Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филми?

    Искам да попитам има ли филми с ATV ако има кажете имена и от каде мога да ги дръпна ,че откачам от тъпотия Мерси предварително

  • #2
    До: Филми?

    емии...huevos10 мисля, че има и други хуевос.
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #3
      До: Филми?

      Има един с атв-та,как тренират една група момчета и ходят по състезания,но не си спомням името му гледал съм само рекламата.Ще потърся в интернет и ако го намеря ще дам линк
      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

      Коментар


      • #4
        До: Филми?

        Ще чакам

        Коментар


        • #5
          До: Филми?

          http://thepiratebay.org/tor/4108494/..._atv_quad_DVD5 Това е торента на Huevos 10. Над 4 гб е и може да се изтегли малко бавничко но си заслужава. Качеството е перфектно а филма е просто най-доброто което може да се види с атв. Ше пробвам да потарса и другите части.
          It's not the Ride, It's the RIDER

          Коментар


          • #6
            До: Филми?

            Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
            Има един с атв-та,как тренират една група момчета и ходят по състезания,но не си спомням името му гледал съм само рекламата.Ще потърся в интернет и ако го намеря ще дам линк
            Ммм това ще е интересно
            Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
            Gas Gas EC 200

            Коментар


            • #7
              До: Филми?

              Ммм свалям със 16-17 кб ще има да почакам иначе мерси за терента!

              Коментар


              • #8
                До: Филми?

                Грр зацепи на 4.2% а е седяло цяла нощ няма ли го някаде в дата или някаде другаде?

                Коментар


                • #9
                  До: Филми?

                  Гледайте в неделя Biker Boys. В него има мотори по БТВ от 20:00 часа или си го свалете.


                  http://zamunda.net/details.php?id=82899 ------> има и субдитри

                  Коментар


                  • #10
                    До: Филми?

                    Този HUEVOS 10 е много добър. Много хубави кадри има, може много да се научим от там. Тея обаче са супер откачалки, най-вече карат без протектори (някои).
                    Мерси "ATV_RIDER"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Филми?

                      Ще се опитам да кача Huevos 10 на ФТП-то ако искате, може и да стане по бързо свалянето тогава.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Филми?

                        Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                        Ще се опитам да кача Huevos 10 на ФТП-то ако искате, може и да стане по бързо свалянето тогава.
                        Насе, аз имам доста бърз нет до сървара и вече съм започнал да го качвам! Незнам дали само няма да стане проблем!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Филми?

                          Ами Десо аз вчера точно след като писах и го пуснах да се качва. След това излязох от къщи и още не съм се прибирал. Даже сега пиша от друг компютър. Гледам си папката сега качено и се надявам да е всичко, но не мога да разбера докато не се прибера в нас. Ето линк все пак надявам се да се е качило цялото. Ако има проблеми като се прибера ще го дооправяме.
                          Ето и линк : https://htftp.offroad-bulgaria.com/naskoradew/huevos10/

                          Коментар


                          • #14
                            До: Филми?

                            Свалих го от торента... събота и неделя не зацепи изобщо ама понеделник го свалих за 2-3 часа днес си идвам от Пловдив и сядам да гледам Гледах интрото и много ме радваше Мерси!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Филми?

                              Радвам се че ви харесва. Усилено се опитвам да издиря и другите части но се улучвам греда. Аз Huevos 9 ги имам на ДВД диск обаче незнам как да го кача че да си го дръпнете.
                              It's not the Ride, It's the RIDER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X