Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезанието в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезанието в Гърция

    остави спането, зора е ако някъде се блъснеш, обърнеш ... недай си боже, тогава дори и да имаш възможност бързо да излезнеш от колата, няма какво д анаправиш зада не изгори

    за мъжкото състезание ще съм готов, въпроса е дане строша нещо на тренировките

    даже ми минават едни мисли за гърция, ако реша да ходя трябва да забравя за тренировките, чудя се дали е разумно и дали има смисъл
    drive alive

  • #2
    ако ще ходиш вземи си всички части които имаш и някой механик, там интересно ли е

    Коментар


    • #3
      интересно било, терзиев да разкаже, аз не съм ходил до сега.

      части ще взема и асистенция и плътформа, ама след старта тия всичките неща нямат значение, трябва каране, а аз тази кола не съм я карал
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Ти така тъжно го каза ,че все едно тия дни за първи път ще караш кола.Какво не можеш да свикнеш ли с нея ? Тя си е твоята старата,само по вдигната .
        B+

        Коментар


        • #5
          а след толкова промени по окачването става друга наистина, иска каране и аз няма да имам време

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от go go go
            интересно било, терзиев да разкаже,

            Купонджийско,много вкусни скариди и др. морски деликатеси гарнирани с лек офроуд , много византийски номера , страшни високи и невървящи джипки , надути и смотани гърци плюс грозните им жени.
            Ако няма какво да чукаш и не ти се ядат морски деликатеси не си струва пътя.

            Коментар


            • #7
              проблема е че колата беше с 2.5" лифт сега е с 6", беше с гуми 32" сега е с 35" нямаше блокаж, сега има и тн. подробности. за свикването ще и свикна, искам да видя обаче кое ще се счупи и ми се иска да не го разборам на състезание. другия проблем е че нямам почти никакви резервни части, 0 карета, 0 полуоски, даже резервни накладки нямам, ще дойдат, но америка е далече .......

              ... янчо ти направо ме отказа, аз не харесвам морски манджи и мразя грозни жени

              ти ще ходиш ли тази година ?
              drive alive

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X