Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

    Здравейте. Прочетох доста теми във форума отностно това как се регистрира АТV и че трябва да има някакви сертификати и други документи, но никаде не видях някои да е написал че е успял да си регистрира АТV-то без да има тези документи. Искам да разбера има ли възмойност това да стане, защото спечелих едно АТV от една томбола (голяма съм късметлия) и ми го донесоха без ниакакви документи и сертификати - без нищо. АТV-то по всичко личи че е китайско, няма марка, няма мигачи, няма скоростомер и пак повтарям няма абсолютно никакви документи за техническите му характеристики. Има само 2 книжки под седалката за това как се използва. Въпроса ми е може ли да се регистрира това АТV без никакви документи и ако някой е регистрирал китайско АТV моля да сподели каква е процедурата. Благодаря ви!


    Надявам се някой който е успял да регистрира такова или подобно китайско да ми напише как става номера
    Последно редактирано от Краси Грудев; 26-05-08, 20:31.

  • #2
    До: Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

    аз също питам дали може...ако може ще е супер!

    Коментар


    • #3
      До: Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

      "Нямаш документи за АТВ , нямаш регистрация -> имаш актове, караш по гората, бягаш от ченгетата" - така казва чичо ми, който е шеф на КАТ
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • #4
        До: Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

        колега, как въобще може да питаш за регистрация на НЕЩО, за което нямаш НИЩО...
        никое ППС /МПС или ремарке/ не може да се регистрира без Сертификат, Фактура и т.н.
        Без мигачи и скоростомер не може да има Сертификат...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          колега, как въобще може да питаш за регистрация на НЕЩО, за което нямаш НИЩО...
          никое ППС /МПС или ремарке/ не може да се регистрира без Сертификат, Фактура и т.н.
          Без мигачи и скоростомер не може да има Сертификат...
          А Технотес може ли да мине.В смисъл там да му издадът необходимите документи и сертификати.
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #6
            До: Регистрация на китайско ATV без сертификати, без огледала - без нищо...

            Незнам за регистрирането, но вече доста пъти попадам на АТВ-та по улиците на София, последното летеше по цариградско на задни гуми с рев на изтребител, определено нито 1 от тях не забелязах да има табелка с номер...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X