Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми Nissan.. :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Насов
    Със здраве, Яро. И безаварийно! Нисана изглажда трепач . Малко ме сконфузи факта, че точно ти смени така бързо, но кой знае, след време може и да ти докажа, че 100" шаси на диското си е за предпочитане пред 90 и 110" на дифендърите...
    Насов, благодаря за поздравите!
    В интерес на истината, любимата ми модификация на Дифендър е точно 100 инча! Това са версиите "Wolf" за армията (вече не се правят). Иначе са популярни насаждания на 110-ки върху шаси на Рейндж Ровър Класик - скъсява се отзад багажния отсек и джипа получава значително по-добър ъгъл на атака отзад (без лоши мисли ). Скоро смятам наистина да напиша една дъълга статия за тези 'вълци' и великата Серия 3 (на която всъщност стъпват легендите и упованията в днешния Дифендър).

    Не сме се видяли, щото ти си несериозен! Колко сбирки изтърва, като на една от последните беше дори и на място (в Банкя).

    Далеч съм от мисълта да сравнявам Дифендър-а и Нисан-а, пък и преобладаващото време Дифендър-а го карах с all-terrain гуми на Goodyear (стария wrangler a/t). Съвсем в началото (когато ми беше служебен) го търкаляхме с Michelin ZXL (или XZL, така и не запомних), но определено мисля, че за път, МТ/R-a е по-добър, при все недостатъците, които отчиташ, с които съм съгласен - за поведението на мокро, поднасянето и т.н. Нямам търпение да изляза извън асвалта с MT/R-а, за да го пробвам, но го чакам и Алекс да наточи Патриот-а ...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X