Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за фронтера 3,2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за фронтера 3,2

    Здравейте, видях в mobile.de фронтери с двигател 3,2l някой има ли информация за това какъв двигател е това на опел или нещо друго и дали имат някакви детски болести по окачване и двигател тоест струва ли си да купи човек такава фронтера.
    Поздрави
    ОФА 2.0 Спорт "96
    Боян 0898642831

  • #2
    До: Въпроси за фронтера 3,2

    Мда, мисля, че тия са с японски мотор на Исузу и са доста надеждни, само че имаха някакви болежки с температурните датчици, които трябвало да се сменяват на определен пробег. В противен случай следва прегряване и безумно скъп и труден ремонт. Колегите, които са по-запознати, ще ти дадат подробности за тоя мотор, но мисля, че е по-добре да се избягва точно поради липсата на резервни части за него в БГ
    Последно редактирано от kuzdov; 25-05-08, 13:17.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси за фронтера 3,2

      Да и аз ги гледах тези фронтери,изглеждат много добре,не съм запознат с тях,но си мисля че ако се намери такава с читав двигател,доста трудно ще я убиеш.





      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси за фронтера 3,2

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Мда, мисля, че тия са с японски мотор на Исузу и са доста надеждни, само че имаха някакви болежки с температурните датчици, които трябвало да се сменяват на определен пробег. В противен случай следва прегряване и безумно скъп и труден ремонт. Колегите, които са по-запознати, ще ти дадат подробности за тоя мотор, но мисля, че е по-добре да се избягва точно поради липсата на резервни части за него в БГ
        това горното мисля,че се отнася за 3,1 дизела дето го слагат на Опел Монтерей. А пък за частите те така или иначе повечето са оригинални и доставят по пэръчка, така че ме съмнява да има значение точно двигателя (особено това важи за Фронтера Б)

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси за фронтера 3,2

          То и с ОФА положението с частите е същото, но поне има и втора употреба. На новите цените са убийствени и можеш да си ги доставиш само с поръчка от вън. Преди време някой търсеше глава за Монтерей 3,1 и след няколко месеца търсене май си намери необорудвана от Италия за 1200 Е ....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси за фронтера 3,2

            Извинявайте не уточних че това е бензинов двигател, аз не харесвам дизел втора употреба просто съм предубеден и карам само бензин и газ. Знаете ли от къде мога да намеря инфо за двигателя и тези датчици
            Поздрави
            Последно редактирано от Boby; 26-05-08, 11:43. Причина: дописване на въпроса
            ОФА 2.0 Спорт "96
            Боян 0898642831

            Коментар


            • #7
              До: Въпроси за фронтера 3,2

              нали знаеш, че за вноса на такава дължиш към 9000лв акциз...както и за всички коли с мотор над 165 к.с.

              Коментар


              • #8
                До: Въпроси за фронтера 3,2

                Двиагателя е на GM и кода му е 6VD1. Карах и все още съм собственик на Исузу с този двигател, същия се слага и на хонда в америка. Успях за 5 години зверска употреба да изгоря електрониката за която аз бях виновен. Ремонта излезе 120лв. Друго не можах да счупя, въпреки че използвах джипа и за офроуд, като се опитвах да го счупя. Разхода е 12 извън и 17 в града (автоматик). Всичко това е за около 150 000км.
                IvoVarbanov.bg

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X