Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание 20-22.09. 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Състезание 20-22.09. 2008

    Традиционно добра организация и трасе. Дано и за напред организаторите да намират сили и енергия (и спонсори разбира се), за да правят подобни състезания, които оставят в състезатели и публика незабравими спомени. Поздравления към организаторите и до нови срещи.

    Георги Бозаджиев
    В. Търново
    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

    Коментар


    • #62
      До: Състезание 20-22.09. 2008

      Трасето е било интересно и май доста по-офроудно, отколкото в състезанията от "Националния шампионат". Браво на организаторите!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        До: Състезание 20-22.09. 2008

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Трасето е било интересно и май доста по-офроудно, отколкото в състезанията от "Националния шампионат". Браво на организаторите!
        Трасето не беше по сложно от една хубава хард разходка
        SUZUKI SAMURAI
        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

        Коментар


        • #64
          До: Състезание 20-22.09. 2008

          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
          Трасето не беше по сложно от една хубава хард разходка
          Е то на истинските хард разходки определено се кара на по-тежки трасета, отколкото на състезания. Особено като се има предвид ясната тенденция напоследък състезанията да се отдалечават от офроуда в посока WRC или нещо някакво такова ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #65
            До: Състезание 20-22.09. 2008

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Трасето е било интересно и май доста по-офроудно, отколкото в състезанията от "Националния шампионат". Браво на организаторите!
            Кажи го на организаторите на "Националния шампионат", ние си го знаем много добре.
            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Особено като се има предвид ясната тенденция напоследък състезанията да се отдалечават от офроуда в посока WRC или нещо някакво такова ...
            В състезанията от шампионата явно има нереализирани рали пилоти и затова им правят такива състезания. Hard off-road му е майката.
            Браво на организаторите на това състезание
            Последно редактирано от banjo; 23-09-08, 10:29.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #66
              До: Състезание 20-22.09. 2008

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Кажи го на организаторите на "Националния шампионат", ние си го знаем много добре.
              Че аз кой съм та да им казвам на организаторите?!? Още повече, че това, което се прави, не е само по усмотрение на организаторите. Факт е, че и водещите състезатели предпочитат да карат рали, вместо трофи.

              Както е тръгнало, май ще обръщаме поглед навън ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                До: Състезание 20-22.09. 2008

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Трасето е било интересно и май доста по-офроудно, отколкото в състезанията от "Националния шампионат". Браво на организаторите!
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Кажи го на организаторите на "Националния шампионат", ние си го знаем много добре.
                Според мен се опитвате да сравните две несравними неща и вкарвате малко популизъм и оригиналничене
                Както се казва, всеки влак си има пътници, а всяко състезание своите участници
                Моля без аналогии и сравнения и да опорочавате хубавата тема на състезанието с волни интерпретации
                Поздравления и от мен към организаторите, исках да дойда, но съвпадна със състезание в Гърция, в което участвах...
                Следващият път, ако не съвпада с нещо друго ще бъда там !!!

                П.П.
                И е хубаво да има повече и различни по вид, продължителност и формат състезания, за да участват все повече хора с различни възможности и различно подготвени машини !!!

                Коментар


                • #68
                  До: Състезание 20-22.09. 2008

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Че аз кой съм та да им казвам на организаторите?!? Още повече, че това, което се прави, не е само по усмотрение на организаторите. Факт е, че и водещите състезатели предпочитат да карат рали, вместо трофи.

                  Както е тръгнало, май ще обръщаме поглед навън ...
                  Миналата година и в рамките на шампионата имаше сериозни трофи състезания. Имам предвид Габрово и Адвенчър, просто тази година беше по-скоростна. За следващата година не смея да гадая.

                  ПП. Съжалявам за спама.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Състезание 20-22.09. 2008

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    ... Моля без аналогии и сравнения и да опорочавате хубавата тема на състезанието с волни интерпретации ...
                    Аааа, те сравненията са неизбежни. Независимо дали се харесват някому или не
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Състезание 20-22.09. 2008

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Аааа, те сравненията са неизбежни. Независимо дали се харесват някому или не
                      Няма лошо от сравнения и критика, но ти обясних, че няма база за сравнение, освен, че участват джипове

                      Коментар


                      • #71
                        До: Състезание 20-22.09. 2008

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Няма лошо от сравнения и критика, но ти обясних, че няма база за сравнение, освен, че участват джипове
                        На този дебат мястото му е в друга тема. Лично аз съм "за" такава дискусия, но от друга страна съм песимист, че ще има полза от нея.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Състезание 20-22.09. 2008

                          Мисля, че се получи добро състезание. Опасенията ми траялното трасе да не е прекалено леко или прекалено тежко не се оправдаха. Трасето беше добре балансирано за любителски машини.
                          Оценяването без времеизмерване, като цяло проработи. Показаха се и някои пропуските и национални специфики( например забранената "помощ от публиката". Оказа се, че българската( а може би само северозападно-българската) публика е много темпераментна и е почти-невъзможно да бъде овладяна. Нетърпеливата публика не чакаше разпъването на лебедки, а просто изнасяше джиповете от траповете. В движение решихме това да се таксува, като -8т "лебедка".)
                          Интересен факт е, че в първия етап( за време) се счупиха повече машини.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Състезание 20-22.09. 2008

                            Как се така ще се намира някой да разваля добрия тон на състезанието ... ходете и си правете ралитата ... оставете поне в Лазарово да има малко тръпка ... малко екстрийм ... че и на критика не носите !

                            Коментар


                            • #74
                              До: Състезание 20-22.09. 2008

                              Ето класирането:
                              Прикачени файлове
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Състезание 20-22.09. 2008

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                ... Показаха се и някои пропуските и национални специфики( например забранената "помощ от публиката". Оказа се, че българската( а може би само северозападно-българската) публика е много темпераментна и е почти-невъзможно да бъде овладяна. Нетърпеливата публика не чакаше разпъването на лебедки, а просто изнасяше джиповете от траповете. В движение решихме това да се таксува, като -8т "лебедка".)
                                Интересен факт е, че в първия етап( за време) се счупиха повече машини.
                                А така не се ли получава малко ощетяване на екипажите, които може да не са искали помощ от публиката?

                                И още един въпрос, по който може да се помисли. Останах с впечатление (това е и от предишното състезание), че някои участници не използват колани. А само по снимките видях поне 3 обърнати коли, някои - и по повече от веднъж. Вярно е, че скоростите са ниски, но все пак ми се струва, че е просто въпрос на време някой да пострада. При положение, че други предпазни средства няма как да се изискват за любителски машини, поне използването на колани може да се следи по-строго.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X