Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

    От както я пуснах в движение, по двигателя нищо повече не съм довършвал, не остава време. Намирам време само за каране. За разлика от миналата зима, когато всяко първо палене в студеното време беше свързано с удавяне, сваляне, смяна и т.н. на свещите, тази зима не съм имал абсолютно никакъв проблем със запалване и свещи. Просто завърташ стартера и пали. Другото важно нещо е, че със същата охладителна уредба двигателя не проявява никакви признаци за прегряване. За разхода още не зная точно колко ще бъде на дълго, общите ми впечатления са, че е по малък от преди.... СК се държи добре, имах проблем с кормилната кутия, но го оправих.....Да се затопли малко и белите мечки да ми освободят гаража....... продължавам....
    Поздрави!!
    Когато нямаме това, което ни трябва,
    ни трябва това, което имаме!

    Коментар


    • От: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

      Колега прегледах темата и ме интересуват 2 неща:
      1.Амортисьорите от Газ 53 ли са?Предстои ми премахване на жабките,но още не съм избрал от какво да са.Имам лифт от 5см отзад и около 4см отпред,мисля да използвам от газ53.Сподели твоите как се държат,не са ли много корави?

      2.Демпфера от 124ка държи ли още,чета противоречиви мнения за него?

      Поздрави!

      Коментар


      • От: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

        Колега моят демпфер е от мерцедес и е още здрав,на около 5 год
        0885 297985,мтел-Радо
        0876 556870,виваком като домашен

        Коментар


        • От: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

          Притесненията ми са,че все пак е от лека кола,но гледам,че ги слагат.Щом кара толкова,значи няма проблем.Вероятно това ще е,мерси!

          Коментар


          • От: Газ 69 А - Пълно преобразяване!!!

            Моят демпфер се скапа за година-две. Сега съм с такъв от Дискавъри и работи. Нов е 30-40лв.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X