Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

    След 15 години каране на газ, бензина ми идва като груба финансова клизма, та затова моля за препоръки към някой сервиз в който биха монтирали АГУ на Ферозата правилно и грамотно.И не много скъпо де.
    Става дума за монтаж на нормална АГУ (не газов инжекцион).

  • #2
    До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

    Чети http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=12160 , успех.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

      Благодаря, тази тема я прегледах вече, но не ми стана ясно кой е въпросния сервиз. Ако става дума за "Аргус" ще съм много доволен, защото ми е доста близо, на практика си е в Люлин.

      Коментар


      • #4
        До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

        В жк. "Надежда" до Шкода.

        Коментар


        • #5
          До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

          Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
          Благодаря, тази тема я прегледах вече, но не ми стана ясно кой е въпросния сервиз. Ако става дума за "Аргус" ще съм много доволен, защото ми е доста близо, на практика си е в Люлин.
          Утре ще погледна в документите на уредбата и ще ти дам точния адрес. Мисля че беше 2-та или 3-та пряка по Сливница след Орион посока запад вляво, има табела с името на сервиза. Сложих там миналото лято Ловато и до сега нямам проблеми.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #6
            До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Утре ще погледна в документите на уредбата и ще ти дам точния адрес. Мисля че беше 2-та или 3-та пряка по Сливница след Орион посока запад вляво, има табела с името на сервиза. Сложих там миналото лято Ловато и до сега нямам проблеми.
            Ясно Жоре, благодаря, става дума за "Аргус" - на 50м. вляво в уличката, до входа пази зъл мелез. Ще проверя условията и в двата сервиза.
            10Х на всички отзовали се!

            Коментар


            • #7
              До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

              Казвам ти за този до Шкода, защото там монтираха обикновена газова на Витарата ми. Една година я карам вече и няма проблеми, а като гледам пред сервиза постоянно е фул.

              Коментар


              • #8
                До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                Казвам ти за този до Шкода, защото там монтираха обикновена газова на Витарата ми. Една година я карам вече и няма проблеми, а като гледам пред сервиза постоянно е фул.
                Знам го и този сервиз, ще видя и те какво предлагат като цени.
                Лошото на добрите сервизи е, че винаги пред тях е "винаги фулл", става със записване, ама ще изтрая още някой километър на бенДЗин.

                Коментар


                • #9
                  До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                  Аз, въпреки , че съм автор на тая тема в раздел Дайхатсу, още не съм се наканил да газифицирам Ферозата. Притеснява ме загубата на и без това оскъдното багажно помещение. Варианта с бутилка на мястото на резервоара и направа на малко резервоарче също го мисля, но още не знам къде и срещу колко ще ми го направят. Иначе освен в Аргус, попрочетох в други форуми добри отзиви за 0888749795- сервиз в Княжево и 029577996- сервиз Еурогаз. Моля те, непременно сподели като извършиш монтажа, повече подробности.
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #10
                    До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                    Забравих да отбележа, че при монтажа бяха свързали, така че да прекъсва бензинивата помпа, а не дюзите. Което според мен не е полезно за инжекциона (имаше някъде тема по този въпрос). Не им го рекламирах оправих си сам връзките. При работа на газ да прекъсва дюзите, а бензиновата помпа остава да работи. Релетата на инжекциона са на леснодостъпно място за работа. На капачето си пише кое реле за какво е.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5884.jpg
Прегледи:1
Размер:351.7 КБ
ID:5057864
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                      10Х! При мене е вързана правилно, явно са си взели бележка.
                      Иначе съм доволен от работата на сервиза - коректни и бързи са, монтажа е извършен качествено. Прецакаха ме с монтажа на емулатор за дюзите и сондата, ама си затраях - всеки гледа да си продава стоката, да съм се спазарил навреме в крайна сметка. С две думи съм доволен!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                        Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                        10Х! При мене е вързана правилно, явно са си взели бележка.
                        Иначе съм доволен от работата на сервиза - коректни и бързи са, монтажа е извършен качествено. Прецакаха ме с монтажа на емулатор за дюзите и сондата, ама си затраях - всеки гледа да си продава стоката, да съм се спазарил навреме в крайна сметка. С две думи съм доволен!
                        Всъщност,от кой от сервизите си доволен?В "Аргус" ли ходи,или другаде?
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                          Аргус. Записванията вървят една седмица предварително.Оставяш 20лв. капаро, като дойде "денят Х" си караш колата, оставяш тел. за връзка и си зминаваш.Аз им я оставих в 8,30ч. , а ми се обадиха към 12,10, че е готова. Бяха сипали и за 10лв. газ, регулирали работата на двигателя и изпзрителя и подготвили всички необходими документи и стикери за регистрация и преглед. Колата се държи много добре на газ, не се усеща разлика с бензина, а малките обороти се стабилизираха.
                          Като засека разхода ще пиша.
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Читав сервиз за газифициране на Ферозата?

                            Колеги, използвам темата да попитам някой има ли отзиви за тази газова система GAS TECH и тези сервизи - dtgasbg.com http://dtgasbg.com/preimushtestva.html

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X