Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Аз пък съм решил радикално проблема - не гледам телевизия. Предпочитам затъпяването по естествен път, въпреки, че професионалните ми занимания са свързани баш с реклама, макар и не на тампони с крилца.
    И аз така съм го решил проблема. ..Ако малкият не се тръшкаше за Картон Нетуърк, съвсем нямаше да ползваме таз вещ, наречена от Висоцки "празна кутия".
    А по повод многото реклами на лекарства: Ами то сега е сезонът за събиране на урожая, пък и както четох в едно изследване-фармацевтичния бизнес годишно изкарва повече от търговията с наркотици, оръжия и проституция взети заедно. Бизнес за милиарди...

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Това е нормално. Отдавна е доказано, че най-много се печели от човешките пороци и човешкото нещастие!

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Умувам над култовата фраза "вагинални таблети", вечеряйки.

        а) ако е таблет, как точно се бори с вагиналните инфекции?
        б) ако е хапче (таблетки им викаха едно време), как точно се гълта?

        Май ще ми е по-забавно да си го представя с таблет, ама първо да ми се смели храната.
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
          Умувам над култовата фраза "вагинални таблети", вечеряйки.

          а) ако е таблет, как точно се бори с вагиналните инфекции?
          б) ако е хапче (таблетки им викаха едно време), как точно се гълта?
          а) - вкарва се на вереф, и после се оставя да се бори самичък.
          б) - моля, дайте ми един оралгин!

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Благодарение на рекламите по телевизията научихме, че:
            1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.
            2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.
            3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!
            4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна.
            5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.
            6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.
            7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.
            8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.
            9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.
            10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.
            11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.
            12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.
            13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.
            14. Шоколадът решава всички проблеми.
            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 03-02-16, 15:46.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              С една капка миещ препарат измиващ хиляди чинии, в домакинството не стига и за 2 месеца
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Интимо хелп - докато приключвам с бишкотената торта. Сменям канала, и там картелно споразумение....я Дискавъри, че до Барса има още малко време!

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
                  .. докато приключвам с бишкотената торта. ..!
                  Бишкотите, от своя страна пък, много приличат на онзи палец на крак, който показват често по същото време. Да ни е сладко!

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Аз по принцип обичам да гледам телевизия и в опит да избягвам политика и реклами батериите на дистанционното не изкарват много.А и напоследък даже и по дискаварито яко юркат рекламите и тези очаквайте клипчета които излъчват взеха да ме дразнят.Гледайки примерно текущото предаване в рекламната пауза очаквайте на същото и то няколко пъти тъпотия страхотна.Ама от известно време спрях да гледам толкова телевизия и започнах да чета повече форума и даже пробвам да пиша.А да не говорим какво гледат децата като анимация като гледам няма едно нормално същество.Племенника гледам не може да нарисува човече ама рисува някакви гъмбали и там подобни.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Напоследък се нервирам от предаванията по телевизията – прекъсват ми рекламите!
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Да съживим мако темата - тук обсъдихме доста рекламни клипове и кампании, ама това на олд спаис чупи тъпомера! Някъв негър ръкомаха и крещи като попарен, след това главата му се уголемява и избухва... Най "хубавото"нещо е, че се наслаждавам на тази гледка всеки път като отворя оффнюз!
                        Направо ще си потроша краката да тичам към най близкия магазин та да си купя дезедоранта който мирише на негър!

                        П.С. Нищо расистко - и да не беше негър пак щеше да е толкова дразнещо!!!

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Рекламите по Тв в Бг-то,описват напълно реалната картина.
                          Кредити и болен народ!

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            Рекламите по Тв в Бг-то,описват напълно реалната картина.
                            Кредити и болен народ!
                            и жени с лоша интимна хигиена
                            иначе погледай и чужди ТВ - в комерсиалните е така.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              иначе погледай и чужди ТВ - в комерсиалните е така.
                              И там ли веднъж си плащаш за пакета канали и втори път като гледаш половината от времето реклами?
                              Прекалено скъпо става стоенето пред телевизора.

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                Прекалено скъпо става стоенето пред телевизора.
                                Аз откога ви разправям, ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X