пише ,ще помагам.Доста богат избор има и в австралийския ибей,лагерите и каретата на 80-ката ми са от там и съм много доволен,има и цели ремонтни комплекти за двигатели от доста разновидности! По мое мнение ,за накладките не жали некой лев отгоре,щото аз съм патил с такива менте накладки и дискове!мани дето свирят,ами и не спират.
        8777203908

        Коментар


        • #5
          До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

          засега имам цена за жилото от ТМ Ауто - 150 лв. с доставка минимум 15 дни... май ще пропусна
          Зима иде

          Коментар


          • #6
            До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
            засега имам цена за жилото от ТМ Ауто - 150 лв. с доставка минимум 15 дни... май ще пропусна
            В Княжево правят жила,правил съм за спирачките за платформа.Стават добре.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              Жилото едва ли ще го намериш от другаде, има неща, които само в Тойота ги има. За останалото има доста магазини, като май този на Г.М.Димитров е най- зареден. И в Пловдив има няколко магазина , но ти е далече.

              В Пловдив - единия е МОТОКОМ на ул.Карловска (старата), другия е МАКОМ (двата са един до друг). На другите не им знам имената , ако се наложи ще мъча да обяснявам, къде се намират.
              Последно редактирано от Yaro; 21-03-10, 21:11.

              Коментар


              • #8
                До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                засега имам цена за жилото от ТМ Ауто - 150 лв. с доставка минимум 15 дни... май ще пропусна
                Преди месец търсих части в ТМ в Орландовци и ми казаха, че нямат никакви части за Рънъри, а също че не приемали поръчки за този модел, явно са решили да разширят асортимента, тогава останах много учуден, че изпускат кинти .

                Коментар


                • #9
                  До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                  разтърси се назад във форума, бях дал преди време линкове към доста интернет-магазини които доставят и до БГ, с цени трепач. Да ама не мога да ги намеря сега.




                  Моля модератора ако ги намери да ги сложи в систематизираната информация, че и на мене ми трябват. Яворе, сещаш ли се за кои става дума?
                  Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                  http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                  http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                  Коментар


                  • #10
                    До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                    www.rockauto.com

                    Коментар


                    • #11
                      ЧАСТИ ЗА TOYOTA

                      Пловдив
                      тел 032 621 955 -на площад Шахбазян
                      Последно редактирано от huko; 11-03-09, 18:56.

                      Коментар


                      • #12
                        До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                        Резервни части за Рънър във Варна копувам от магазина на ул.Ал.Дякович мога да дам и телефон 052/602 764
                        и още един сайт за части от Англия на смешни цени.

                        http://www.milneroffroad.com/categor...D=12229&c=5244

                        http://www.kanex.bg/shop/avtochasti/p/syediniteli/TOYOTA/4+RUNNER/2.4+(08%4087-03%4096)&ln=bg

                        Коментар


                        • #13
                          До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                          Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                          Резервни части за Рънър във Варна копувам от магазина на ул.Ал.Дякович мога да дам и телефон 052/602 764
                          и още един сайт за части от Англия на смешни цени.

                          http://www.milneroffroad.com/categor...D=12229&c=5244

                          http://www.kanex.bg/shop/avtochasti/p/syediniteli/TOYOTA/4+RUNNER/2.4+(08%4087-03%4096)&ln=bg
                          Kолеги,мнооооооого внимавайте,какво купувате от milner-offroad имат много китайски ментета!!! изпитал съм го на гърба си. не налитайте на ниските цени.
                          TЛК 80-4.2ТД
                          ТЛК 73-2.4ТД
                          ...................

                          Коментар


                          • #14
                            До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                            Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
                            Kолеги,мнооооооого внимавайте,какво купувате от milner-offroad имат много китайски ментета!!! изпитал съм го на гърба си. не налитайте на ниските цени.
                            какво значи китайски части ???
                            за 15 годишния ми рънър Тойота Бг искаха 636 лв. за две пружини и чакане два месеца. Тези от тоя сайт ми ги пратиха за 5 дена и ми взеха 200 лв. Помпата за съединителя, калниците и кво ли не ми струват под 100 лв. бройката. Ще си ги сменям през половин година ма няма да давам пари на наще търгаши, дето ще ми доставят същия боклук с 300 % надценка.
                            чаках от уважаван наш магазин месец и половина гарнитура за задния Диф и тя дойде хартиена и скъсана ... майната им, мнооо мразя да влеза за части и те да ми обясняват че съм човек с проблеми В крайна сметка тия коли са правени за Щатите и Япония и всички части са на смешна цена в Долари ... Само ние тука плащаме повече за части откалкото за труд

                            Коментар


                            • #15
                              До: откъде се снабдявате с резервни части и консумативи

                              Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                              какво значи китайски части ???
                              за 15 годишния ми рънър Тойота Бг искаха 636 лв. за две пружини и чакане два месеца. Тези от тоя сайт ми ги пратиха за 5 дена и ми взеха 200 лв. Помпата за съединителя, калниците и кво ли не ми струват под 100 лв. бройката. Ще си ги сменям през половин година ма няма да давам пари на наще търгаши, дето ще ми доставят същия боклук с 300 % надценка.
                              чаках от уважаван наш магазин месец и половина гарнитура за задния Диф и тя дойде хартиена и скъсана ... майната им, мнооо мразя да влеза за части и те да ми обясняват че съм човек с проблеми В крайна сметка тия коли са правени за Щатите и Япония и всички части са на смешна цена в Долари ... Само ние тука плащаме повече за части откалкото за труд
                              Виж,не ме разбирай погрешно. не всички части на милнер са китайски.
                              Ако попрочетеш малко във форума на английските тойотаджии ще разбереш за какво говоря. не ми се занимава да пиша страници наред с изброените коментари.

                              Как ти звучи- нов "маслен филтър" на 80ка ГРЪМВА по магистралата със 140км/ч и мотора ти се окончва за секунди докато се усетиш!!!??
                              каретата за полуоски например са под всякъква критика нямат ТВЧ (вихровотокова закалка).........идр
                              Що се отнася до българските търговци на авточасти ,НАПЪЛНО съм съгласен с теб!
                              писал съм не веднъж по този болезнен въпрос.какво да се прави ,като милата ни страна е така устроена ,ако те фане някой на тесно и "дупе ше даваш"...да ама НЕ!
                              пак ще се повторя,не казвам :избягвайте милнер" просто по-внимателно и да се консултираме един друг ,само така ще сме си полезни ,а и все пак това май е изконната цел на този форум,а не спорове от рода "моята е по-добра от твоят"
                              със здраве Румен
                              TЛК 80-4.2ТД
                              ТЛК 73-2.4ТД
                              ...................

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X