Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

    Откривам тази тема за да може по-добре да се организира отбора с ръководител "Volk" които наричат себе си "Ловците"

    Предлагам тук да се записват всички които имат желание да са в този отбор.
    VPetrov.photography

  • #2
    Поздравяваме отбора на техничарите със секретна тяхна снимка , заснета при крайно трудни условия . Ето ги в целия им състав по време на тайна тренировка :

    Коментар


    • #3
      DERHUNTER
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Тихомир Севов
        Поздравяваме отбора на техничарите със секретна тяхна снимка , заснета при крайно трудни условия . Ето ги в целия им състав по време на тайна тренировка :

        От нашия отбор благодарим искрено за тази шпионска снимка

        Коментар


        • #5
          Ъ ъъъ ... тоя с картешницата на снимката май съм аз ...

          А къде е отбора на Ловците?

          Виждам само ДерХънър и Тихомир ... и за Волк се знае (Той сега се учи да реже мрежови кабели с новите клещи ... )
          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

          Коментар


          • #6
            Малък дружески шарж в снимки за "Big War": 1 . Нашият отбор: 2. Вражеският тим: 3. И нашият предводител Volk : 4.Der Hunter в акция: 5. И аз действам: 6. Кръвопролитната битка: 7. Техничарите са свръхмобилни: 8. Още кадри от битката: 9. Победа-а / за нас естествено/: 10. Заслужена почивка след победата нашия вожд: Вярвам , че всичко това ви хареса . Поне пропагандата ни е на ниво!!!

            Коментар


            • #7
              Малко проблеми с подреждането , но смисълът е ясен!

              Коментар


              • #8
                Не беше смисъла в това да се делим на отбори. Мисля, че един или двама души са имали проблем с ловци, а се вдигна голяма патардия.
                Густо майна , пътят свърши !!!

                Коментар


                • #9
                  Защо да няма отбори? Пък и те са тъй да се каже фигуративни - в края на краищата не сме смъртни врагове , а приятели , които си помагат . Просто разделянето на отбори придава интрига и смисъл в тази игра - иначе ще заприлича на елиминации , всеки срещу всеки . Принадлежността се определя самоволно , тъй че е достатъчно демократично. Шоу трябва да има и мисля , че още отсега започна да става интересно.

                  Коментар


                  • #10
                    Аз вече съм от този отбор , но след като те се казват номер 1(техничарите) Аз съм разбивача на техничарите
                    Те просто не знаят с кого ще си играят на война

                    Коментар


                    • #11
                      за да е по-интересно защо не поканите за "съперник" някой друг форум

                      Коментар


                      • #12
                        За да е интересно не ни трябва друг форум
                        Тук просто се дразним за предстоящата война (която е организирана) ЗА ЛОВЕЦА номер 1 премахнал най много техничари (БАНКЕТ)
                        ЗА втория 20 ЛИТРА (червено вино)
                        ЗА третия 7 вечери с фолк певица по избор по каталог(Сега набирам желаещи да участват в него)

                        Коментар


                        • #13
                          КАКВИ ПАТРОНИ ДА ПРАВЯ И КОЛКО БАРУТ ДА СЛАГАМ
                          Това е майтап за техничарите отбор №1 . А и колко нули да са съчмите

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от buldog
                            КАКВИ ПАТРОНИ ДА ПРАВЯ И КОЛКО БАРУТ ДА СЛАГАМ
                            Това е майтап за техничарите отбор №1 . А и колко нули да са съчмите
                            Според мен стигат и 11-ки.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              Ами главното е да бъдат "техничаротрепач".А наистина може да си направим един пенбол ,съчетан с каране.
                              Густо майна , пътят свърши !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X