Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

    Момчетата са добре!
    Пътят е бил безпроблемен, почти са свършили работата по паметника, някои ще се върнат, някои ще останат на хижата. Валяло е, но е спряло. В момента са изпекли около 30кг. мръвки!!! Юнаци!!! Довечера най-вероятно ще има снимки.
    Последно редактирано от velio; 07-06-08, 15:45.

    Коментар


    • #62
      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

      Някои вече се върнахме. За съжаление отново с повреден джип. Насред София ми блокираха половината скорости и едвам от НДК до нас се прибрах само на 1-ва и 3-та. Да се надяваме че е някакъв проблем с шплент или нещо подобно и слава богу, че се случи на 10 минути от нас, а не насред Стара планина.
      Иначе въпреки постоянно валящия дъжд сложихме страхотна пейка. По добрия съвет на Митко от Панагюрище, който ги разбира тия работи, не се хванахме да пресаждаме борчетата с човешки ръст, а ги окастрихме, оформихме им короните и сега ще растат нагоре и по- нарядко. Единствено боядисването остава за друг път. Абе за кратко време свършихме страхотна работа в кофти условия. Благодаря на всички.
      А за пържолите и купона ще разкажат Росен, Цецо и другите, дето останаха на хижа Чавдар. Наздраве и приятен купон на тях.
      Утре ще постна малко снимки.
      Последно редактирано от zzlatev; 08-06-08, 16:25.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #63
        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

        Малко снимки от мен:






        Деня почна ... по прогноза






        Работата също тръгна по план ...








        Официална част ...






        Работа + Удоволствие ...













        Неофициална част ...






        Около хижа "Чавдар" ...












        Всяка сбирка протича и така ...



        Коментар


        • #64
          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

          Ето и от мене
          Прикачени файлове
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          DISCO 1-200TDI-бял...

          Коментар


          • #65
            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

            Считано от днес, като председател на Ленд Ровър Ентусиастс, обявявам колегата DEMABG за единствени официален фотограф на нашия клуб. Всички останали сме неофициални. Страхотни снимки!!!
            Браво на най-добрия фотограф сред лендровърджиите и на най-добрия лендровърджия сред фотографите!
            Р.С. Имаш лично съобщение. И не знам какво си му харесал на оня възпълничкия с изцапаното лице и фешън черна фланелка
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #66
              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

              Браво Момчета,
              Това което сте направили при тези условия е Много, Много Добро дело, Браво.
              Аз минах на 500метра покрай паметника в събота (бях в района по работа), но беше голяма мъгла и не се засекохме - Жалко.
              Пак Браво за добрата работа.

              Коментар


              • #67
                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                Ти телефон нали имаш бре,звънни, знаеш, че сме наоколо. Поне да се беше спрял за 5 минути
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #68
                  До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                  Браво! Респект!

                  Коментар


                  • #69
                    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                    Браво.. нямам думи! и фотографа е 6!
                    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #70
                      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                      Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
                      Браво.. нямам думи! и фотографа е 6!
                      Вече имам нов страхотен аватар. Аз по принцип съм ужасно нефотогеничен, а официалния ни фотограф така ме е щракнал, че чак се харесах. Та затова и новия аватар. Прасто човека има това, което наричат фотографско око, т.е. успява да вижда и възприма света наоколо през обектива. Вече навсякъде ще си го водим с нас, обещавам. И ще направим фотоизложба за историята на клуба след време.
                      И четете какво пише на фанелката ми.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #71
                        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Ти телефон нали имаш бре,звънни, знаеш, че сме наоколо. Поне да се беше спрял за 5 минути
                        Бях с клиенти (нали ти казах че бях по работа)

                        Коментар


                        • #72
                          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                          Поредната чудесна инициатива на Злати и момчетата от ЛР! Поздравления! Само мога да съжалявам, че не успях да присъствам.

                          Първоначално публикуван от demabg Преглед на мнение
                          Малко снимки от мен:...
                          Страхотни снимки, много добре уловени мигове! Браво!

                          Коментар


                          • #73
                            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            Бях с клиенти (нали ти казах че бях по работа)
                            Ще почерпиш по пържола на Ямна и ще ти простя
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #74
                              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                              Последно оцелелите.
                              Мероприятието е изпълнено по план като са спазени и сроковете!!! Вече може да се отчита, /който има да се отчита/ Нали Злати? Искрени благодарности на Вельо, който виртуално беше с нас и след разделяне на групата продължи да праща инфо за времето. Лошо беше само виртуалното "наздраве". За това си требе маса. Опасенията на колегите, които си тръгнаха за поведението на местната група се оправдаха, но не напълно. С Росен като едни вещи парламентьори овладяхме ситуацията и обилно я поляхме. / по случай срещата, рождения му ден и др./
                              Завършека: неделя сутрин - ханче Мирково - кафе и шкембе.
                              Прикачени файлове
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • #75
                                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                                Още снимки:
                                Прикачени файлове
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X