Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за автоматици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за автоматици?

    Здравейте,

    Знам че голяма част от вас карат машини с автоматични скоростни кутии и затова искам да попитам за това къде ги обслужвате и по-специално за контакти на Коко, който видях че се споменава като много добър в тази област.

    Благодаря предварително.

    п.с. все още нямам офроуд машина, но може би и това ще стане скоро

  • #2
    До: Сервиз за автоматици?

    От 9г. карам само автоматици и ги обслужвам в GEMINI. Намират се по посока МЕТРО - Люлин, след като подминеш разклона за Банкя, на около 200-300м от лявата страна. Според мен са много добри. Дават истинска гаранция за ремонтите. Други не познавам, но смятам че на тези може да се довериш.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #3
      До: Сервиз за автоматици?

      Моля ползвайте търсачката има много мнения за поддръжката и сервизите за автоматици.

      А Коко наистина е един от най-добрите... 0888135077
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        До: Сервиз за автоматици?

        Мерси много!

        А търсачката я ползвах, но не открих контакти.

        Коментар


        • #5
          До: Сервиз за автоматици?

          Не препоръчвам посещение при Недко. Патил съм.

          Коментар


          • #6
            До: Сервиз за автоматици?

            Ах ах.... Джемини...мошеници са та дрънкат!Изгрома ни автоматика на един форт транзит преди 2 години и отиваме там значи.Диагностицраха ,диагностицираха и поедно време викат-абе страшна работа ,ама много е счупен-3005 лв ни дайте за ремонт,ама те тая част ходете си я търсете от някъде,щото я няма!Отиваме и търсим.Намираме я,но преди да ни я даде продавача поиска да погледне старата.Попогледа я,след което вдигна телефона и направи джемини на гъз,щото на старата и нямаше нищо!Но дадохме 3-те хиляди!Преди 6 месеца пак се строши-айде пак в джемини-искаха 4000лв!!!!!!!Този път не мина!Отидохме право в МотоПфое,въпреки,че е пословично със скъпотията си,а па да не говорим за автоматична кутия!Но нещеш ли -изненада-чисто нова от Германия-3700 лв,но ако върнем старата -намаление и ни я дават за.......2900лв!!!!Най-накрая намерихме обаче добър майстор/Мимо се казва-на обръщалото на автобус 4 в Горубляне се намира/ и ни я направи за 1000 лв.Човека каза,че майсторията на Джемини ,която са оставили по кутията била потресаваща!Та такива работи за Джемини.....
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #7
              До: Сервиз за автоматици?

              Писах това мнение и в някоя от другите теми, но и тук искам да ви предупредя - стойте далеч от сервиза на бул. Черни връх - взеха ни парите и нищо не направиха, само ядове с тях, връщахме я два пъти с оплаквания и пак същото - изхвърля маслото от скоростите (Chrysler Grand Voyager 1996). Сега сме я закарали в Gemini.

              Коментар


              • #8
                До: Сервиз за автоматици?

                Първоначално публикуван от Chrysler Преглед на мнение
                Писах това мнение и в някоя от другите теми, но и тук искам да ви предупредя - стойте далеч от сервиза на бул. Черни връх - взеха ни парите и нищо не направиха, само ядове с тях, връщахме я два пъти с оплаквания и пак същото - изхвърля маслото от скоростите (Chrysler Grand Voyager 1996). Сега сме я закарали в Gemini.
                от трън та на глог , че е по висок
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #9
                  До: Сервиз за автоматици?

                  Е да, но каква друга алтернатива има

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сервиз за автоматици?

                    Първоначално публикуван от supermaxx Преглед на мнение
                    Не препоръчвам посещение при Недко. Патил съм.
                    Рядко некоректен човек.На едно скорпио 2.9-автоматик му разказа играта.Освен че го мота половин(!!!) година,взе една торба мангизи,автоматика изкара има-няма два месеца,а двигателя по,който също се беше учил с взимането от сервиза го отворихме за да дозатягаме болтове,които му бяха "убягнали" от вниманието.За пари въобще не е ставало дума-задачата беше да го направи както трябва без значение на цената...Ако искате проблеми-идете там...
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сервиз за автоматици?

                      Много съм доволен от сервиза в Горубляне там само това се прави момчето си знае работата и взима нормални пари.
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сервиз за автоматици?

                        Ние при Недко правихме едно БМВ(330д) даде гаранция 6 месеца и засега си работи, за Gemini съм чул че са по-добри но взимали по-скъпо от Недко.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сервиз за автоматици?

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Най-накрая намерихме обаче добър майстор/Мимо се казва-на обръщалото на автобус 4 в Горубляне се намира/ и ни я направи за 1000 лв.Човека каза,че майсторията на Джемини ,която са оставили по кутията била потресаваща!Та такива работи за Джемини.....
                          Може ли да ми кажете къде точно в Горубляне се намира този Мимо? Някакви координати, телефон?

                          Благодаря предварително
                          ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                          Volvo XC90 D5 Executive '12
                          Volvo XC60 D5 Summum '11
                          Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                          Коментар


                          • #14
                            До: Сервиз за автоматици?

                            Намира се зад детската градина.Телефона,който имам е:0899850108-Мимо.Ако не го намериш,аз съм от Горубляне,званни и ще те заведа.0899152366,088759992 Йонко
                            Последно редактирано от ЙОНКО ЙОТОВ(lovetca); 02-02-09, 21:51.
                            899152366

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сервиз за автоматици?

                              здравейте аз сам нов тука, и доста трудно се оправям , Да попитам това онова.. че моята колица ме попиля с този автоматик... Vw Sharan 99,110кс. Дизел мотора e AFN a кутията е DNP , прехвърля с удар между скоростите и като има баир направо мъки , не може да прехвърли. Преди 1 година я карах при този Недко... кво прави ,кво струва остана едно чукане между2/3 и така и не изчезна а за маслото което капеше 6 месеца няма да ви говоря... СУПЕР НЕКАДЪРНИК И ИЗМАМНИК, бави и само му дай да хитрува. След като взех колата ,и му викам нещо чука това не е добре ,няма да се притесняваш не можах ме да разбререм какво е , ама карай проблеми няма аз ти давам гаранция хахахаха... Гаранция Франция + 2000 лв. назад. Така че при Недко никога, освен ако имате излишни пари... Ако може някои да ме опъти каде да отида ще сам стращно Благодарен... Гледам тук добри думи за Коко... и Мимо ... да ли има и други избори ..ако някой е запознат pls help....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X