Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

    Ставаше дума за някакъв танк, но за съжаление съм бил доста "подпийнал" и не го помня много добре. Няколкото моменти, които са ми останали в главата са достатъчни да го търся вече 3-та година, но досега безуспешно
    Някой гледал ли го е? има ли го? линк, торент .... каквото и да е ...???
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

  • #2
    До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

    Филмът не е руски - The Beast of war
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

      Страхотен филм, един от култовите ми, в Щатите също е известен под името "The Beast". Сниман е в Израел, и танка е някакъв гримиран израелски модел до колкото съм чувал. Има някой и друг слаб момент, но като цяло е много добър филм. Най-интересното е че ролите на руснаците до една са изиграни перфектно - Стивън Балдуин играе някакво заспало танкистче, а Джордж Дундза играе ролята на командира и е просто идеален за ролята. Психария от класа.
      Детайлите също са изпипани, в началото на филма например за стотна от секундата се мярка един труп на който бузата е отнесена при експлозия и седи една гола челюст отдолу, с две думи - любов към детайла, а е правен преди двайсет години тоя филм.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

        Първоначално публикуван от Upimen Преглед на мнение
        Ставаше дума за някакъв танк, но за съжаление съм бил доста "подпийнал" и не го помня много добре. Няколкото моменти, които са ми останали в главата са достатъчни да го търся вече 3-та година, но досега безуспешно
        Някой гледал ли го е? има ли го? линк, торент .... каквото и да е ...???
        Ето ти линк за филмчето, предполагам имаш регистрация в Замундата

        http://zamunda.net/details.php?id=98544
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

          Това е руския "Апокалипсис сега". Страхотен филм.
          Последно редактирано от icerunner; 12-05-08, 22:47.
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

            Струва си...Помня още култовата реплика,,Вие сте танкисти и ще си ходите с танка'',който вече беше капут...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #7
              До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Струва си...Помня още култовата реплика,,Вие сте танкисти и ще си ходите с танка'',който вече беше капут...

              Коментар


              • #8
                До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Страхотен филм, един от култовите ми, в Щатите също е известен под името "The Beast". Сниман е в Израел, и танка е някакъв гримиран израелски модел до колкото съм чувал. Има някой и друг слаб момент, но като цяло е много добър филм. Най-интересното е че ролите на руснаците до една са изиграни перфектно - Стивън Балдуин играе някакво заспало танкистче, а Джордж Дундза играе ролята на командира и е просто идеален за ролята. Психария от класа.
                Детайлите също са изпипани, в началото на филма например за стотна от секундата се мярка един труп на който бузата е отнесена при експлозия и седи една гола челюст отдолу, с две думи - любов към детайла, а е правен преди двайсет години тоя филм.
                Да, действително филмът е пипнат откъм детайли и ефекти много сериозно, хем че дето викаш е бая старичък. Има и редица други ефектни моменти, освен този - прегазен от танка, взривени, абе лудници.
                По някаква ирония най-добрият филм за Руско-Афганистанската тематика е американски. Както и най-тъпият, де. Примерно, Рамбо
                Ама танкът не си ли е някакво руско "Т", бре ?!
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • #9
                  До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                  Сега го дърпам от замундата. А танка на "обложката" ми прилича на т-55, но ще го видим по-добре като гледаме филма. Предполагам, че ще ми хареса, дано не е някой холивудски "екшън", в който взривовете от снаряди са с огромно огнено кълбо. Винаги ме е било яд да гледам петролни експлозии, като искат да покажат военен взрив.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                    Спомням си този филм, наистина е хубав щом го помня още от детството си.
                    Каква ирония сега в Авганистан отново има танкове...........
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #11
                      До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                      Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                      По някаква ирония най-добрият филм за Руско-Афганистанската тематика е американски.
                      Беше, до момента в който излезе "9та Рота" на Бондарчук-син. Не бих ги сравнявал понеже са различни, но и 9та рота си е филм на световно ниво.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                        Спомням си този филм, наистина е хубав щом го помня още от детството си.
                        Каква ирония сега в Авганистан отново има танкове...........
                        Само че американски....А къде е Рамбо?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Беше, до момента в който излезе "9та Рота" на Бондарчук-син. Не бих ги сравнявал понеже са различни, но и 9та рота си е филм на световно ниво.
                          Малко не са доизпипани детайлите чисто от военна гледна точка, но ....става.

                          Като говорим за детайли ще спомена само един- как така ротата, която трябваше и уж го направи, да се укрепи на господстващо възвишение над охранявания път (един широко използван прийом от руските войски в Афганистан по това време) се оказа под обстрел в гръб и от по-висока позиция?Какво излиза че в тила си или по фланга са оставили незаето господстващо възвишение?Или са се укрепили в подножието на такова без да подсигурят билото му, подстъпите към билото и фланговете си?
                          Оставяме на страни факта, че вертолетите летяха на малка височина без използването на топлинни уловки (което по времето визирано във филма би било равно на самоубийство), факта че в съветската армия черно оцветените ръчни гранати са само учебните факта. че героите бяха твърде близо до селото, когато то беше обстреляно с реактивните системи БМ-21 ....... и други.
                          Но това е чисто военен поглед върху нещата, не художествен.
                          Последно редактирано от Keltis; 13-05-08, 23:03.
                          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                            Добър военен поглед имаш върху нещата, хубаво че и руската преса (Ошибки и нелепости в фильме Федора Бондарчука "9 рота" ) е съгласна с теб

                            Това не му пречи да е прекрасен филм. Номерът е да не се взима филма за чиста монета от историческа и фактологическа гледна точка, което така или иначе не трябва да се прави за никой филм. То и според Холивуд Орфей е бил черен, пък пак чат пат вадят добри филми.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              До: Звярът - гледал ли е някой този руски филм?

                              Преди доста време пак обсъждахме тези филми:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2276

                              Аз съм гледал всичките споменати... но силно препоръчвам и "Грозовие ворота"... Вратата на бурите... уникален и изключителен филм... с доста по-малко бюджет но силен филм... обърнете му внимание...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X