Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

    Здравейте. Прочетох доста теми във форума отностно това как се регистрира АТV и че трябва да има някакви сертификати и други документи, но никаде не видях някои да е написал че е успял да си регистрира АТV-то без да има тези документи. Искам да разбера има ли възмойност това да стане, защото спечелих едно АТV от една томбола (голяма съм късметлия) и ми го донесоха без ниакакви документи и сертификати - без нищо. АТV-то по всичко личи е китайско, няма марка, няма мигачи, няма скоростомер и пак повтарям няма абсолютно никакви документи за техническите му характеристики. Има само 2 книжки под седалката за това как се използва. Въпроса ми е може ли да се регистрира това АТV без никакви документи и ако някой е регистрирал китайско АТV моля да сподели каква е процедурата. Благодаря ви!

    PS: Между другото oще едно момче спечели същото АТV и е пуснало тема в един друг форум. Може да го видите как изглежда. Ето го линк-а: http://atv-bg.net/forums/showthread.php?t=749
    Надявам се някой който е успял да регистрира такова или подобно китайско да ми напише как става номера

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X