Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Триал байк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Триал байк

    здравейте , искам да си купа триал байк но не сум сигурен то4но какъв досега съм карал 85сс крос но трайл байковете ми харесват много повече бихте ли ми препоръчали марка и модел

    благодаря предварително!

  • #2
    До: триал байк

    здравей радвам се че има все повече и повече триал почитатели
    ..скоро имам идея да направим подфорум в мотори -те за триал
    ..до някое време и аз трябва да взема триал мотор и от сега ви казвам че замисляме едно състезание по триал тук при нас което като за първи път няма да е много трудно а повечето за да се съберем и видим триал любителите ..напоследък още няколко души ми се обадиха че търсят триалки..тъй че момента ще узрее по някое време..точно кога ще стане ясно

    ..що се отнася до въпроса-мотори за триал няма много да се предлагат у нас..така че избора не е особенно голям..
    -най евтино и голям избор има в Англия има и много хора които могат да докарат от там ..каквото им кажете

    иначе..мога да ви препоръчам ако взимате да гледате да е нещо дето да има представителство у нас
    за сега това е само -бета
    сега ще има вече и гас гас представителство но..още стартира май
    трябва да се пита в хонда -дали предлагат части за монтеса /монтесите са с хонда двигатели/
    както и евентуално да се пита в ямаха дали могат да доставят части за скорпа /скорпа са с двигатели ямаха/
    ..говорихме оня ден с румен и каза че ще подпита ..румене като имаш инфо може да споделиш с нас

    ПП ..а ако питаш какъв във смисъл колко кубика да е..най универсален е 250 моделите
    не са прекалено мощтни дори и за човек карал 85 кубика
    даже като конски сили един кросак 85 може би има по голяма максимална мощтност от триал 250
    триалките обаче имат много силни и стабилни ниски и средни обороти../те високи много много нямат де/ макар че всъщтност по новите модели имат и превключватели на кривата на запалване и могат и да се "режат" и на сравнително по високи
    Последно редактирано от mitkov; 20-05-08, 11:20.

    Коментар


    • #3
      До: триал байк

      значи Бета Рев 250сс може да се окаже подходяща за мен но някой знае ;ли дали я има при Еди

      Коментар


      • #4
        До: триал байк

        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
        ..скоро имам идея да направим подфорум в мотори -те за триал
        Отдавна съм дал тая идея - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0%FF%EB&page=3
        но никой не се съгласяваше с мен.
        С формирането на такъв подфорум ще се заговори повече за траяла. Не е казано, че от първия ден трябва да е пълно с теми и интересни беседи, но постепенно...


        Първоначално публикуван от kosyooo Преглед на мнение
        значи Бета Рев 250сс може да се окаже подходяща за мен но някой знае ;ли дали я има при Еди
        Ако я няма ще я достави, нали е офиц. вносител...

        Коментар


        • #5
          До: триал байк

          http://www.youtube.com/watch?v=KCy9nrchqFI

          ..гледайте и се кефете..на един от най красивите моторни спортове ..

          Коментар


          • #6
            До: триал байк

            Мисля, че тези филмчета вече са пускани някъде из "Мултимедия...", но все пак..

            http://tv.isg.si/site/?q=filebrowser/fkrisztian

            http://fkrisztian.extra.hu/balancing_act_3.html

            Коментар


            • #7
              До: триал байк

              Да, Julien Dupont ми е любимия карач, защото преодолява повече градска среда, той даже има цяло DVD - Out of Section, мога да го кача някъде, ако някой има желание да го гледа

              А по темата... Мисля, че вече съм готов да си взема мотор, но най големия ми проблем остава транспорта... Вчера един приятел ми предложи съдействието си и че може да ми уреди транспорт на мотор от Австрия, Италия и евентуално Германия, но от Англия не може... А там избора наистина е най-голям, странното е, че и цените са най-ниски... Каза ми, че най-трудното е да накараш продавача да си прати мотора, защото повечето искали купувача да си го вземе на място или поне да е от Англия. Аз и с плащането хич не съм наясно, разбрах че paypal+ebay било най-сигурно? Аз дори нямам paypal акаунт... Пфф... А вече доста взе да ми се кара, дори си харесах мотор - цък

              EDIT: @Kringster, изпревари ме Мерси за линка за Out Of Section, няма нужда да го качвам
              Последно редактирано от Gh0s7; 02-06-08, 13:13.
              [URL="http://sbcycles.net"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][B][U]Fly with trials inspiration![/U][/B][/COLOR][/FONT]
              [/URL]

              Коментар


              • #8
                До: триал байк

                ами не са чак толкова евтини последния месец два пъти бях в Англия и са дебели по мотомагазините но се правят оукшъни постоянно където се продават нови и втора ръка всякакви мотори особенно модели по стара година 06-07г. например ги дават доста надолу в цената говориме за нови, сега на търга в Лийдс на 1,2,3май дадоха няколко триялки на цени от 1800 до 2500 паунда броя още ме е яд че пропуснах когато надаваха за тях, ще ходя сигурно още няколко пъти тая година но следващия път съм само за формулата но есента ще ходя пак тогава има много голям търг в Дъблин също 3 дни, първия ден рано минават АТВ-та и мотори имам чуството че ги пазаруват на килограм като скрап за час два ги продават всички, тоя оукшън имаше и интернет страница и онлайн наддаване мисля че се казваше ЕВРООУКШЪН ама на английски утре ще му пусна интернет адреса
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #9
                  До: триал байк

                  Tpunep ти наскоро разбрах че ще взимаш скорпа и много се радвам че се включи защото и без това мислех да те издирваме за да узнаем повече подробности и тн...айде кажи ни повече

                  Коментар


                  • #10
                    До: триал байк

                    Повече като Гоблин ми я докара след месец за сега сигурно знам много по малко от тебе що за мотор е ,всичко стана на УРА както е почти винаги при мене , както казах преки впечатление след месец едно приятелче иначе има БЕТА АЛП200 и то отпреди почти 2 години и то от Еди сигурно е единственната продадена такава иначе много си я хвали каза че с траялските гуми нищо не става когато е мокро и край но с гуми за ендуро става друга машинка като дива коза е както казва той, ама това май всички си го знаем.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #11
                      До: триал байк

                      Хм понеже и аз имам интерес към траялките, а и попитаха и преди мен без да бъде даден отговор, та кой са тези хора който могат да вкарат мотори (в частност траялки) от чужбина.Мисля, че ще е полезна информация.

                      П.П.И Митков, ти не смяташ ли да приютиш такава машинка скоро в гаража.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #12
                        До: триал байк

                        смятам..даже от поне 20 години имам мерак да приютя една триалка ..но ..ще и дойде и на нея времето ..сега предстои да прибера един тигуан на към гаража и следващото вече предполагам ще е триал
                        ..обмислях да взема нова от еди ..а другия вариант които сега си мисля е на 1-2 години от англия хем има и с регистрации от там
                        имам приятели които редовно ходят до там не съм им казал не са я донесли

                        а за бета алп ..не знам то тва не е триал мотор точно но аз пък на моя ехс200 сложих триал гума отзад..и взе да катери ..като коза ...а преди катереше като..муле ..шегувам се но наистина триал гумата е тука особенно за нашия район и местата дето карам ..страхотна !

                        Коментар


                        • #13
                          До: триал байк

                          това траялките си е маняшко ,скоро май ще почнат да навлизат ,мераклии има.А траял гумата предполагам е по-подходяща за каменист хлъзгав терен или греша ?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Триал байк

                            ..значи за тези които ме питаха за транспорта от англия
                            -говорих с моя човек каза че другият месец ще ходи-1 седмица преди това ще ми каже кога ще тръгва за да имаме време да разтърсим за триалки или да ги купим по интернет или да ги спазарим и да му дадем парите да ги плати..както решите ..само иска да му кажем от къде трябва да иде да ги вземе ..та това е което мога да направя..за цената на докарване не каза конкретно..защото зависи от къде ще е мотора -ако му е на някое по лесно и близо място ще е по евтино..като му кажем конкретно и той ще каже по конкретно-но като цяло не е някой търгаш и смятам че няма да ни избие зъбите ..

                            Коментар


                            • #15
                              До: Триал байк

                              Ето доста добри цени... Колко по-евтини очакваш да са?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X