Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

    Здравейте, момчета. Разруши ми се външния лагер на предната главина на Нива-та и тук ( гр. Ловеч ) навсякъде по магазините ми казват, че и външния и вътрешния са еднакви, а те не са защото аз съм я разглобил и виждам, че не е така. Номера на вътрешния е 6-2007108А , интересува ме външния кой е, че искам да си я оправя.
    Дано някой може да ми помогне

  • #2
    До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

    Първоначално публикуван от warrior6668 Преглед на мнение
    Здравейте, момчета. Разруши ми се външния лагер на предната главина на Нива-та и тук ( гр. Ловеч ) навсякъде по магазините ми казват, че и външния и вътрешния са еднакви, а те не са защото аз съм я разглобил и виждам, че не е така. Номера на вътрешния е 6-2007108А , интересува ме външния кой е, че искам да си я оправя.
    Дано някой може да ми помогне
    ЕДНАКВИ СА.
    Сменях ги в неделя,заедно с главината.Взимай и не се притеснявай.
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #3
      До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

      Не е нужно да се пускат две теми!

      Коментар


      • #4
        До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

        И аз сменях скоро - абсолютно еднакви са. Ще ти препоръчам да смениш 2та лагера, 2та семеринга и гайката. Цялата работа - не повече от 15 лв.

        Коментар


        • #5
          До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

          Номера на лагера е 32008, двата са еднакви, цените са от 5-20лв. на лагер, задължително смени семерингите и гайката на полуоската. Внимателно огледай главината и шенкела да не са наранени, защото няма да ти изкарат дълго лагерите.

          Коментар


          • #6
            До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

            Момчета моя е грешката-наистина са еднакви-къде съм блял и аз не знам Взех и семеринги ама не и гайка. Ще взема днеска.
            Много ви благодаря.
            А втората тема я пуснах, като не видях, че първата трябва да чака одобрение и тогава се публикува
            Отново благодаря за съветите

            Коментар


            • #7
              До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

              Двата лагера са еднакви и са с №-32008-ХА. Също така и семерингите са еднакви от двете страни на лагерите.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #8
                До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                Има ли каталог в нета с номерата на лагерите и семерингите ?
                Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

                Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

                Коментар


                • #9
                  До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                  Малко да я изкарам от прахта темата. Има ли разлика какви лагери ще се сложат или по-точно руските достатъчно ли са здрави и шумни. Имам предвид под шум, това че скоро взимах лагер за раздатката и разликата между руския и френския беше ужасно голяма. Френския се търкаляше мазно и тихо, а руския доста шумеше.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                    Първоначално публикуван от toni188 Преглед на мнение
                    Малко да я изкарам от прахта темата. Има ли разлика какви лагери ще се сложат или по-точно руските достатъчно ли са здрави и шумни. Имам предвид под шум, това че скоро взимах лагер за раздатката и разликата между руския и френския беше ужасно голяма. Френския се търкаляше мазно и тихо, а руския доста шумеше.
                    Значи сам си отговори на въпроса... Щом в раздатката има разлика, какво пречи на главината да няма...
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                      Не е чак толкова просто. Тих лагер не винаги значи хубав, а в главината и да шуми, няма да се чува.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Не е чак толкова просто. Тих лагер не винаги значи хубав, а в главината и да шуми, няма да се чува.
                        Ама като почне да щрака на 2 000 км.,сечува
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                          Аз турнах SKF на задните полуоски имам и за предните SKF ама като им дойде времето. Сега като правихме задния диф взех комплект руски - да видим колко ще издържат

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                            Ама като почне да щрака на 2 000 км.,сечува
                            И най-върлото менте изкарва 10000, ако не го пренатегне някой умник.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лагер на предна главина на Лада Нива 2121

                              Аз турнах SKF на задните полуоски имам и за предните SKF ама като им дойде времето. Сега като правихме задния диф взех комплект руски - да видим колко ще издържат
                              А каква беше разликата в SKF (които не са никак евтини) и сегашните руски лагери откум шуменето. Кажи преки впечатления.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X