Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 77

Тема: Руски неволи с HUMMER

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране Руски неволи с HUMMER

B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Ама защо тук, пускай ги в хумора тези нещица
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Защо ,Хамъра не е ли 4х4 автомобил.Или изявените паркетници ,дето закъсват през 17 минути според написаното,трябва да са обект на хумор само. Явно само за това става,да си правиш майтап с него.
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

По отзивите на тествалите го журналисти и експерти не е несериозен автомобил и има сериозен офроад потенциал. Това че този е с некадърен шофьор и плешиви гуми не променя нещата... По твоята логика трябва да се присмиваш и нат G-то си дето често го теглят УАЗ-ки, ама това си го спестил. Айде да бъдем обективни и да не търсим измислени "компромати" с цел да покажем колко това което караме е по-велико. Това ми напомня един комшия който казваше "Мене с Голфа още никой не ме е бегАл!"
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Те тествалите го журналисти и експерти работят за компанията ,ти какво мислиш ,по друго ми е отношението към Н1 ама този е ,както казва един съфорумник,събота и неделя за пред кафенето.
    B+

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Давай снимка друже, къде УАЗ-а тегли G-то.Иначе Уаза е сериозен автомобили дори никога не бих се засегнал ако това се случи.Дори ме кефят такива заглавия:
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Виж, говора за паралелни тестове в това число и с G-класата, като коли близки по цена параметри и мошност - тестовете които съм чел са доста обективни, в едни дисциплини по-добре се представя единия, в други другия, така че сега не се измъквай... И аз съм бил свидетел как Ауди Куатро изтегли закъсала ама зверски Тойота 4Runner... Трябва ли от това да съдя че Аудито е як офроъдър а Тойотата не става за нищо? Спора е излишен не бъди наивен.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Ама ти сега се палиш ,защитавайки американската продукция.Аз за G-то нищо не съм казал.Нито ги сравнявам.Дори и сузуки самурай да го беше излякъл,нямаше да кажа "Какво Сузуки",а ,че Хамъра е куцо магаре.Това е.
    B+

Място
    Враца
    Публикации
    995
    Точки (при гласуване)
    13

По подразбиране

абе то и мен със самурая ме е изтегляла витара, но коректното е, че аз бях отстрани в преспата а той на изчистения асфалт с чудесни гуми... Човекът спря точно когато аз избоксувах! Извади едно въженце 4-5 метра и неми даде шанс дори да кажа, че искам да опитам сам, а напротив думите му бяха "вие луди ли сте да вкарате в този дълбок и сбит сняг-то тука камион ще затъне..."
    Аз обаче 1 ден по късни оправих ускорителната помпа и пак атакувах, но вече със успех
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Цитат Мнение на vokel
    Ама ти сега се палиш ,защитавайки американската продукция.Аз за G-то нищо не съм казал.Нито ги сравнявам.Дори и сузуки самурай да го беше излякъл,нямаше да кажа "Какво Сузуки",а ,че Хамъра е куцо магаре.Това е.
    Просто сега говориш смешни неща, старай се просто да бъдеш обективен.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Цитат Мнение на DINI
    абе то и мен със самурая ме е изтегляла витара, но коректното е, че аз бях отстрани в преспата а той на изчистения асфалт с чудесни гуми... Човекът спря точно когато аз избоксувах! Извади едно въженце 4-5 метра и неми даде шанс дори да кажа, че искам да опитам сам, а напротив думите му бяха "вие луди ли сте да вкарате в този дълбок и сбит сняг-то тука камион ще затъне..."
    Аз обаче 1 ден по късни оправих ускорителната помпа и пак атакувах, но вече със успех
    4ао
    А тука и G-то и Toyotata са в снега.Добре вземам си думите назад ,че е куцо магаре.Дано това помогне да не затъне пак.
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Като сменим подложката между волана и седалката ще се оправи и няма да затъва.

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Н4 сигурно вече няма да затъва.Ама още не е начертан
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Н4 ще е с размерите на Самурай, както са тръгнали да се смаляват с увеличаване на номерацията

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

Може да е за хубаво
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Това не е хубаво, това е израждане...
    Ако нещо изначално си е малко - това е приемливо... Когато нещо голямо се смалява това е хм...загуба на ерекция

Място
    София
    Публикации
    2,673
    Точки (при гласуване)
    19

По подразбиране

за Хамърчето Н2 ли ,че това си е изначална невъзможност/за да не употребявам импотентност/.Да .Какви липса на ерекции ми говориш?
    B+

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

Е, 345 коня едва ли са импотентност

Място
    София
    Публикации
    1,244
    Точки (при гласуване)
    18

По подразбиране

По темата за HUMMER! Вчера видях HUMMER H3! Ех бедна България !
    RB Patrol Team

Място
    София
    Публикации
    9,008
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране

И аз го видях...ама нали това е най-бюджетната версия...някякъв си петак с турбо...и редови...

Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •