Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

    Още едно 160 А ММА пристигна днес в наШто село .
    Бе чудя се вече ...

    Коментар


    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

      Първоначално публикуван от KOVESLAV Преглед на мнение
      ...Ловджията и риболовеца кога е правил сметка колко пари е вложил и за колко пари дивеч е уловил с купеното оборудване и такъми.....
      Познавах на времето един арменец в Сс ( Силистра , не SS) - имаше три гаража , нямаше кола и "книжка" , в гаражите не можеше да се влезе от мрежи , тъкани , рядина , поплавъци , въжета и т.н.
      Имаше оборудване да захрани целия български участък на р. Дунав (че и още) .
      Човека си хапваше хлебец и квото има .
      живееше на лодките, никога не съм го видял с нови дрехи ...
      Постоянно мокър и гладен .
      Видеше ли се поне с малко пари - пълнеше нещо ново в гаражите.

      Та крастата - знаем я . Остава удоволствието от чесането.

      Коментар


      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

        Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение

        Замислям се за представителство в нашТо село.
        Според мен вече е факт. ;-)
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

          Ами и аз да се включа. Най-вераятно и аз ще си поръчам (може би следващата седмица) от аиг 200 А комбо. Вече твърдо е решено апарата е вече избран. Въпрос на време така че аиг да стягат едно и за Бургас в близките дни. Може пък да съм бъдещия представител на марката за Бургас

          Коментар


          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

            Привет на всички.В гаража ми има жипка,но няма телчарка,това е причината да изчета почти всичко на тема "телоподаващо".Благодаря на всички писали по тези теми.Форума ни е безценен.Не желая да взема първия срещнат китаец въпреки,че ще се използва любителски.От прочетеното във форума най-много мe привличат машините с марка "DEL"на АИГ и по точно ''Self Control''200.Моля споделете,дали ''Self Control''160 би се справил добре за изработката на портал и ограда от ковано желязо,както и на оранжерии от тръби.Надявам се да разгледам машините на АИГ-Заваряване през септември в Пловдив.

            Коментар


            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

              Към АИГ-Заваряване: Ще участвате ли през септември на Пловдивския?

              Коментар


              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                Здравейте, аз вече официално искам да Благодаря на всичко които ме насочиха към машината на колегата Драгозов. След похарчена една ролка тел мога да споеделя само позитиви.

                Благодаря още веднъж

                Коментар


                • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                  Искам да попитам нещо малко извън темата, но не върви да отварям нова...

                  Мога ли да сложа бърза връзка на маркуча за защитния газ откъм страната, където влиза в апарата? Т.е. аз че мога - мога, но прави ли се така? Мога ли да имам доверие на връзките?

                  Това ли ми трябва? Не мога да разбера точно от картинката дали това са и двете части на връзката или ми трябват два броя?

                  Коментар


                  • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                    Можеш ,няма проблем,само трябва да са по-истински да не ти изпуска газ.Това на снимката е само женската част.
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                      Аз съм си сложил отдавна понеже машината ми е комбинирана с плазма, така бързо превключвам от аргон на въздух. Ползвам бързи връзки на GAV и нямам забележка.

                      Коментар


                      • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                        Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                        ...

                        Мога ли да сложа бърза връзка на маркуча за защитния газ откъм страната, където влиза в апарата? ...
                        Утре ще снимам моето как го преправих .
                        Естествено с бързи връзки - ама не тези !
                        Има едни пневматични нещица , със 4мм тръбичка , гъвкава .
                        Една бърза връзка на клапана , едно на телоподаващото .
                        Доста удобно е за мобилно устройство.
                        Снимки - утре . Ако след това имаш въпроси - ще отговарям.

                        Коментар


                        • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                          При положение, че бързите връзки за въздух са предвидени да работят на поне 8-10 атмосфери(а са минали изпитания на двойно повече)-не виждам какво пречи да се използват за налягане по-малко от половин атмосфера. Значително по-малко...
                          Стига да не ограничават нещо дебита поради ниското налягане, ама то в редуцир вентила и клапана в заварячката сигурно сеченията на отворите са по-малки, та не би трябвало да има проблем.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                            Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                            Искам да попитам нещо малко извън темата, но не върви да отварям нова...

                            Мога ли да сложа бърза връзка на маркуча за защитния газ откъм страната, където влиза в апарата? Т.е. аз че мога - мога, но прави ли се така? Мога ли да имам доверие на връзките?

                            Това ли ми трябва? Не мога да разбера точно от картинката дали това са и двете части на връзката или ми трябват два броя?
                            Можеш разбира се !Това е само женското.По удобно е женското да го сложиш на маркуча а излизащото от апарата да ти е мъжко.Ето как е направено моето :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0940...jpg
Прегледи:1
Размер:277.0 КБ
ID:5757457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0936.jpg
Прегледи:1
Размер:281.3 КБ
ID:5757456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0941.jpg
Прегледи:1
Размер:233.5 КБ
ID:5757455
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                            Коментар


                            • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                              [QUOTE=welderargon;3175240]...Ето как е направено моето...:/QUOTE] 160тка на дел

                              Коментар


                              • От: Кое телоподаващо ще ми е достатъчно?

                                [QUOTE=kosta-s;3175278]
                                Първоначално публикуван от welderargon Преглед на мнение
                                ...Ето как е направено моето...:/QUOTE] 160тка на дел
                                Не.180тка на Вики Б.
                                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X