Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Всички с Ленд Ровър са добре дошли.
    Мммдааа.., ще трябва да изтрия надписа Круйзер та да остане само Ленд, белким мина между капките. Но можем и с Форд да дойдем с Младшия, че нямаме палатка.
    Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

    Коментар


    • #32
      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      ... А по въпроса за децата, май който има, ще води ...
      Това си е за Бисери!
      А който няма, Да се ЗАЛАВЯ ДА ПРАВИ, Че да има кого да води
      Браво Злати

      Коментар


      • #33
        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

        Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
        Мммдааа.., ще трябва да изтрия надписа Круйзер та да остане само Ленд, белким мина между капките. Но можем и с Форд да дойдем с Младшия, че нямаме палатка.
        Поздрави
        Тодоре, спокойно и аз ще съм само с Land (cruiser), така, че заповядайте..

        Коментар


        • #34
          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Това си е за Бисери!
          А който няма, Да се ЗАЛАВЯ ДА ПРАВИ, Че да има кого да води
          Браво Злати
          Затов ще водя жената, планинската романтика може да ни хване.
          Сега сериозно, предлагам часът на срещата за софиянци да е 9.00 часа на Шела на варненската магистрала преди Богров, веднага след моста на Околовръстното. На 20 метра след него, на изхода му, има едно уширение, където могат да паркират 10-12 коли. Аз ще взема боята, четки и ръчни телени четки за грубо сваляне на ръжда. Ако някой иска, нека вземе акумулаторна бормашина с четка. Ще ни трябват и парцали, вземете повечко. Също здрави и сериозни лопати, ще трябва да пресадим поне 15 диворасли борчета. Вече имам хубава дъска за плота на малка пейка, само ще трябва да и измислим и крака. Работя по този въпрос. За радиостанциите знаете, но напомням, който има, да носи. За къмпинг и барбекю оборудване и материали си знаете. Прогнозата е за възможен дъжд само в събота следобяд, дано не е силен, че в планината никога не се знае.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #35
            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

            Ще има ли и други освен мене,които не са от София,и ако има кажете къде ще се събираме.
            Бъдете здрави

            Коментар


            • #36
              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

              Първоначално публикуван от stanimirbg Преглед на мнение
              Ще има ли и други освен мене,които не са от София,и ако има кажете къде ще се събираме.
              Станимире, хубаво е да си напишеш в профила от къде си, за да знаем какво да ти отговорим (къде и в колко).

              Цитат:Мнение на stanimirbg
              ЕЕЕ много ме е яд че не дойдох,дано скоро пак да има повод да се съберем,че искам лично да се запозная с колегите от форума т.е. с всички вас.Колкото повече гледам материалите толкова повече се ядосвам ама съм от Бургас и не ми се ставаше толкова рано
              ....даа..
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-06-08, 11:40.
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #37
                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                Първоначално публикуван от stanimirbg Преглед на мнение
                Ще има ли и други освен мене,които не са от София,и ако има кажете къде ще се събираме.
                За тези, които идват от Бургас, Пловдив или от други краища на България, сборното място ще е в 10.15 на центъра на град Златица. За подробности, телефона ми е 0887590528.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                  Момчета, идването ми е крайно несигурно - алтернаторът ми е на път, но едва ли ще дойде до петък. В петък вечер, ако е дошъл ще пиша, ако не - не ме бройте.

                  Коментар


                  • #39
                    До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    Момчета, идването ми е крайно несигурно - алтернаторът ми е на път, но едва ли ще дойде до петък. В петък вечер, ако е дошъл ще пиша, ако не - не ме бройте.
                    Ми да те взема при мене, че както вървят нещата май ще пътувам сам.
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #40
                      До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Ми да те взема при мене, че както вървят нещата май ще пътувам сам.
                      Благодаря, но не мога да оставя съпругата ми и малкия.

                      Коментар


                      • #41
                        До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                        В събота и неделя го дават да вали , дали ще е удачно да се отложи с една седмица.
                        Ако наистина синоптиците уцелят времето рискуваме и работа да не свършим с възстановяването и с палатките да се затрудним максимално.

                        Сондирам мнения по въпроса.

                        Следващото е цитат от dir.bg:

                        Следва поредица дъждовни дни
                        04 юни 2008 / News.dir.bg
                        Предстои поредица от дъждовни дни.
                        От четвъртък в следобедните часове и преди полунощ на много места ще паднат краткотрайни валежи, придружени от гръмотевици, възможни са и градушки. Температурите ще останат около нормалните за сезона, в интервала 23 до 28 градуса, минималните-от 11 до 16.
                        Още днес в по-късните часове след обяд и преди полунощ, в района на София, югозападна България и планините ще се заоблачи и ще падне краткотраен дъжд, на места придружен и от гръмотевици. В четвъртък нестабилното време ще обхване и централната част на страната, а от същия ден вечерта и вдругиден - почти цялата страна. Макар неравномерно разпределени, на много места във вътрешността на страната, ще паднат значителни валежи, възможни са и градушки. Неустойчивото време ще достигне и Черноморието в петък-събота, там също ще прегърми и превали.
                        Времето ще се задържи без промяна през почивните дни и в началото на следващата седмица. Ще бъде неустойчиво, с превалявания на много места.


                        Последно редактирано от Радослав Райчев; 04-06-08, 15:30. Причина: Допълнение
                        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                        Коментар


                        • #42
                          До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                          От мое гледище отлагането е невъзможно. Все пак ще вали главно само следобед и вечер, а ние в събота до 2-3 часа най-вероятно ще сме свършили с паметника. Бивака ще е непосредствено до хижа Чавдар, така че ако някой се притеснява от намокряне, може директно да се настани в хижата. Мисля, че има места за 25-40 души поне. Ако нещата се сговнят съвсем, от хижата до село Буново е 30 минути, а оттам до София 50 км. по асфалт. Но това е вариант само ако горе нещата станат бедствени, което не очаквам.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                            Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                            В събота и неделя го дават да вали , дали ще е удачно да се отложи с една седмица.
                            Другата седмица е почистването на яз. Въча.
                            А аз от две седмици се оборудвам по-малко и ми се ще да си пробвам новите придобивки.
                            ... to be continued

                            Коментар


                            • #44
                              До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                              Аз купих 2 кила тъмно зелена боя Протекта, специален разредител, 2 телени и 6 нормални четки. Дъската за пейката е налична. Крака ще и направим по пътя от някое паднало дърво. Вельо, разчитам на теб за едри пирони. Часа и мястот на срещата остават непроменени - 9.00 на Шела преди Богров и 10.15 в центъра на Златица. Поради многото път и работа, заплахата от дъжд и краткото време толеранса ще е максимум 15 минути след определения час. Който има въпроси, да звънне, телефона ми е в предния ми пост. До други ден.
                              П.С Лазаре, освободи ли се? Някой знае ли Боби ще се яви ли?
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: 7 и 8 юни - Сбирка на ЛР Ентусиастс в Стара планина.

                                Аз ще взема моторна резачка,кирка и 20годишен син или 4 човека общо.
                                Да се надяваме на хубаво време
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                DISCO 1-200TDI-бял...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X