Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХR400-трудно пали?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ХR400-трудно пали?

    Здравейте колеги имам следния проблем с моя ХR400, когато е студен не иска да запали и се налага да се теглим с колегите. Поработи ли 2-3 минути пали от всяко ритане. Някой има ли идея от какво може да е това? Благодаря предварително за отговорите. Поздрави
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

  • #2
    До: ХR400-трудно пали?

    провери вьздушният филтьр да не е запушен,при мен го имаше този проблем като беше много мрьсен сутрин много трудно палеше,но чак па с дьрпане несьм го палил,провериго все пак
    [CENTER][IMG]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/IMG][/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: ХR400-трудно пали?

      Виж въздушния филтър,но също така и свеща,аз имах такъв проблем и като смених свеща заспа!
      [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

      Коментар


      • #4
        До: ХR400-трудно пали?

        Има ли шум от двигателя, когато работи (може и да се появява от време на време, като тракане)?
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #5
          До: ХR400-трудно пали?

          Първоначално публикуван от kokolighta Преглед на мнение
          Здравейте колеги имам следния проблем с моя ХR400, когато е студен не иска да запали и се налага да се теглим с колегите. Поработи ли 2-3 минути пали от всяко ритане. Някой има ли идея от какво може да е това? Благодаря предварително за отговорите. Поздрави
          Работи ли ти смукача,виж си и карбуратора.
          Polaris Magnum 500
          Mercedes ml320

          Коментар


          • #6
            До: ХR400-трудно пали?

            Първоначално публикуван от ivo Svoge Преглед на мнение
            Работи ли ти смукача,виж си и карбуратора.
            Значи смукач въпросния карбуратор няма,но по скоро не от това защото повече прилича на задавен.Ще проверя филтъра и свеща. Благодаря за помоща. Поздрави
            [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

            Коментар


            • #7
              До: ХR400-трудно пали?

              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
              Има ли шум от двигателя, когато работи (може и да се появява от време на време, като тракане)?
              Колега на моя има някакъв шум .Какво имаш в предвид с това.
              Последно редактирано от vanioto; 24-05-08, 20:21. Причина: 1
              [FONT=Times New Roman]Мотори и щури хора не се свършват.[/FONT]

              Коментар


              • #8
                До: ХR400-трудно пали?

                Първоначално публикуван от vanioto Преглед на мнение
                Колега на моя има някакъв шум .Какво имаш в предвид с това.
                Мисля, че Румен има в предвид проблем с автоматичния декомпресор...
                Той като сдаде започва да чука... а в последствие и спира да затваря компресията...

                Коментар


                • #9
                  До: ХR400-трудно пали?

                  Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                  Мисля, че Румен има в предвид проблем с автоматичния декомпресор...
                  Той като сдаде започва да чука... а в последствие и спира да затваря компресията...
                  Благодаря за инфото ако може да ми кажеш и коя част се прицаква за да си взема.
                  [FONT=Times New Roman]Мотори и щури хора не се свършват.[/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: ХR400-трудно пали?

                    Първоначално публикуван от vanioto Преглед на мнение
                    Благодаря за инфото ако може да ми кажеш и коя част се прицаква за да си взема.
                    Немога да ти кажа. Или са пружини или нещо се износва... Така предполагам.... още не съм се сблъсквал с това

                    Коментар


                    • #11
                      До: ХR400-трудно пали?

                      Първоначално публикуван от vanioto Преглед на мнение
                      Благодаря за инфото ако може да ми кажеш и коя част се прицаква за да си взема.
                      Колега пружината се натяга но след известно време пак започва да чука,а нов декомпресйор струва около 50-60лв.но и той не издържа далго време това си е слабото място на XR-а.
                      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                      Коментар


                      • #12
                        До: ХR400-трудно пали?

                        Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                        Колега пружината се натяга но след известно време пак започва да чука,а нов декомпресйор струва около 50-60лв.но и той не издържа далго време това си е слабото място на XR-а.
                        ОК благодаря
                        [FONT=Times New Roman]Мотори и щури хора не се свършват.[/FONT]

                        Коментар


                        • #13
                          До: ХR400-трудно пали?

                          Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                          Колега пружината се натяга но след известно време пак започва да чука,а нов декомпресйор струва около 50-60лв.но и той не издържа далго време това си е слабото място на XR-а.
                          къде се намира тази пружина,аз имам същия проблем но на хр250р,като гледам са едни и същи
                          на сушата и град помага

                          Коментар


                          • #14
                            От: ХR400-трудно пали?

                            и на мен ми чука нещо в главата,ама мисля че е кубилица.А декопресора ми е ръчен,а не автоматичен.Може ли да е от него?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X