Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

    Elka Suspension, лидер в областта на висококачественото окачване, отскоро предлагат нова гама продукти за планински велосипеди.

    Фирмата пуска на пазара серия амортисьори за планинско колоездене, в които е вложен всичкият опит добит в изработката на състезателни амортисьори победители в световния ATV шампионат, и в американските SCORE Baja, Mini-Motocross и Motorcycle Road Racing шампионати.



    Както и останалите продукти на фирмата, серията за планинско колоездене ще се прави по спецификации на колоездача (тегло, тип каране). Повечето модели идват с всички възможни реглажи, (натягане на пружината, връщане, бърза и бавна компресия, налягане на бутилката). На разположение на производителите на велосипеди ще се предлагат и специфични серии с обикновен реглаж на компресията.



    Пружините са по избор - Chrome Silicon стомана, Hi-Tensile стомана или Титан.









    На настоящия етап амортисьорите се изработват в следните размери (Дължина / Ход):

    7.5" / 2.0"
    (190.5mm / 50.8mm)
    7.875" / 2.0"
    (200.3mm / 50.8mm)
    7.875" / 2.25"
    (200.3mm / 57.2mm)
    8.5" / 2.5"
    (215.9mm / 63.5mm)
    8.75" / 2.75"
    (222.3mm / 69.9mm)
    9.0" / 2.75" (228.6mm / 69.9mm)
    9.5" / 3.0"
    (241.3mm / 76.2mm)
    10.5" / 3.5"
    (266.7mm / 88.9mm)

    За повече подробности - ЛС.
    Издъних се на Тюринг теста

  • #2
    До: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

    Относно велосипедите Rock Shox са лидера и аз ползвам техен продукт, супер здрав, куп врътки за настройки и най- важното супер модерни хидравлични механизми там различните мо клави и клапанчета е естествено е и много сложна вътре.

    Коментар


    • #3
      До: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

      Бих се въздържал от коментари и предубеждения преди да направя сравнение между двата. Това че ти караш с нещо не го прави най-доброто.
      Елка винаги са изкарвали неповторими продукти във всяка категория с която са се захванали, а и цената им въобще няма да е на нивото на Rock Shox - доста по-скъпи ще са. Поживем-увидем.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

        Малка поправка - нямат "всички възможни реглажи". Нямат high и low speed rebound както и botom out. И можеше да го доизпипат още малко, примерно с едни иглени лагери при втулките... убеден съм, че скоро повечето фирми ще почнат да ги пройзвеждат така.
        [URL="http://www.facebook.com/rossen.kovachev"]He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.[/URL]

        Коментар


        • #5
          До: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

          Рок Шокс за парите си са добри,ама чак пък най-добрите за планински велосипеди не са.ФОКС знам, че са доста добри.Иначе аз карам със ЗООМ и немат грешка Направо това са амортисиори мечта,като оставим на страна това,че след 1 спускане се разкърцват и се прее*ават от всякъде.

          Коментар


          • #6
            До: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

            Рок шокс са доста зле, имат някои не лоши вилки/въпреки че и на тях не съм им фен/ но за амортесьори изобщо не ги търси, за нула време здават багажа. Елка ще ги видим засега не съм срещал, не съм и чул преки впечатления.

            Коментар


            • #7
              От: Elka Suspension излизат на пазара на планинското колоездене

              Карам колело от доста време(спускане) и marzocchi излизат,че са най-добри,от всичко,които съм сменил!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X