Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за автоматици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Сервиз за автоматици?

    Значи, слаба реклама.
    Аз колегата го познавам само задочно, но в случай на нужда не бих се и поколебал да си оставя колата в негови ръце.

    То хората са казали - "Добрия ат и под скъсан чул се познава"

    Силно препоръчвам!!!

    Коментар


    • #32
      От: До: Сервиз за автоматици?

      Първоначално публикуван от ЙОНКО ЙОТОВ(lovetca) Преглед на мнение
      Намира се зад детската градина.Телефона,който имам е:0899850108-Мимо.Ако не го намериш,аз съм от Горубляне,званни и ще те заведа.0899152366,088759992 Йонко
      При този мимо определено НЕ, държа ми колата почти 4 месеца, уж я направи, и след 800км пак се счупи!!!! Така че там НЕ!!!!!

      Коментар


      • #33
        От: До: Сервиз за автоматици?

        Нисан микра автоматик - къде в София да я закарам?
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #34
          От: До: Сервиз за автоматици?

          Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
          Нисан микра автоматик - къде в София да я закарам?
          Недко
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #35
            От: До: Сервиз за автоматици?

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Недко
            Координати?
            Опит с CVT кутии?
            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

            Коментар


            • #36
              От: До: Сервиз за автоматици?

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Недко
              Абе....

              Ако има алтернатива, по-добре при алтернативата.
              А алтернатива има - ей го Филибето къде е.

              Оня ден видях карантиите на две такива на посоченото място, и научих доста интересни неща не от кухнята, а от операционната направо.

              В Пловдив - Стоян!!!

              Коментар


              • #37
                От: До: Сервиз за автоматици?

                От Видин я закарах в София, сега ако тръгна да я джиткам из страната, къде ще му излезе края?
                Хората не карат автоматици, защото няма кой да ги прави, а няма кой да ги прави, защото хората не карат автоматици.......параграф 22 отвсякъде!

                В нета попаднах на Джей Ауто (J Auto) - някой някакви отзиви?
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #38
                  От: Сервиз за автоматици?

                  Година и половина нямаше кой да види тия четки ли? Или тока до тях?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Сервиз за автоматици?

                    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                    Година и половина нямаше кой да види тия четки ли? Или тока до тях?
                    Колата отседя два месеца в Ребърково, там пишман майстор ужким я оправи, само за да почне да прави същите проблеми седмица по-късно..........той рекламация не прие, кръв повръщал, пари не връщал.....според него били тоци, а кутията бил я оправил.

                    След това колата постоя един месец в Митвас, само за да ми се обадят днес и да ми кажат, че било или тоци, или прахов съединител или кутия........да си я взимам и да ходя в Джемини.
                    Джемини от своя страна ми казаха, че те такива кутии (CVT) не правели.

                    И сега дилема - НАКЪДЕ?!
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Сервиз за автоматици?

                      Голема сложнотия ,тока го пуска лоста и отива на четките. Има ли ток се гледат самите четки. Има ли четки е изхвърлил част от прахта.Светенето на лампата е от тия няколко неща. Ако вътре в кутията има и друг проблем е друга тема ама лампа не свети!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Сервиз за автоматици?

                        Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                        Голема сложнотия ,тока го пуска лоста и отива на четките. Има ли ток се гледат самите четки. Има ли четки е изхвърлил част от прахта.Светенето на лампата е от тия няколко неща. Ако вътре в кутията има и друг проблем е друга тема ама лампа не свети!
                        Е, кой може да я види и оправи тази сложнотия?
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • #42
                          От: Сервиз за автоматици?

                          Всеки що годе наясно с токовете До Кауфланд Дружба на бул.Цветан Лазаров сервиз за аларми и музика но момчето доста отбира от токове.Ивайло Петров ама телефон мога да дам утре щото не съм го записал а ми е на визитка.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Сервиз за автоматици?

                            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                            Всеки що годе наясно с токовете До Кауфланд Дружба на бул.Цветан Лазаров сервиз за аларми и музика но момчето доста отбира от токове.Ивайло Петров ама телефон мога да дам утре щото не съм го записал а ми е на визитка.
                            ОК, дай номер.
                            Какво прави колата - понякога всичко е ок, но понякога подскача при тръгване, понякога угасва на светофар, понякога тръгва с пресецване или угасва, понякога се чува нещо хлопащо на задна........може да са токове, може да е съединител, може и да е кутия....ремъкът от метални пластини да е издал багажа...варианти много, трябва да се почне чрез елиминиране поетапно на възможностите - а това дали ще е от компетенцията на жичкаджия?
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • #44
                              От: Сервиз за автоматици?

                              Здравейте! Имам въпрос относно Мурано 2008година,от първата серия,на 115 000 . Та искам да попитам на баир като спра нормално ли е да тръгва на зад,в смисъл да не седи на място като другите автомати. знам,че другите ако тръгват на зад са развалени. тук с това цвт как стоят нещата.Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Сервиз за автоматици?

                                Първоначално публикуван от Valcea Преглед на мнение
                                Здравейте! Имам въпрос относно Мурано 2008година,от първата серия,на 115 000 . Та искам да попитам на баир като спра нормално ли е да тръгва на зад,в смисъл да не седи на място като другите автомати. знам,че другите ако тръгват на зад са развалени. тук с това цвт как стоят нещата.Благодаря предварително.
                                Зависи от наклона. Ако е много голям, автоматичните кутии не задържат или задържат за много кратко време, колкото да натиснеш спирачката.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X