Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на брезент (тента) за джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на брезент (тента) за джип

    Здравеите, харесъл си м си една джипка, Уаз 69 (с острата муцуна) за 1500 -1800 лв някъде мойе да се вземе. Интересува ме дали прявят някъде бризенти за джипки. Ако някои има представа и за цената ннека да сподели.
    Благодаря ви предварително.

  • #2
    Автотапицерски услуги, претапициране на седалки кори на врати, тавани, изработва гюруци,
    кожен салон кожени волани, 088 8761-744, Тел.: 098707977 e-mail: dimed@mail.bg

    0888 938337 Румен – гюруци Пловдив


    Нямам лични впечатления намерих обявите в интернет. По принцип покривало може всеки средно квалифициран тапицер да направи като най-важното е материалът, от който се шие. Пообиколете и разпитайте сигурен съм, че изработката на покривалото (тента) ще ви е най-малката грижа...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Имаше някъде по Бистришкото шосе, след Студентския град, преди Околовръстното. Отдясно.
      Тия новите материали за тировете, не пропуска.

      Коментар


      • #4
        Re: Изработка на брезент (тента) за джип

        Първоначално публикуван от Mr_Nikoi.
        Здравеите, харесъл си м си една джипка, Уаз 69 (с острата муцуна) за 1500 -1800 лв някъде мойе да се вземе. Интересува ме дали прявят някъде бризенти за джипки. Ако някои има представа и за цената ннека да сподели.
        Благодаря ви предварително.
        имаш ли старото, макар и скъсано - за кройката?
        Познавам един тапицер, който не взима скъпо /в Белите брези/ - 0888719906
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Ако твоя ГАЗ е с 4 врати (командирския), може да идеш да си вземеш новичкия покрив за 80 лева
          ул. "Бобруй" №16, 847-17-59. Това е в "Хаджи Димитър", на последната спирка на тролеите №№ 2 и 4. Да не казвам голяма дума, ама тия братя сигурно са най-богатия магазин в държавата за ГАЗ - УАЗ. И цените им са правилни. А в петък като взех от тях полуоски, ми дадоха семерингите като черпене от фирмата, може да не са много, ама са си пари...

          Коментар


          • #6
            Стефане ти кога ще направиш тоя джип и ще повозиш бре?Щот поход се направи за теб и ти не дойде.Как може!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              А бе ... не ми се даже говори за това...((( От девет кладенеца донесох вода да го направя, уж всичко беше наред, в петък вечерта мръднах за малко, просто заключили халето и си отишли ... Къде да ходя с летни чепици с откъснати подметки. Тая работа за мене беше по-важна отколкото може да ти се стори, а ей го кво излезе(((

              Коментар


              • #8
                Много благодаря

                Много благодаря за помощта която ми оказахте.
                ще мина да разпитам за цените.

                Аиде лека и полека

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X