Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

    Здравейте,
    дойде ми и на мен времето да си купя 4х4.
    Искам да попитам тези които смятат, че са компетентни дали Pajero 3000, 96г. е достатъчно добра кола. От това , което чета във форума специалистите не го смятат за сериозна кола.на мен обаче ми харесва много на външен вид. Ако някой кара или е карал подобна, моля напишете вашето мнение.Планирам да я използвам само през уикендите за не-толкова екстремен off-road и за лов.
    Благодаря предварително!

  • #2
    Re: Pajero 3000 добра машина ли е?

    Първоначално публикуван от AlexVass
    Здравейте,
    дойде ми и на мен времето да си купя 4х4.
    Искам да попитам тези които смятат, че са компетентни дали Pajero 3000, 96г. е достатъчно добра кола. От това , което чета във форума специалистите не го смятат за сериозна кола.на мен обаче ми харесва много на външен вид. Ако някой кара или е карал подобна, моля напишете вашето мнение.Планирам да я използвам само през уикендите за не-толкова екстремен off-road и за лов.
    Благодаря предварително!
    ТУК всички това планираме (off-road или лов )и после се започва какво да направя за да стане по проходим ,по висок,защо толкова гориво харчи Отгорора е мой ВЗИМАШ ТОВА КОЕТО ТИ ХАРЕСВА(Като жената,караш докато има компресия, продаваш като има клиенти )

    Коментар


    • #3
      Много точен отговор ,особено сравнението за жените и компресията .....
      B+

      Коментар


      • #4
        Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

        Аз карам такова, взимай го и не му мисли. Екстра е

        Коментар


        • #5
          Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

          паджерото е много сериозен автомобил особено с 6 цилиндров двигател. аз имам 2

          това, което мога да ти каже за него е че е по - мощно от колкото изобщо някога ще ти потрябва, по - здрав от колкото изглежда и по - проходим отколкото всички си мислят

          огледай внимателно да не е изгнило шасито, другото се кърпи лесно. ако има заден блокаж пробвай го да не е счупен /скъпо/. виж да не е изгнил задния мост /случва се/ ако е автоматик забрави.
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

            Джипа е супер! Само смятай добре възможностите си, че тва лапа като за световно - писано е много за разхода има и отделна тема.
            "Лек офроуд " - е те такова животно нема - едно две излизания по разни "разходки" и почваш да се чудиш "абе през тва деренце нема ли да мина.... аааа требват ми по хубави гуми..... аа закъсах - зимам си лебедка ...." и се почва.....
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар


            • #7
              Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

              То и да е изгнило шасито, ремонтира се. Аз имах такъв проблем че беше от Грмания, а там знаете кви гнилочи са колите. Ама за 2 дена майсторчето я излекува . Мислех да го свала купето от шасито и така да се прави, ама се оказа че не съм чак такъв мераклия. Иначе верно, гледай блокажите работят ли, че там ако има проблем вече ще плачкаш!

              Коментар


              • #8
                Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                ако е автоматик забрави.
                и аз се заглеждам по такова паджеро (къса база) и понеже предпочитам да е автоматик, ме озадачаваш с тези думи.........

                явно имаш опит - сподели какво имаш предвид в случая?

                че автоматика на паджерото не струва ли? или е много чуплив???
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                  Уникална машина. Имам 3500 и от ден на ден все повече му се кефя.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                    И на мене много ми харесва но като гледам тука само мнения на фенове ще спомена някои недостатъци.
                    Та според бабите пред блока харчи много. Харчи повече от ГЧ 5.2 а върви по малко. Може би защото е тежко. Два тона са си много за къса база. За сметка на това пък пътното му поведение е много добро.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                      Всичко друго ОК, обаче темата е от февруари'06
                      Май сме закъснели със съветите...........
                      Nissan Patrol Y61

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                        Първоначално публикуван от Novice Преглед на мнение
                        Всичко друго ОК, обаче темата е от февруари'06
                        Май сме закъснели със съветите...........

                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                          за автомата проблема е че тези джипки вече поостаряха, а автоматиците като остареят и се чупят. просто ресурса на скоростите е много по - малък от ресурса на двигателя. добрия избор за по - старо паджеро е 3.5 с ръчни скорости, но такива за съжаление има много малко вече
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            И на мене много ми харесва но като гледам тука само мнения на фенове ще спомена някои недостатъци.
                            Та според бабите пред блока харчи много. Харчи повече от ГЧ 5.2 а върви по малко. Може би защото е тежко. Два тона са си много за къса база. За сметка на това пък пътното му поведение е много добро.
                            Скоростните му качества са много добри, има мекота на возенето. Теглото за съжаление не е малко.
                            Минавал съм на места които Г-класата включва блокаж, без да вклячвам на Паджерото блокажа. Същевременно на " теста на ходовете" (естакадата) не показва кой-знае какви ходове. Да му се чуди човек на качествата.
                            Въпроса на който не съм си отговорил все още е дали Паджерото става за офф-роуд?
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Pajero V6 3000, 1996г. добра машина ли е?

                              Има време...
                              Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X