Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуви 200 Представяне ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуви 200 Представяне ...

    Гармин Nuvi 200 - Общи характеристики:



    Ще имате навигация без да ощетите сериозно бюджета си. Този навигатор е много удобен за хора, които за първи път ще си купуват навигация за автомобил. Моделът nuvi 200 идва без предварително качени карти и може да му качите карта на България, ако Ви трябва навигатор само за територията на нашата страна. nuvi 250 идва с качена карта на цяла Европа. nuvi 200/250 имат цветен екран, който се управлява с докосване. Картата може да гледате в 2D или 3D формат. Корпусът му е елегантен и тънък, антената е вградена. Приемника е високочувствителен и свързването със спътниците е бързо и надеждно.

    nuvi има допълнителни екстри, които могат да Ви бъдат от полза. На него може да разглеждате JPEG картинки, разполагате със световен часовник, конвертор на валута, калкулатор и др.

    Комбинирайки детайлни карти, автоматична навигация, гласови напътствия накъде да се движите "завой-по-завой", както и "Touch-screen" контрола върху екрана, nuvi Ви улеснява в намирането на Вашия път, където и да сте.

    nuvi 200 и nuvi 250 идват с екранни текстови съобщения и гласова навигация на Български език.
    ................................................................................................

    Високочувствителен WAAS - съвместим GPS приемник

    72 х 54 мм, диагонал 89 мм; 320 х 240 пиксела; QVGA цветен TFT екран с осветление

    Акумулаторна Li-ion батерия, до 5 часа автономна работа

    Интерфейс - USB

    Възможност за добавяне на карти

    Съвместимост с носители на информация: SD card (not included)

    Пътни точки: 500

    Гласова навигация (пр: "Turn right in 500 ft. ")

    Bграден високоговорител

    3D изглед на картата

    Пресмятане на off-road маршрут и обиколен път

    Автоматичен избор на най-удобен път

    Избягване на дадени маршрути

    Избор на POIs (добавяне на допълнителни точки на интерес)

    Разглеждане на снимки

    Избираеми икони на МПС

    Настоящо време, валута, калкулатор и др.

    Touchscreen

    Garmin Lock™ (против кражба)

    Съвместимост с ОС: Windows® 2000 or later and Mac OS X 10. 4 or later

    Размери - 97 х 71 х 20 мм

    Тегло - 147, 42 гр

    Комплектът включва:



    nuvi 200, адаптер за монтиране на уреда на автомобил (с вакуумче на предното стъкло), кабел за захранване от автомобила, дискче за залепване на уреда на таблото.

    Официална страница: https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=134&pID=9160#

    По-интересните теми свързани с този модел във форума:

    Нуви 2хх SIRF III

    Нуви 200 не намира сателити
    Нуви 200 - зареждане
    Скрити менюта в Nuvi модели !
    пак въпрос за нуви 200...
    Нуви 2xx-запис на тракове
    Последно редактирано от sashom; 09-05-08, 15:56.

  • #2
    До: Нуви 200 Представяне ...

    Уредчето е перфектно за цената си - в момента върви около 290 лв. Въпреки ниската си цена и ограничени софтуерни възможностти, нуви 200 предлага всичко необходимо за добра навигация ! ... Леко останах изненадан когато НЕ открих кабелче за връзка с компютър в комплекта, но пък едно такова е 2 лв ...

    Ако търсите с минимални средства качествен и надежден уред за навигация според мен това е идеалният модел !

    ps: От 05. май има нов ъпдейт на софт-а. Повече информация !
    Последно редактирано от sashom; 09-05-08, 17:39.

    Коментар


    • #3
      До: Нуви 200 Представяне ...

      Вчера ми попадна едно ново NUVI 200 което беше със слот за микро СД карта , а не за стандартна СД карта

      Коментар


      • #4
        До: Нуви 200 Представяне ...

        Хмм, ама за кое нюви 200 става въпрос? Аз последно като ги броих бяха 4 вида

        Коментар


        • #5
          До: Нуви 200 Представяне ...

          Колебая се между моделите 205БГ и 255БГ доколкото разбрах от описанието, основната разлика е, че 255 "може да навигира по име на улица". Аз го разбирам така: задаваш име на ул. и то те отвежда до нея - прав ли съм?

          Другият ми въпрос е 255 и 255БГ само по това ли се различават, че второто има карта на БГ ?

          и последно /ставам досаден / картата на 205БГ/255БГ същата ли е, като обявената в сайта на Геотрейд "V 4.60" за 140лв ?
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            До: Нуви 200 Представяне ...

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            Колебая се между моделите 205БГ и 255БГ доколкото разбрах от описанието, основната разлика е, че 255 "може да навигира по име на улица". Аз го разбирам така: задаваш име на ул. и то те отвежда до нея - прав ли съм?

            Другият ми въпрос е 255 и 255БГ само по това ли се различават, че второто има карта на БГ ?

            и последно /ставам досаден / картата на 205БГ/255БГ същата ли е, като обявената в сайта на Геотрейд "V 4.60" за 140лв ?
            1. ако под навигиране разбираш примерно "Завий след 100 м. на дясно" и двата го могат. А дали казва и името на улицата до колкото знам зависи и от картата.
            2. да, разликата е само в това, че единия има предварително качена карта на бг.
            3. имат една и съща карта. Ако версията на картата на някой от тях е по-стара (от 4.60) то безплатно можеш да си я update-неш до последната актуална.
            Grand Cherokee WJ 3.1

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X